Selim Devlet Hastanesi

Selim Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Selim Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kars
İlçe:Selim
Adres:Çarşı Mah. Hürriyet Cad. No:43
Telefon:0 (474) 461-3390
Web Sitesi:selimdh.saglik.gov.trHata Bildir
40.46216842.795945

Kurum Hakkında

Selim Devlet Hastanesi, Kars ili Selim ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Selim Devlet Hastanesi 2014 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemiz 11.12.2014 tarihinde 9.406 m2 alana kurulan 2.500 m2’lik kapalı alanda Selim Devlet Hastanesi adı altında tescilli 15 yataklı E1 rolünde 1 adet acil polikliniği, 1 adet dâhiliye polikliniği, 2 adet aile hekimliği polikliniği, 2 adet diş polikliniği olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Hastanemiz bünyesinde Dijital Röntgen, Hormon, Eliza, Biyokimya, Hematoloji, Seroloji, Kan gazı laboratuvarı tam donanımlı cihazları ile hastalarımıza hizmet vermektedir. Ayrıca hastanemizde doğumhanemiz mevcut olup acil durumlarda hizmet sunmaktayız.

Öncelikle insan sağlığını korumanın ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket etmekte ve mevcut tüm imkanlarımızı hasta memnuniyetini sağlamak için kullanmaktayız.

Selim Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Selim Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Selim Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Selim Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Selim Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sarıkamış Devlet Hastanesi
Sarıkamış Devlet Hastanesi 15.000 m2 alanda, 56 hasta yatağı, kapasiteli 12 yoğun bakım yatağı, 3 ameliyat salonu, 10 kişilik diyaliz ünitesi, endoskopi ve kolonoskopi ünitesi, radyoloji ünitesi ile hastaların hizmetindedir.
Kars Harakani Devlet Hastanesi
2015 yılında açılan yeni binasında 37.000 m2’lik kapalı alanda Kars Harakani Devlet Hastanesi adı altında 328 servis ve yoğun bakım yatağı ile hizmet vermeye başlamıştır.
Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kars Merkeze 6 kilometre uzaklıkta Yenişehir Merkezi'nde bulunan Ağız Diş Sağlığı Merkezi 20 ünite ile hizmet sunmaktadır.
Göle Devlet Hastanesi
Göle Devlet Hastanesi
39 km. uzaklıkta
2017 yılı itibariyle, hastanemiz yeni binasına taşınarak, nitelikli 40 yataklı Devlet Hastanesi olarak Göle ilçemize hizmet vermektedir. Hastanemiz mevcut 3 ambulans ile hizmet vermektedir.
Kağızman Devlet Hastanesi
Kağızman Devlet Hastanesi
44 km. uzaklıkta
2017 yılında temeli atılan Kağızman ilçesine 100. yataklı devlet hastanesi 2018 yılında hizmete girmiştir. 11 bin 50 metre kare kapalı alana sahip 5 katlı içerisinde acil servis, doğumhane, 4 masa ameliyathane bulunmaktadır.
Digor Devlet Hastanesi
Digor Devlet Hastanesi
54 km. uzaklıkta
Digor Devlet Hastanesi 10 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Bünyemizde acil sağlık hizmetleri, dahiliye polikliniği, diş tedavi hizmeti ve laboratuvar hizmet sunmaktadır.
Arpaçay Devlet Hastanesi
Arpaçay Devlet Hastanesi
62 km. uzaklıkta
10 yatak kapasitesi ile yatılı hasta kabul eden hastanede; aile hekimliği birimi ve toplum sağlığı birimleri de hastane içerisinde hizmet vermektedir.
Oltu Devlet Hastanesi
Oltu Devlet Hastanesi
69 km. uzaklıkta
Oltu Devlet Hastanesi 2008 yılında hizmete açılan yeni binasında hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Selim Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉