Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa
Kurum Adı:Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Kükürtlü Mah. Emir Abdülkadir Cad. No:58
Telefon:4444469
40.20056729.035125

Kurum Hakkında

Türkiye'nin ilk ve dünyanın en büyük göz hastaneler grubu olan ve gözün tüm branşlarında en gelişmiş tedavi yöntemleri ile hizmet veren Dünyagöz, son teknoloji ile donatılmış yeni şubesi Dünyagöz Bursa ile Türkiye ve yurtdışındaki lokasyon sayısını 18'e ulaştırdı.

Bursa Otogar'dan Geliş : Yalova Yolu üzerinden Kent Meydanı boyunca Fomara Meydanına ulaşılır. Altıparmak istikametine dönülür. Stadyumu ve kükürtlü lambalarını geçtikten sonra sağ yola sapılır. 150 metre devam edince solda Dünyagöz Bursa Hastanesi'ni görebilirsiniz.

Heykel'den Geliş : Heykel meydanından Altıparmak istikameti boyunca ilerlenir. Stadyum sağ tarafta kalacak şekilde Kükürtlü ışıklarından sağ yola girilir. 150 metre devam edildiğinde sol tarafta Dünyagöz Bursa Hastanesi'ni görebilirsiniz.

Yenikapı Feribot İskelesi'nden / Mudanya Yolundan Geliş : Yenikapı feribot iskelesinden Bursa istikameti boyunca ilerlenir. Acemler Çekirge sapağından sağa dönülüp Çekirge yönüne sapılır. İkinci ışıklardan sola döndüğünüzde Kükürtlü Caddesine ulaşılmış olur. 500 metre sonra sağ tarafta Dünyagöz Bursa Hastanesi'ni görebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Yoğun Bakım
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa, Bursa ili Osmangazi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Emniyet Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

130 metre uzaklıkta

Çekirge Cad. No:54 (Orman Müzesi Karşısı)

Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

200 metre uzaklıkta

Gaziakdemir Mh. Dr. Rüştü Burlu Cad. No:20

Endomed Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Çekirge Cad. No:57 (Kültürpark Karşısı)

Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Kükürtlü Mah. Konca Sokak No:2

Doruk Bursa Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. No:5 Çekirge

Novomed KBB Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. Şeyda Apt. No:5