Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi
Kurum Adı:Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Kükürtlü Mah. Konca Sokak No:2
Telefon:0 (224) 275-7500
Web Sitesi:aritmi.comHata Bildir
40.20518429.020506

Kurum Hakkında

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bir gün kalpler heyecanla çarpmaya başladı, kalp hastanesi fikri doğdu. Başlangıç bir arayışın sonucu değildi, kendiliğinden oldu yani spontan gelişti. Bursa'nın adı kalp ile anılacak, kalbin tüm sorunlarını çözüme ulaştıracak ve kalpleri güldürecek bir hastaneye ihtiyacı vardı. Aklın yolu bir iken neden kalbinde yolu da bir olmasın diye "Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi" kuruldu. Aritmi kelimesi bir cesaretle, özgüvenle hastanenin ismine eklendi. Aritmiler genelde spontan oluşmakta, kimi zaman bir sevincin, kimi zaman da bir üzüntünün ifadesi olmaktadır.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, kalbin hem korunmasında hemde ortaya çıkan tüm sorunlarının en son teknolojiyi kullanarak modern yaklaşımlarla çözümlenmesinde tek adres olma yolunda en öndedir.

Kalp bir gün spontan olarak atmaya başlar, yıllarca çalışır, birçok zorluklarla karşılaşır ve günün birinde yine spontan olarak yani kendiliğinden durur. İşte kalbin bu yolculuğunda bir ona yardımcı olmak üzere daima yanında olacağız, tüm gücümüzü onun sağlığı için harcayacağız.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Gökalanlı İbrahim Yılmaz
★★★★★
Baypas oldum çok ilgilendiler. Tüm hastane ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Rahmi Yüce
★★★★★
Kardeşimi sağlığına kavuşturduğunuz için ekibinize çok teşekkürler.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Burtom Konur Tıp Merkezi
Konur Cerrahi Tıp Merkezi, 2017 Kasım ayından itibaren Burtom Sağlık Grubu bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Novomed KBB Merkezi
Özel Novomed KBB Merkezi
60 metre uzaklıkta
Üç Kulak Burun Boğaz hastalıkları uzmanı, odyometrist ve yardımcı kadromuzla 400 m2‘lik iki katlı binamızda üç endoskopik muayene ünitesi ve muayene odası, iki otomikroskopi ünitesi ve bir odyoloji ünitesi ile hizmet vermekteyiz.
Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi
Merkezimiz Bursa’da ekip ve yerleşimi değişmeden, kesintisiz olarak en uzun süredir hizmet veren tüp bebek merkezidir.
Özel Doruk Bursa Hastanesi
Özel Doruk Bursa Hastanesi
86 metre uzaklıkta
1971 yılında kurulan ve Bursa'nın ilk hastanesi olan Özel Bursa Hastanesi 2006 yılında Doruk Sağlık Grubuna geçerek kapsamlı bir resterasyon sonucu modern bir hastane özelliğine kavuştu.
Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 2006 yılında Bursa'da açmış olduğu şube ile Marmara Bölgesi'nde de aynı kalitede hizmet anlayışını uygulamaya geçirmiştir.
Çekirge Devlet Hastanesi
Çekirge Devlet Hastanesi
481 metre uzaklıkta
Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Hürriyet Toplum ve Ruh Sağılığı Merkezi, DOSAB Semt Polikliniği ile birlikte 535 yatak kapasitesiyle Bursa merkezde hizmetlerini sürdürmektedir.
İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
T.C Sağlık Bakanlığı İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, 1922 yılından beri ülkemizin tek hidroterapi hastanesi olarak hastalarına şifa dağıtmaya devam eden bir hastanedir.
Özel A Merkez Diyaliz Merkezi
Merkezimiz 2012 yılında Bursa ilinin batısındaki tek diyaliz merkezi olma adına kurulmuş olup, dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa
Dünyagöz, son teknoloji ile donatılmış yeni şubesi Dünyagöz Bursa ile Türkiye ve yurtdışındaki lokasyon sayısını 18'e ulaştırdı.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉