Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi

Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi
Kurum Adı:Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Alaattin Mh. Ortapazar Cd. Menekşe Sk. No:2
Telefon:0 (224) 223-8200
40.18669429.053091

Kurum Hakkında

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi 1995 yılından beri yalnızca Bursa' daki hastalara değil ayrıca Eskişehir, Kütahya, Balıkesir, Denizli, Çanakkale, Bilecik gibi çevre illerden gelen kanserli hastalara da hizmet veren bir bölge hastanesidir. Bunun yanında diğer branşlarda da hizmetlerimiz sürmektedir.

Sağlık Bakanlığına bağlı bir devlet hastanesi olma özelliğinden dolayı tüm Yeşil Kart, Bağkur, Emekli Sandığı, Resmi Evraklı hastaların yanı sıra, Bursa'daki ve bölgedeki Radyasyon Onkolojisi ve Medikal Onkoloji Kliniği bulunmayan diğer hastanelerden gelen hastalara hizmet vermektedir. Bunun yanında turist hasta kabulü de Bakanlığımızın 2011/41 Sayılı Genelgesi gereği yapılmaktadır.

Hastanemiz 24 saat sağlık hizmeti vermekte olup, poliklinik hizmetleri 08:00-16:00 arası acil hizmeti 24 saat, klinikler 24 saat, tetkik ünitelerimiz 24 saat olmak üzere hizmet çalışmalarını sürdürmektedir.

Hastanemizde yoğunlaşan ve gittikçe artan hasta sayısı nedeniyle ana bina yeterli olmadığından Ümran Sönmez Medikal Onkoloji Klinik ve Ek Hizmet Binası Hizmete girmiştir.

Poliklinikler
 • Algoloji
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Hematoloji
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Psikiyatri
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Tıbbi Onkoloji
 • Üroloji

Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi RandevuAli Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mustafa Altuntüker · 3 Mart 2018

Göğüs hastalıkları doktoru sayın Halil Karahan ayrıca baş hekim olan doktoruma çok teşekkür ederim.

Gülay Yavuz · 21 Mart 2015

20 Şubat 2015 tarihinde Balıkesir'den lösemi teşhisi konularak çok kötü durumda geldim. Hematoloji Uzmanı doktorum Burak Deveci ve hemşirelerine bana gösterdiği yakın ilgi ve müdahale için çok çok teşekkür ederim. İyiki varsınız. Sizler var olduğunuz sürece bizim yaşam kalitemiz artacaktır. Deniz Yavuz

Şükran Sağdıç · 8 Mart 2014

Ben Çanakaleden Minever Becerenin yakını Şükran Sağdıç, kadın hastalıklarından hastam 2 ay önce ameliyat oldu ve doktorumuz Levent Özdene çok teşekkür ederim ve hemşerileri de çok ii hepsine çok teşekkürler

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bursa Devlet Hastanesi

30 metre uzaklıkta

Hasta Yurdu Cd. No:31 Tophane

Medical Park Bursa Hastanesi

750 metre uzaklıkta

Haşim İşcan Mah. Fomara Meydanı No:1

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Ahmetpaşa Mh. Fevziçakmak Cd. Fomara Han No:73

Endomed Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Çekirge Cad. No:57 (Kültürpark Karşısı)

Aritmi Osmangazi Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Ulubatlı Hasan Bulvarı No:46

FMC Bursa Uludağ Diyaliz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Hacı İlyas Mah. Ulubatlı Hasan Bulvarı Falcon İş Merkezi B Blok No:5