Özel Burtom Konur Tıp Merkezi

Özel Burtom Konur Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Burtom Konur Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Kükürtlü Mh. Zübeyde Hanım Cd. No:12/1
Telefon:4444224
40.20504029.020250

Kurum Hakkında

Nöroşirurji uzmanı Op. Dr. Konuralp Başol tarafından 1977 kurulan Konur Teşhis ve Tedavi Merkezi, 2 Temmuz 1981 yılında 12 yataklı küçük bir hastane olarak hizmete girdi. Konur Cerrahi Tıp Merkezi, 2017 Kasım ayından itibaren Burtom Sağlık Grubu bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşumuz şu an Cerrahi Tıp Merkezi binası ile doktor ofislerinde ilkyardım ve diğer servis ekipleriyle beraber 24 saat hizmet vermektedir.

Konur, dünya standartlarında sağlık hizmeti veren ve insana verdiği değeri, sunduğu kaliteli hizmetle gösteren bir kurumdur. 1991 yılında Türkiye'de ilk kez sağlık alanında Kalite Çalışmalarına başlamış, 1996'da yine Türkiye'de ilk kez TSE'nin Hastanelerde Laboratuvar Yeterlilik Belgesini almıştır. 1997'de Türkiye'de TS-EN-ISO 9002 Kalite Güvence Sistem Belgesi'ni alan 3. hastane olmayı başarmıştır. Haziran 1999'da kalite yönetim sistemini ISO 9001'e yükseltmiştir. Haziran 2002'de ise kalitesini bir kez daha belgelemiş ve TS EN 9001: 2000 versiyonunu Türkiye'de 2. sağlık kuruluşu olarak almıştır.

Burtom Konur Bursa Cerrahi Tıp Merkezi'nde hizmet verilen tıbbi branşlar arasında; iç hastalıkları, genel cerrahi, nöroloji, nöropsikiyatri, nöroşirurji, çocuk sağlığı ve hastalıkları, çocuk cerrahisi, kadın hastalıkları ve doğum, plastik cerrahi, mikrocerrahi ve el cerrahisi, kalp damar cerrahisi, üroloji, KBB hastalıkları, göz, ortopedi ve travmatoloji, cildiye, fizik tedavi ve rehabilitasyon, mikrobiyoloji ve enfeksiyon hastalıkları, patoloji, nükleer tıp, radyoloji, biyokimya, algoloji, akupunktur, anestezi reanimasyon bulunuyor.

Ekim 2008'de inşaatı biten yeni hastane binasında Tıp Merkezi olarak faaliyetine devam etmektedir. 2017 Kasım ayından itibaren Burtom Sağlık Grubu bünyesinde hizmet vermeye başlayan Konur Bursa Cerrahi Tıp Merkezi, SGK ve tüm özel sigortalarla anlaşmalı olarak hizmet veriyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nefroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil
 • Tıbbi Onkoloji
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Burtom Konur Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Burtom Konur Tıp Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Burtom Konur Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Burtom Konur Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Burtom Konur Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 37 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Burtom Konur Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi

30 metre uzaklıkta

Kükürtlü Mah. Konca Sokak No:2

Novomed KBB Merkezi

40 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. Şeyda Apt. No:5

Soranus Tüp Bebek Merkezi

60 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Caddesi Şeyda Apt, 5/16 Çekirge

Doruk Bursa Hastanesi

60 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. No:5 Çekirge

Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

310 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. İnce Sok. No:7

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi

400 metre uzaklıkta

Hüdavendigar Mah. Hat Caddesi No:2

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi

450 metre uzaklıkta

Mutluevler Mah. Nazlı Cad. Osmangazi

İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

460 metre uzaklıkta

Çekirge Mah. 1.Murat Cad.