Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Zübeyde Hanım Caddesi Şeyda Apt, 5/16 Çekirge
Telefon:0 (224) 232-2470
Web Sitesi:www.soranus.comHata Bildir
40.20456329.020047

Kurum Hakkında

Kliniğimiz 1998 yılında Bursa ve çevresinde yaşayan insanlara, kadın hastalıkları ve doğum konusunda ihtiyaçları olan tıbbi hizmeti, en yüksek standartlarda, başka bir şehre gitmelerine gerek kalmadan yaşadıkları çevrede alabilmelerini sağlamak amacıyla kuruldu.

Ekibimiz Kadın Hastalıkları ve Doğum konusunda Bursa’da bir çok ilki gerçekleştirmiştir. Merkezimiz Bursa’da ekip ve yerleşimi değişmeden, kesintisiz olarak en uzun süredir hizmet veren tüp bebek merkezidir. Soranus Tüp Bebek Merkezi şu an dünyadaki en yüksek standartlara ulaşmıştır.

Kliniğimiz Bursa’nın merkezi ve kolay ulaşılabilen bir bölgesi olan Çekirgededir. Özel otomobilleri ile gelen hastalarımız için kliniğimizin önünde park alanı bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ile gelmek isteyenler Heykel - Çekirge dolmuşlarını veya Zübeyde Hanım Caddesinden geçen bir çok belediye otobüsü hatlarından birisini kullanabilirler.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Tüp Bebek

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Doruk Bursa Hastanesi
10 metre uzaklıkta
Zübeyde Hanım Cad. No:5 Çekirge
Novomed KBB Merkezi
20 metre uzaklıkta
Zübeyde Hanım Cad. Şeyda Apt. No:5
Burtom Konur Tıp Merkezi
60 metre uzaklıkta
Kükürtlü Mh. Zübeyde Hanım Cd. No:12/1
Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi
80 metre uzaklıkta
Kükürtlü Mah. Konca Sokak No:2
Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
330 metre uzaklıkta
Zübeyde Hanım Cad. İnce Sok. No:7
İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
410 metre uzaklıkta
Çekirge Mah. 1.Murat Cad. No:24