Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Zübeyde Hanım Caddesi Şeyda Apt, 5/16 Çekirge
Telefon:0 (224) 232-2470
40.20456329.020047

Kurum Hakkında

Kliniğimiz 1998 yılında Bursa ve çevresinde yaşayan insanlara, kadın hastalıkları ve doğum konusunda ihtiyaçları olan tıbbi hizmeti, en yüksek standartlarda, başka bir şehre gitmelerine gerek kalmadan yaşadıkları çevrede alabilmelerini sağlamak amacıyla kuruldu.

Ekibimiz Kadın Hastalıkları ve Doğum konusunda Bursa’da bir çok ilki gerçekleştirmiştir. Merkezimiz Bursa’da ekip ve yerleşimi değişmeden, kesintisiz olarak en uzun süredir hizmet veren tüp bebek merkezidir. Soranus Tüp Bebek Merkezi şu an dünyadaki en yüksek standartlara ulaşmıştır.

Kliniğimiz Bursa’nın merkezi ve kolay ulaşılabilen bir bölgesi olan Çekirgededir. Özel otomobilleri ile gelen hastalarımız için kliniğimizin önünde park alanı bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ile gelmek isteyenler Heykel - Çekirge dolmuşlarını veya Zübeyde Hanım Caddesinden geçen bir çok belediye otobüsü hatlarından birisini kullanabilirler.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Tüp Bebek

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Doruk Bursa Hastanesi

10 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. No:5 Çekirge

Novomed KBB Merkezi

20 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. Şeyda Apt. No:5

Burtom Konur Tıp Merkezi

60 metre uzaklıkta

Kükürtlü Mh. Zübeyde Hanım Cd. No:12/1

Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi

80 metre uzaklıkta

Kükürtlü Mah. Konca Sokak No:2

Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

330 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. İnce Sok. No:7

İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

410 metre uzaklıkta

Çekirge Mah. 1.Murat Cad.