Altıntaş Devlet Hastanesi

Altıntaş Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Altıntaş Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kütahya
İlçe:Altıntaş
Adres:Hürriyet Mah. Hürriyet Cad. No:67/B
Telefon:0 (274) 311-2025
Web Sitesi:altintasdh.saglik.gov.trHata Bildir
39.05477530.108221

Kurum Hakkında

Altıntaş Devlet Hastanesi, Kütahya ili Altıntaş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Kütahya Altıntaş İlçe Devlet Hastanesi 2 bloktan oluşmaktaydı. A blok 1970 yılında Altıntaş İlçesinin Hürriyet Mahallesinde kurulmuş olup, Acil servis poliklinik hizmeti 1 ambulans 10 yatak kapasitesi ile faaliyete başlamıştır. İlerleyen senelerde 112 biriminin ayrılmasıyla birlikte B blok oluşturulmuştur. Açıldığı dönemde 1 Başhekim, 2 Hekim, 3 Hemşire, 2 ebe, 2 memur, 1 şoför ve 2 temizlik personeli hizmet vermekteydi.

2010 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından Aile Hekimliği uygulamasına geçilmesi ile birlikte hastanenin güney cephesine yaptırılan Altıntaş Aile Sağlığı Merkezi 5 hekim ve 5 ebe ile hizmet vermeye devam etmiştir.

2016 yılında Altıntaş Devlet Hastanesinin doğu tarafına 15 yataklı yeni Altıntaş İlçe Entegre Hastanesi yapılmaya başlanmıştır. 2017 yılının eylül ayında Altıntaş halkına hizmet vermek için açılmış olan hastanemiz bünyesinde; Acil Servis, 7 birimli Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi, 112 İstasyonu, Diş Polikliniği, 5 hasta odası, 1 Ameliyathane, Doğumhane, Laboratuvar birimi, Röntgen birimi, Yemekhane ve yönetim birimlerindeki personeller ile hizmete devam etmektedir.

Altıntaş Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Altıntaş Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmerletimiz
  • Acil Servis Hizmetleri
  • Laboratuvar Hizmetleri
  • Görüntüleme Hizmetleri
  • Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri
  • Özellikli Birim

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Hasan Yıldırım
★★
Slmlr sayın doktorlarımıza saygımız var ama Sait Polat hocamızın yeri asla dolmaz çünkü Altıntaş Hastanesine defalarca acilden hastalarımı götürdüm ama maşallah kim doktor kim sağlık teknikeri belli değil. Ellerinde çay bardakları ile ilgi alaka güler yüz hayatta yok adamlar bırak hastayı kendilerini okadar geliştirmişlerki çekhapa girmenize gerek yok gözlerin ışın tedavisi haline gelmiş hastayı muayene etmeden teşhis ediyolar. Hatta hastaneye bile gelmenize gerek yok 3g teknolojisiyle teşhis koyarlar insan bi bakar ateşini ölçer muayene eder ee neymiş efendim bu mevsimde sık görülen haller deyip muayene etmeden yaz kızım ateşlenirsen calpol şurup öksürürsen katarin aferin pedifen. Sayelerinde bizde sağlıkçı olduk birde diyolarki ateş düşürücü yapın efendim bu ilaçlar hastanemizde yok eczaneden alın gelin yapalım hatta elinizde ilaç kalırsa hastaneye bağışlayacakmışız. Bu nasıl anlayıştırya sizler biz için varsınız elinizde çay bardağıyla böbürlenip kibirlenmenize şaşıyorum biz kasaplık mıyızya? ambulans alınmış bunun yerine doktorcuk deyil doktor gbi doktor alınsa daha makbul eyerki üzerlerinde vergidir şudur budur onların sayesinde maaşları bizden kesiliyorsa ki öyle hakkım zehir zukkum olsun

Altıntaş Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.8 / 5

Altıntaş Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.8 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sinanpaşa Devlet Hastanesi
Sinanpaşa Devlet Hastanesi
36 km. uzaklıkta
Sinanpaşa Devlet Hastanesi 2021 yılında 50 yataklı yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Sağlıklı ve mutlu günlere kavuşmanız için kaliteli hizmet anlayışı ile yanınızdayız.
Özel Parkhayat Kütahya Hastanesi
Özel PARKHAYAT Kütahya Hastanesi yaklaşık 14.000 m2 kapalı alanda 45 servis yatağı, 30 yoğun bakım yatağı, 4 ameliyathane ve dünya standartlarında modern teknolojiye sahip kaliteli tıbbi cihaz altyapısı ile hizmet vermektedir.
Özel Korel Klinik FTR Merkezi
Özel Korel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi bilimsellik, saygınlık ve güven esaslı hasta memnuniyetini amaç edinmiş, kişiye özgü tedavi seçenekleri sunan, modern bir sağlık tesisi durumunda.
Özel Çınar Diyaliz Merkezi
Merkezimizde, Diyaliz tedavi hizmeti almak isteyen, Emekli Sandığı, Bağ-Kur, SSK ve Yurt Dışı Sigortalı olan hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kütahya Ağız ve Diş sağlığı Merkezi artan hasta taleplerini karşılamak ve daha çağdaş bir binada hizmet vermek üzere 11 Temmuz 2011 tarihinden itibaren 50 ünit kapasiteli yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Kütahya Anadolu Hastanesi
1998 yılında Ana Sultan Tıp Merkezi'nde başlayan karşılıklı güven duygusunu Özel Kütahya Anadolu Hastanesi olarak devam ettiriyoruz.
Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kütahya Devlet Hastanesi, 2011 yılından itibaren Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak 3. Basamak statüsünde hizmet vermektedir.
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi
Ali Çetinkaya Kampusünde hizmet vermekte olan hastanenin toplam klinik yatak sayısı 550, ve yoğun bakım yatak sayısı 76 Ameliyathane sayısı 15 olmuştur.
Çavdarhisar Devlet Hastanesi
Çavdarhisar Devlet Hastanesi, Kütahya Çavdarhisar ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Altıntaş Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉