Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ardahan
İlçe:Merkez
Adres:İnönü Mah. PR.DR. Abdulmecit Doğru Cad. Sağlık Kompleksi
Telefon:0 (478) 211-5972
Web Sitesi:ardahanadsm.saglik.gov.trHata Bildir
41.10532242.691012

Kurum Hakkında

İlimizde Halil Efendi Mahallesinde yapımı tamamlanarak 2008 yılının ilk aylarından itibaren halkımıza hizmet vermekte olan Sağlık Ocağımızın ikinci katında Ağız Diş Sağlığı Merkezi hizmete açılmıştır. Diş Poliklinigimiz Eğitim Tipi Sağlık Ocağına taşınarak halkımıza hizmet vermekte iken 2008 yılı Şubat ayından sonra Halil Efendi Sağlık Ocağına taşınarak çalışmalarına devam etmektedir.

Diş Polikliniği Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak halkımıza hizmet vermektedir. Ağız Diş Sağlığı Merkezinin şehir merkezine yakın olması ve ulaşımın kolay olması nedeniyle tüm vatandaşlarımızın yararlanabileceği bir merkez haline gelmiştir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ardahan şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ardahan Devlet Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
İnönü mah. Sugöze Mevkii Göle Yolu Üzeri
Şavşat Devlet Hastanesi
33.1 km. uzaklıkta
Efkar Tepe Mevkii Bülent Ecevit Cad. No:60
Göle Devlet Hastanesi
35.7 km. uzaklıkta
Kubilaybey Mah. Çevreyolu Sok. No:1/2
Posof Devlet Hastanesi
44.9 km. uzaklıkta
Merkez Mah.
Ardanuç Devlet Hastanesi
51.6 km. uzaklıkta
Merkez Mah. İnönü Caddesi
Arpaçay Devlet Hastanesi
59.7 km. uzaklıkta
Orta Mah. Dr. İbrahim Gökçe Cad. No:86