Özel Novomed KBB Merkezi

Özel Novomed KBB Merkezi
Kurum Adı:Özel Novomed KBB Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Zübeyde Hanım Cad. Şeyda Apt. No:5
Telefon:0 (224) 232-2700
Web Sitesi:www.novomed.com.trHata Bildir
40.20472229.02013

Kurum Hakkında

Özel Novomed KBB Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 1998 yılından buyana Bursa‘da Kulak-Burun-Boğaz hastalıkları alanında çağdaş tıbbi yaklaşım ve olanakları kullanarak güvenilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunuyoruz.

Üç Kulak-Burun-Boğaz hastalıkları uzmanı, odyometrist ve yardımcı kadromuzla 400 m2‘lik iki katlı binamızda üç endoskopik muayene ünitesi, muayene odası, iki otomikroskopi ünitesi ve bir odyoloji ünitesi ile hizmet vermekteyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Novomed KBB Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Novomed KBB Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Novomed KBB Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Novomed KBB Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi
Merkezimiz Bursa’da ekip ve yerleşimi değişmeden, kesintisiz olarak en uzun süredir hizmet veren tüp bebek merkezidir.
Özel Doruk Bursa Hastanesi
Özel Doruk Bursa Hastanesi
26 metre uzaklıkta
1971 yılında kurulan ve Bursa'nın ilk hastanesi olan Özel Bursa Hastanesi 2006 yılında Doruk Sağlık Grubuna geçerek kapsamlı bir resterasyon sonucu modern bir hastane özelliğine kavuştu.
Özel Burtom Konur Tıp Merkezi
Konur Cerrahi Tıp Merkezi, 2017 Kasım ayından itibaren Burtom Sağlık Grubu bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, kalbin hem korunmasında hemde ortaya çıkan tüm sorunlarının en son teknolojiyi kullanarak modern yaklaşımlarla çözümlenmesinde tek adres olma yolunda en öndedir.
Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 2006 yılında Bursa'da açmış olduğu şube ile Marmara Bölgesi'nde de aynı kalitede hizmet anlayışını uygulamaya geçirmiştir.
İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
T.C Sağlık Bakanlığı İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, 1922 yılından beri ülkemizin tek hidroterapi hastanesi olarak hastalarına şifa dağıtmaya devam eden bir hastanedir.
Çekirge Devlet Hastanesi
Çekirge Devlet Hastanesi
428 metre uzaklıkta
Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Hürriyet Toplum ve Ruh Sağılığı Merkezi, DOSAB Semt Polikliniği ile birlikte 535 yatak kapasitesiyle Bursa merkezde hizmetlerini sürdürmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Novomed KBB Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉