Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ardahan
İlçe:Merkez
Adres:Halil Efendi Mah. Kaybaşı Sokak No:1
Telefon:0 (478) 211-5972
41.10532242.691012

Kurum Hakkında

İlimizde Halil Efendi Mahallesinde yapımı tamamlanarak 2008 yılının ilk aylarından itibaren halkımıza hizmet vermekte olan Sağlık Ocağımızın ikinci katında Ağız Diş Sağlığı Merkezi hizmete açılmıştır. Diş Poliklinigimiz Eğitim Tipi Sağlık Ocağına taşınarak halkımıza hizmet vermekte iken 2008 yılı Şubat ayından sonra Halil Efendi Sağlık Ocağına taşınarak çalışmalarına devam etmektedir.

Diş Polikliniği Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak halkımıza hizmet vermektedir. Ağız Diş Sağlığı Merkezinin şehir merkezine yakın olması ve ulaşımın kolay olması nedeniyle tüm vatandaşlarımızın yararlanabileceği bir merkez haline gelmiştir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ardahan şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuArdahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ardahan Asker Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Kazım Karabekir Cad. No:22

Ardahan Devlet Hastanesi

2.2 km. uzaklıkta

İnönü mah. Sugöze Mevkii Göle Yolu Üzeri

Şavşat Devlet Hastanesi

33.1 km. uzaklıkta

Efkar Tepe Mevkii Bülent Ecevit Cad. No:60

Göle Devlet Hastanesi

35.3 km. uzaklıkta

Oltu Cad. No:1 Göle

Posof Devlet Hastanesi

44.9 km. uzaklıkta

Posof

Ardanuç Devlet Hastanesi

51.6 km. uzaklıkta

Ardanuç, Artvin