Altıntaş Devlet Hastanesi

Altıntaş Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Altıntaş Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kütahya
İlçe:Altıntaş
Adres:Hürriyet Cd No:57 Altıntaş
Telefon:0 (274) 311-2025
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
39.05523030.108447

Kurum Hakkında

Altıntaş Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri yukarıda verilmiştir. Altıntaş Devlet Hastanesi, Kütahya ili Altıntaş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Hasan Yıldırım
★★
Slmlr sayın doktorlarımıza saygımız var ama Sait Polat hocamızın yeri asla dolmaz çünkü Altıntaş Hastanesine defalarca acilden hastalarımı götürdüm ama maşallah kim doktor kim sağlık teknikeri belli değil. Ellerinde çay bardakları ile ilgi alaka güler yüz hayatta yok adamlar bırak hastayı kendilerini okadar geliştirmişlerki çekhapa girmenize gerek yok gözlerin ışın tedavisi haline gelmiş hastayı muayene etmeden teşhis ediyolar. Hatta hastaneye bile gelmenize gerek yok 3g teknolojisiyle teşhis koyarlar insan bi bakar ateşini ölçer muayene eder ee neymiş efendim bu mevsimde sık görülen haller deyip muayene etmeden yaz kızım ateşlenirsen calpol şurup öksürürsen katarin aferin pedifen. Sayelerinde bizde sağlıkçı olduk birde diyolarki ateş düşürücü yapın efendim bu ilaçlar hastanemizde yok eczaneden alın gelin yapalım hatta elinizde ilaç kalırsa hastaneye bağışlayacakmışız. Bu nasıl anlayıştırya sizler biz için varsınız elinizde çay bardağıyla böbürlenip kibirlenmenize şaşıyorum biz kasaplık mıyızya? ambulans alınmış bunun yerine doktorcuk deyil doktor gbi doktor alınsa daha makbul eyerki üzerlerinde vergidir şudur budur onların sayesinde maaşları bizden kesiliyorsa ki öyle hakkım zehir zukkum olsun

Altıntaş Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.8 / 5

Altıntaş Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.8 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Altıntaş Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sinanpaşa Devlet Hastanesi
35.7 km. uzaklıkta
Öğretmenler Mah. Cumhuriyet Meydanı No:48
Korel Klinik FTR Merkezi
38.8 km. uzaklıkta
Afyon Kütahya Karayolu 13.km
Çınar Diyaliz Merkezi
39.7 km. uzaklıkta
Dumlupınar Mah. 7. İsimsiz Sok. No:8
Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
40.2 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mahallesi Haymaana Caddesi No : 26
Kütahya Anadolu Hastanesi
41.4 km. uzaklıkta
Ali Paşa Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:9