Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Kükürtlü Mah. Mudanya Cad. No:65
Telefon:4447686
Web Sitesi:www.romatem.com.trHata Bildir
40.2005829.037472

Kurum Hakkında

50 yatak kapasiteli Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneler Grubu'nun en yeni halkası olarak 2014 yılında tıbbın hizmetine girdi. Ayaktan tedavi gören hastalarla, yatan hastalar ve yakınlarına otel konforunda hizmet veren hastanede dünyadaki en üstün teknoloji ile fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri veriliyor.

Nörolojik, ortopedik, kardiolojik rehabilitasyon, CP rehabilitasyonu, sporcu saglıgı, obezite, lenfodem bölümleri mevcut olan hastanede bel, boyun, eklem agrıları ile skolyoz tedavisi üniteleri ve çok sayıda poliklinik ve tedavi odası bulunuyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Romatoloji
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hüseyin Şengün
★★★★★
Mart ayındaki Romatemde yattım 2017 yılında sedyele gitim cok şükür yürüyorum herkeze sonsuz teşekkür ederim başta Nurten hocama Sinem hanıma.
Ayşe Caner-kartal
Bende 3 yıl önce *** ***'ye muayene oldum emar istedi çektirdim bişeyiniz yok deyip gönderdi meğerse tos varmış hastalığım ilerledi şimdi fizikle bile geçmiyor hakkımı helal etmiyorum.
Gökalanlı İbrahim Yılmaz
★★★★★
Bursamızda böyle bir hastanenin olması gurur verici. Doktorlarımıza şükran borçluyuz Allah uzun ömürler versin hepsine. Bu arada Nurettin Lüleci hocam Adapazarında askerken rahatsızlanmıştım beni tedavi etmişti anı defterimde yazısını saklıyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İbrahim Yılmaz Sırameşeler Osmangazi Bursa

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dünyagöz Hastanesi Bursa
200 metre uzaklıkta
Kükürtlü Mah. Emir Abdülkadir Cad. No:58
Endomed Tıp Merkezi
950 metre uzaklıkta
Çekirge Cad. No:57 (Kültürpark Karşısı)
Ümran Sönmez Onkoloji Kliniği
1.1 km. uzaklıkta
Demirkapı Mah. Uludağ Yolu Cad. No:63
Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Kükürtlü Mah. Konca Sokak No:2
Doruk Bursa Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Zübeyde Hanım Cad. No:5 Çekirge
Novomed KBB Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Zübeyde Hanım Cad. Şeyda Apt. No:5