Özel Burtom Konur Tıp Merkezi

Özel Burtom Konur Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Burtom Konur Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Kükürtlü Mh. Zübeyde Hanım Cd. No:12/1
Telefon:4444224
Web Sitesi:burtom.com.trHata Bildir
40.20504029.020250

Kurum Hakkında

Nöroşirurji uzmanı Op. Dr. Konuralp Başol tarafından 1977 kurulan Konur Teşhis ve Tedavi Merkezi, 2 Temmuz 1981 yılında 12 yataklı küçük bir hastane olarak hizmete girdi. Konur Cerrahi Tıp Merkezi, 2017 Kasım ayından itibaren Burtom Sağlık Grubu bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşumuz şu an Cerrahi Tıp Merkezi binası ile doktor ofislerinde ilkyardım ve diğer servis ekipleriyle beraber 24 saat hizmet vermektedir.

Konur, dünya standartlarında sağlık hizmeti veren ve insana verdiği değeri, sunduğu kaliteli hizmetle gösteren bir kurumdur. 1991 yılında Türkiye'de ilk kez sağlık alanında Kalite Çalışmalarına başlamış, 1996'da yine Türkiye'de ilk kez TSE'nin Hastanelerde Laboratuvar Yeterlilik Belgesini almıştır. 1997'de Türkiye'de TS-EN-ISO 9002 Kalite Güvence Sistem Belgesi'ni alan 3. hastane olmayı başarmıştır. Haziran 1999'da kalite yönetim sistemini ISO 9001'e yükseltmiştir. Haziran 2002'de ise kalitesini bir kez daha belgelemiş ve TS EN 9001: 2000 versiyonunu Türkiye'de 2. sağlık kuruluşu olarak almıştır.

Burtom Konur Bursa Cerrahi Tıp Merkezi'nde hizmet verilen tıbbi branşlar arasında; iç hastalıkları, genel cerrahi, nöroloji, nöropsikiyatri, nöroşirurji, çocuk sağlığı ve hastalıkları, çocuk cerrahisi, kadın hastalıkları ve doğum, plastik cerrahi, mikrocerrahi ve el cerrahisi, kalp damar cerrahisi, üroloji, KBB hastalıkları, göz, ortopedi ve travmatoloji, cildiye, fizik tedavi ve rehabilitasyon, mikrobiyoloji ve enfeksiyon hastalıkları, patoloji, nükleer tıp, radyoloji, biyokimya, algoloji, akupunktur, anestezi reanimasyon bulunuyor.

Ekim 2008'de inşaatı biten yeni hastane binasında Tıp Merkezi olarak faaliyetine devam etmektedir. 2017 Kasım ayından itibaren Burtom Sağlık Grubu bünyesinde hizmet vermeye başlayan Konur Bursa Cerrahi Tıp Merkezi, SGK ve tüm özel sigortalarla anlaşmalı olarak hizmet veriyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Burtom Konur Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Burtom Konur Tıp Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Burtom Konur Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Burtom Konur Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Burtom Konur Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 43 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Burtom Konur Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi
30 metre uzaklıkta
Kükürtlü Mah. Konca Sokak No:2
Novomed KBB Merkezi
40 metre uzaklıkta
Zübeyde Hanım Cad. Şeyda Apt. No:5
Soranus Tüp Bebek Merkezi
60 metre uzaklıkta
Zübeyde Hanım Caddesi Şeyda Apt, 5/16 Çekirge
Doruk Bursa Hastanesi
60 metre uzaklıkta
Zübeyde Hanım Cad. No:5 Çekirge
Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
310 metre uzaklıkta
Zübeyde Hanım Cad. İnce Sok. No:7
Çekirge Devlet Hastanesi
450 metre uzaklıkta
Hüdavendigar Mah. 2.Nazlı Cad. Hastane Blok No:30
İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
460 metre uzaklıkta
Çekirge Mah. 1.Murat Cad. No:24
A Merkez Diyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Dikkaldırım Mh. Hayran Cd. Acemler St. C Blk-43