Ümran Sönmez Onkoloji Kliniği

Ümran Sönmez Onkoloji Kliniği
Kurum Adı:Ümran Sönmez Onkoloji Kliniği
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Demirkapı Mah. Uludağ Yolu Cad. No:63
Telefon:0 (223) 223-9555
Web Sitesi:bursaonkoloji.saglik.gov.trHata Bildir
40.19077429.036646

Kurum Hakkında

Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesinde yoğunlaşan ve gittikçe artan hasta sayısı nedeniyle ana bina yeterli olmadığından Ümran Sönmez Onkoloji Kliniği hizmete girmiştir.

Ümran Sönmez Onkoloji Kliniğinin olduğu Teras Otel Binası ilk olarak Bursa İl Özel İdaresi tarafından A.O.S. Onkoloji Hastanesine bağış olarak verilmiş, daha sonra Bursa Kanserle Savaş Derneği tarafından hayırsever vatandaşlarımızdan toplanan bağışlarla kısa sürede tadilatı tamamlanıp Ümran Sönmez Onkoloji Kliniği olarak hizmete açılmıştır.

Maddi ve manevi desteklerinden dolayı Ümran Sönmez Hanımın ismi kliniğimize verilmiştir. Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesine bağlı Ümran Sönmez Onkoloji Kliniğinde 35 yataklı Radyasyon Onkoloji Kliniği, 1 1 Yataklı Palyatif Bakım Merkezi ve Evde Bakım Hizmetleri Polikliniği yer almaktadır.

Ümran Sönmez Onkoloji Kliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Ümran Sönmez Onkoloji Kliniği, Bursa ili Osmangazi ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Ümran Sönmez Onkoloji Kliniği için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi
★★★☆☆· Onkoloji Merkezi · Osmangazi / Bursa
Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi 1995 yılından beri yalnızca Bursadaki hastalara değil ayrıca Eskişehir, Kütahya, Balıkesir, Denizli, Çanakkale, Bilecik gibi çevre illerden gelen kanserli hastalara da hizmet veren bir bölge hastanesidir.

Yorum ve Şikayetler

Ümran Sönmez Onkoloji Kliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Ümran Sönmez Onkoloji Kliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Ümran Sönmez Onkoloji Kliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ümran Sönmez Onkoloji Kliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Endomed Tıp Merkezi
610 metre uzaklıkta
Çekirge Cad. No:57 (Kültürpark Karşısı)
Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Kükürtlü Mah. Mudanya Cad. No:65
Dünyagöz Hastanesi Bursa
1.1 km. uzaklıkta
Kükürtlü Mah. Emir Abdülkadir Cad. No:58
Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Alaaddin Mah. Prof. Dr. Orhan Karmış Cad. No:3
İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Çekirge Mah. 1.Murat Cad. No:24
VM Medical Park Bursa Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Cad. Kırcaali Mah. No:76 Osmangazi