Akyazı Devlet Hastanesi

Akyazı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Akyazı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sakarya
İlçe:Akyazı
Adres:D140 Karayolu Üzeri Batakköy Mevkii
Telefon:0 (264) 418-1537
Web Sitesi:www.akyazidh.gov.trHata Bildir
40.77761130.402898

Kurum Hakkında

Hastanemiz daha önce Sağlık ocağı olarak hizmet vermekte iken 10/05/1997 tarihinde hizmete açılmış ve Devlet Hastanesi olarak halkımıza sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır. 2009 Yılı Mart ayında hizmete açılan 100 Yataklı, 17000 metrekare kapalı alana sahip yeni yerleşkesinde, tamamen yeni ve modern binasında hizmet sunmaya devam etmektedir. Akyazı Devlet Hastanesi bünyesinde halen 22 Uzman Hekim, 12 Pratisyen Hekim, 6 Diş Hekimi, 1 Diyetisyen, 2 Eczacı, 110 Sağlık Personeli ve 90 Veri & Güvenlik & Destek & Hizmet Personeli ile toplam 243 çalışanı halkımıza hizmet vermektedir. Hastanemiz il merkezine 28 Km, ilçe merkezine ise 3 Km. mesafededir.

Acil ve İlk Yardım Ünitemiz 24 saat acil sağlık hizmeti vermektedir. Acil servise gelecek tüm hasta talebini karşılayabilmek amacıyla doktor, sağlık memuru, hemşire ve şoförlerden oluşan sağlık ekibi tüm teknik donanımı ile hazır bulunmaktadır.

Ameliyathanemiz 1 salonla hizmet sunmaktadır. Kadro standardımızda bulunan tüm hekimlerin her türlü ameliyatı gerçekleştirebileceği donanıma sahip olan ameliyathanemiz, 1 Anestezi Uzmanı, 3 Anestezi Teknisyeni ve 5 Ameliyat Hemşiresi ile hizmet vermektedir.

Hemodiyaliz ünitemiz 5 makine ile tam kapasite hizmetine devam etmektedir. Hastanemizden diyaliz hizmeti alan toplam 18 hasta ilçe içerisinde mesafe ayrımı yapılmaksızın Boztepe, Dokurcun, Pazarköy, Altındere' ye kadar tedavileri için hastanemiz tarafından kiralanan araçla hastanemize kadar getirilerek tedavisi bittikten sonra da tekrar evine kadar taşınmaya başlandı.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Akyazı Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Akyazı Devlet Hastanesi, Sakarya ili Akyazı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Akyazı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mürsel Sağlam
★★★★★
Akyazı Devlet Hastanesi diş hekimi sayın Elif Kınalı hanıma eşimin diş probleminde olmazı, olmaz olmaktan çıkartıp 12 yıl sonra diş yapımındaki başarısından dolayı sonsuz teşekkür ederiz. Ayrıca personelide kutlar teşekkürlerimizi sunarız...

Akyazı Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Akyazı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Akyazı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sakarya Bilge Hastanesi
410 metre uzaklıkta
Bankalar Caddesi Ağa Camii Karşısı No:77/79
Marmara Göz Tıp Merkezi
420 metre uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Annem Sk. No:4
Ada Diyaliz Merkezi
440 metre uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Annem Sok. No:6
Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
560 metre uzaklıkta
Adnan Menderes Cad. No:33/A
Veni Vidi Göz Sakarya Tıp Merkezi
600 metre uzaklıkta
Adnan Menderes Cad. No:16
İnci Göz Hastanesi
620 metre uzaklıkta
Yenigün mah. Yeni Cami Bulvarı No:8 Adapazarı
Adamedica Tıp Merkezi
640 metre uzaklıkta
Yenidoğan Mah. Fabrika Cad. No:36/1