Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa
Kurum Adı:Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Kükürtlü Mah. Emir Abdülkadir Cad. No:58
Telefon:4444469
Web Sitesi:www.dunyagoz.com.trHata Bildir
40.20056729.035125

Kurum Hakkında

Türkiye'nin ilk ve dünyanın en büyük göz hastaneler grubu olan ve gözün tüm branşlarında en gelişmiş tedavi yöntemleri ile hizmet veren Dünyagöz, son teknoloji ile donatılmış yeni şubesi Dünyagöz Bursa ile Türkiye ve yurtdışındaki lokasyon sayısını 18'e ulaştırdı.

Bursa Otogar'dan Geliş : Yalova Yolu üzerinden Kent Meydanı boyunca Fomara Meydanına ulaşılır. Altıparmak istikametine dönülür. Stadyumu ve kükürtlü lambalarını geçtikten sonra sağ yola sapılır. 150 metre devam edince solda Dünyagöz Bursa Hastanesi'ni görebilirsiniz.

Heykel'den Geliş : Heykel meydanından Altıparmak istikameti boyunca ilerlenir. Stadyum sağ tarafta kalacak şekilde Kükürtlü ışıklarından sağ yola girilir. 150 metre devam edildiğinde sol tarafta Dünyagöz Bursa Hastanesi'ni görebilirsiniz.

Yenikapı Feribot İskelesi'nden / Mudanya Yolundan Geliş : Yenikapı feribot iskelesinden Bursa istikameti boyunca ilerlenir. Acemler Çekirge sapağından sağa dönülüp Çekirge yönüne sapılır. İkinci ışıklardan sola döndüğünüzde Kükürtlü Caddesine ulaşılmış olur. 500 metre sonra sağ tarafta Dünyagöz Bursa Hastanesi'ni görebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Yoğun Bakım
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa, Bursa ili Osmangazi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
200 metre uzaklıkta
Kükürtlü Mah. Mudanya Cad. No:65
Endomed Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Çekirge Cad. No:57 (Kültürpark Karşısı)
Ümran Sönmez Onkoloji Kliniği
1.1 km. uzaklıkta
Demirkapı Mah. Uludağ Yolu Cad. No:63
Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Kükürtlü Mah. Konca Sokak No:2
Doruk Bursa Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Zübeyde Hanım Cad. No:5 Çekirge
Novomed KBB Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Zübeyde Hanım Cad. Şeyda Apt. No:5