Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi
Kurum Adı:Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Kükürtlü Mah. Konca Sokak No:2
Telefon:0 (224) 275-7500
40.20518429.020506

Kurum Hakkında

Bir gün kalpler heyecanla çarpmaya başladı, kalp hastanesi fikri doğdu. Başlangıç bir arayışın sonucu değildi, kendiliğinden oldu yani spontan gelişti. Bursa'nın adı kalp ile anılacak, kalbin tüm sorunlarını çözüme ulaştıracak ve kalpleri güldürecek bir hastaneye ihtiyacı vardı. Aklın yolu bir iken neden kalbinde yolu da bir olmasın diye "Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi" kuruldu. Aritmi kelimesi bir cesaretle, özgüvenle hastanenin ismine eklendi. Aritmiler genelde spontan oluşmakta, kimi zaman bir sevincin, kimi zaman da bir üzüntünün ifadesi olmaktadır.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, kalbin hem korunmasında hemde ortaya çıkan tüm sorunlarının en son teknolojiyi kullanarak modern yaklaşımlarla çözümlenmesinde tek adres olma yolunda en öndedir.

Kalp bir gün spontan olarak atmaya başlar, yıllarca çalışır, birçok zorluklarla karşılaşır ve günün birinde yine spontan olarak yani kendiliğinden durur. İşte kalbin bu yolculuğunda bir ona yardımcı olmak üzere daima yanında olacağız, tüm gücümüzü onun sağlığı için harcayacağız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gökalanlı İbrahim Yılmaz · 30 Eylül 2015

Baypas oldum çok ilgilendiler. Tüm hastane ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Rahmi Yüce · 7 Ocak 2015

kardeşimi sağlığına kavuşturduğunuz için ekibinize çok teşekkürler

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Konur Tıp Merkezi

30 metre uzaklıkta

Kükürtlü Mh. Zübeyde Hanım Cd. No:12/1

Novomed KBB Merkezi

60 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. Şeyda Apt. No:5

Soranus Tüp Bebek Merkezi

80 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Caddesi Şeyda Apt, 5/16 Çekirge

Doruk Bursa Hastanesi

90 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. No:5 Çekirge

Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

320 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. İnce Sok. No:7

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi

390 metre uzaklıkta

Hüdavendigar Mah. Hat Caddesi No:2