Göle Devlet Hastanesi

Göle Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Göle Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ardahan
İlçe:Göle
Adres:Oltu Cad. No:1 Göle
Telefon:0 (478) 411-2013
40.79346842.608459

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1957 yılında Sağlık Merkezi olarak yapılmıştır. Yaklaşık olarak 45000 nufusa hizmet vermektedir. Hastanede 2000 yılında genel bir onarım yapılmış 2003 yılından itibaren Ameliyathane ve Labaratuar bölümleri oluşturulmuş ve mevcut bina fiziki bakımdan yetersiz kalmış 2005 yılında vatandaş devlet işbirliğiyle ek bina yapılmış ve eski Sağlık Ocağı binasıyla birleştirilerek hizmet alanı genişletilmiştir ve böylelikle fiili olan 25 yatak kullanılır hale getirilmiştir. Acil ve diyaliz ünitesi faaliyete geçirilmiştir. Hastanemiz mevcut 3 ambulans ile hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Göle Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Göle Devlet Hastanesi, Ardahan ili Göle ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Göle Devlet Hastanesi RandevuGöle Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ahmet Yurman · 10 Kasım 2012

Hastene çalışan görevliler ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadır. İmkanların yetersiz olması çalışanları ve biz hizmet gören hastaların sorularına cevap malesef cevap verememektedir... iyi çalışmalar...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Göle Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Göle Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Göle Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ardahan Devlet Hastanesi

33.6 km. uzaklıkta

İnönü mah. Sugöze Mevkii Göle Yolu Üzeri

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

35.3 km. uzaklıkta

Halil Efendi Mah. Kaybaşı Sokak No:1

Ardahan Asker Hastanesi

35.9 km. uzaklıkta

Kazım Karabekir Cad. No:22

Selim İlçe Hastanesi

39.3 km. uzaklıkta

Çarşı mah. Kazımpaşa cad.

Kars Harakani Devlet Hastanesi

47.3 km. uzaklıkta

Yenişehir Mh. İsmail Aytemiz Bulvarı No:55

Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

47.9 km. uzaklıkta

Yeni Şehir Mah. Toki Konutları