Altıntaş Devlet Hastanesi

Altıntaş Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Altıntaş Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kütahya
İlçe:Altıntaş
Adres:Hürriyet Mah. Hürriyet Cad. No:67/B
Telefon:0 (274) 311-2025
Web Sitesi:altintasdh.saglik.gov.trHata Bildir
39.05477530.108221

Kurum Hakkında

Kütahya Altıntaş İlçe Devlet Hastanesi 2 bloktan oluşmaktaydı. A blok 1970 yılında Altıntaş İlçesinin Hürriyet Mahallesinde kurulmuş olup, Acil servis poliklinik hizmeti 1 ambulans 10 yatak kapasitesi ile faaliyete başlamıştır. İlerleyen senelerde 112 biriminin ayrılmasıyla birlikte B blok oluşturulmuştur. Açıldığı dönemde 1 Başhekim, 2 Hekim, 3 Hemşire, 2 ebe, 2 memur, 1 şoför ve 2 temizlik personeli hizmet vermekteydi.

2010 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından Aile Hekimliği uygulamasına geçilmesi ile birlikte hastanenin güney cephesine yaptırılan Altıntaş Aile Sağlığı Merkezi 5 hekim ve 5 ebe ile hizmet vermeye devam etmiştir.

2016 yılında Altıntaş Devlet Hastanesinin doğu tarafına 15 yataklı yeni Altıntaş İlçe Entegre Hastanesi yapılmaya başlanmıştır. 2017 yılının eylül ayında Altıntaş halkına hizmet vermek için açılmış olan hastanemiz bünyesinde; Acil Servis, 7 birimli Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi, 112 İstasyonu, Diş Polikliniği, 5 hasta odası, 1 Ameliyathane, Doğumhane, Laboratuvar birimi, Röntgen birimi, Yemekhane ve yönetim birimlerindeki personeller ile hizmete devam etmektedir.

Hizmerletimiz
  • Acil Servis Hizmetleri
  • Laboratuvar Hizmetleri
  • Görüntüleme Hizmetleri
  • Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri
  • Özellikli Birim

Altıntaş Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Altıntaş Devlet Hastanesi, Kütahya ili Altıntaş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Altıntaş Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hasan Yıldırım
★★
Slmlr sayın doktorlarımıza saygımız var ama Sait Polat hocamızın yeri asla dolmaz çünkü Altıntaş Hastanesine defalarca acilden hastalarımı götürdüm ama maşallah kim doktor kim sağlık teknikeri belli değil. Ellerinde çay bardakları ile ilgi alaka güler yüz hayatta yok adamlar bırak hastayı kendilerini okadar geliştirmişlerki çekhapa girmenize gerek yok gözlerin ışın tedavisi haline gelmiş hastayı muayene etmeden teşhis ediyolar. Hatta hastaneye bile gelmenize gerek yok 3g teknolojisiyle teşhis koyarlar insan bi bakar ateşini ölçer muayene eder ee neymiş efendim bu mevsimde sık görülen haller deyip muayene etmeden yaz kızım ateşlenirsen calpol şurup öksürürsen katarin aferin pedifen. Sayelerinde bizde sağlıkçı olduk birde diyolarki ateş düşürücü yapın efendim bu ilaçlar hastanemizde yok eczaneden alın gelin yapalım hatta elinizde ilaç kalırsa hastaneye bağışlayacakmışız. Bu nasıl anlayıştırya sizler biz için varsınız elinizde çay bardağıyla böbürlenip kibirlenmenize şaşıyorum biz kasaplık mıyızya? ambulans alınmış bunun yerine doktorcuk deyil doktor gbi doktor alınsa daha makbul eyerki üzerlerinde vergidir şudur budur onların sayesinde maaşları bizden kesiliyorsa ki öyle hakkım zehir zukkum olsun

Altıntaş Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.8 / 5

Altıntaş Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.8 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Altıntaş Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sinanpaşa Devlet Hastanesi
35.7 km. uzaklıkta
Öğretmenler Mah. Cumhuriyet Meydanı No:48
Parkhayat Kütahya Hastanesi
38.4 km. uzaklıkta
100.Yıl Mah. Dumlupınar Bulvarı No:26
Korel Klinik FTR Merkezi
38.8 km. uzaklıkta
Afyon Kütahya Karayolu 13.km
Çınar Diyaliz Merkezi
39.7 km. uzaklıkta
Dumlupınar Mah. 7. İsimsiz Sok. No:8
Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
40.2 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mahallesi Haymaana Caddesi No : 26
Kütahya Anadolu Hastanesi
41.4 km. uzaklıkta
Ali Paşa Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:9