Altıntaş Devlet Hastanesi

Altıntaş Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Altıntaş Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kütahya
İlçe:Altıntaş
Adres:Hürriyet Cd No:57 Altıntaş
Telefon:0 (274) 311-2025
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
39.05523030.108447

Kurum Hakkında

Altıntaş Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Altıntaş Devlet Hastanesi, Kütahya ili Altıntaş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Hasan Yıldırım · 13 Mart 2014

Slmlr sayın doktorlarımıza saygımız var ama Sait Polat hocamızın yeri asla dolmaz çünkü Altıntaş Hastanesine defalarca acilden hastalarımı götürdüm ama maşallah kim doktor kim sağlık teknikeri belli değil. Ellerinde çay bardakları ile ilgi alaka güler yüz hayatta yok adamlar bırak hastayı kendilerini okadar geliştirmişlerki çekhapa girmenize gerek yok gözlerin ışın tedavisi haline gelmiş hastayı muayene etmeden teşhis ediyolar. Hatta hastaneye bile gelmenize gerek yok 3g teknolojisiyle teşhis koyarlar insan bi bakar ateşini ölçer muayene eder ee neymiş efendim bu mevsimde sık görülen haller deyip muayene etmeden yaz kızım ateşlenirsen calpol şurup öksürürsen katarin aferin pedifen. Sayelerinde bizde sağlıkçı olduk birde diyolarki ateş düşürücü yapın efendim bu ilaçlar hastanemizde yok eczaneden alın gelin yapalım hatta elinizde ilaç kalırsa hastaneye bağışlayacakmışız. Bu nasıl anlayıştırya sizler biz için varsınız elinizde çay bardağıyla böbürlenip kibirlenmenize şaşıyorum biz kasaplık mıyızya? ambulans alınmış bunun yerine doktorcuk deyil doktor gbi doktor alınsa daha makbul eyerki üzerlerinde vergidir şudur budur onların sayesinde maaşları bizden kesiliyorsa ki öyle hakkım zehir zukkum olsun

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Altıntaş Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Altıntaş Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.8 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Altıntaş Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sinanpaşa Devlet Hastanesi

36.4 km. uzaklıkta

Yukarı Mah. Asım Kocabıyık Cad. No:53

Oruçoğlu FTR Merkezi

36.8 km. uzaklıkta

Oruçoğlu Termal Otel Afyon Kütahya Yolu 14. Km

Frigya Tıp Merkezi

37.3 km. uzaklıkta

100. Yıl Mah. 1.Gözde Sk. No:8 Merkez

Korel Klinik FTR Merkezi

38.8 km. uzaklıkta

Afyon Kütahya Karayolu 13.km

Çınar Diyaliz Merkezi

39.7 km. uzaklıkta

Dumlupınar Mah. 7. İsimsiz Sok. No:8