Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Özel Romatem Bursa FTR Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Gaziakdemir Mh. Dr. Rüştü Burlu Cad. No:20
Telefon:4447686
40.20058029.037472

Kurum Hakkında

50 yatak kapasiteli Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneler Grubu'nun en yeni halkası olarak 2014 yılında tıbbın hizmetine girdi. Ayaktan tedavi gören hastalarla, yatan hastalar ve yakınlarına otel konforunda hizmet veren hastanede dünyadaki en üstün teknoloji ile fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri veriliyor.

Nörolojik, ortopedik, kardiolojik rehabilitasyon, CP rehabilitasyonu, sporcu saglıgı, obezite, lenfodem bölümleri mevcut olan hastanede bel, boyun, eklem agrıları ile skolyoz tedavisi üniteleri ve çok sayıda poliklinik ve tedavi odası bulunuyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Romatoloji
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hüseyin Şengün · 24 Mart 2018

Mart ayındaki romatemde yattım 2017 yılında sedyele gitim cok şükür yürüyorum herkeze sonsuz teşekkür ederim başta Nurten hocama Sinem hanıma

Ayşe Caner-kartal · 5 Haziran 2017

Bende 3 yıl önce *** ***'ye muayene oldum emar istedi çektirdim bişeyiniz yok deyip gönderdi meğerse tos varmış hastalığım ilerledi şimdi fizikle bile geçmiyor hakkımı helal etmiyorum.

Necmi Demirtaş · 27 Şubat 2016

SGKlıdan ne kadar ücret alınıyor? ben emekliyim topuk dikeni tedavisi olmam gerekiyor. teşekkürler

Gökalanlı İbrahim Yılmaz · 30 Eylül 2015

Bursamızda böyle bir hastanenin olması gurur verici. Doktorlarımıza şükran borçluyuz Allah uzun ömürler versin hepsine. Bu arada Nurettin Lüleci hocam Adapazarında askerken rahatsızlanmıştım beni tedavi etmişti anı defterimde yazısını saklıyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İbrahim Yılmaz Sırameşeler Osmangazi Bursa

TC Harun Onay · 5 Eylül 2015

emekli yakınlarından ne kadar muayene ücreti alınır. içeride yapılacak testler içinde ücret ne kadar.

Ayfer Karaca · 4 Mayıs 2015

hastanenizde bel fıtıklarına manipülasyon tedavi yapılıyormu?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dünyagöz Hastanesi Bursa

200 metre uzaklıkta

Kükürtlü Mah. Emir Abdülkadir Cad. No:58

Emniyet Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

310 metre uzaklıkta

Çekirge Cad. No:54 (Orman Müzesi Karşısı)

Endomed Tıp Merkezi

950 metre uzaklıkta

Çekirge Cad. No:57 (Kültürpark Karşısı)

Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Kükürtlü Mah. Konca Sokak No:2

Doruk Bursa Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. No:5 Çekirge

Novomed KBB Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. Şeyda Apt. No:5