Göle Devlet Hastanesi

Göle Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Göle Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ardahan
İlçe:Göle
Adres:Kubilaybey Mah. Çevreyolu Sok. No:1/2
Telefon:0 (478) 411-2013
Web Sitesi:goledh.saglik.gov.trHata Bildir
40.78781542.623338

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1957 yılında Sağlık Merkezi olarak yapılmıştır. Yaklaşık olarak 45.000 nüfusa hizmet vermektedir. Hastanede 2000 yılında genel bir onarım yapılmış 2003 yılından itibaren Ameliyathane ve Laboratuvar bölümleri oluşturulmuş ve mevcut bina fiziki bakımdan yetersiz kalmış 2005 yılında vatandaş devlet işbirliğiyle ek bina yapılmış ve eski Sağlık Ocağı binasıyla birleştirilerek hizmet alanı genişletilmiştir ve böylelikle fiili olan 25 yatak kullanılır hale getirilmiştir.

2017 yılı itibariyle, hastanemiz yeni binasına taşınarak, nitelikli 40 yataklı Devlet Hastanesi olarak Göle ilçemize hizmet vermektedir. Acil ve diyaliz ünitesi faaliyete geçirilmiştir. Hastanemiz mevcut 3 ambulans ile hizmet vermektedir.

Özel Araçla Göle merkezden hareketle, Kars Caddesinin sonundan sola ayrılan Göle & Kars yoluna girilerek, yaklaşık 400 m ileriden sağa ayrılan hastane yoluna girilerek ulaşılabilir. Toplu taşımayla Göle Merkezde bulunan Hükumet Konağının önünden her yarım saatte bir kalkan özel halk minibüsleri ile ulaşılabilir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Göle Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Göle Devlet Hastanesi, Ardahan ili Göle ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Göle Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ahmet Yurman
★★★★
Hastene çalışan görevliler ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadır. İmkanların yetersiz olması çalışanları ve biz hizmet gören hastaların sorularına cevap malesef cevap verememektedir... iyi çalışmalar...

Göle Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Göle Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Göle Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ardahan Devlet Hastanesi
34.1 km. uzaklıkta
İnönü mah. Sugöze Mevkii Göle Yolu Üzeri
Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
35.7 km. uzaklıkta
İnönü Mah. PR.DR. Abdulmecit Doğru Cad. Sağlık Kompleksi
Selim İlçe Hastanesi
38.2 km. uzaklıkta
Çarşı mah. Kazımpaşa cad.
Kars Harakani Devlet Hastanesi
45.9 km. uzaklıkta
Yenişehir Mh. İsmail Aytemiz Bulvarı No:55
Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
46.5 km. uzaklıkta
Yeni Şehir Mah. Toki Konutları
Sarıkamış Devlet Hastanesi
50.5 km. uzaklıkta
Yeni Mah. Kubilay 2. Sokak Kapı No:3/A