Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kars
İlçe:Merkez
Adres:Yeni Şehir Mah. Toki Konutları
Telefon:0 (474) 213-5891
Web Sitesi:kars.adsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.57085143.095417

Kurum Hakkında

Kars Merkeze 6 kilometre uzaklıkta Yenişehir Merkezi'nde bulunan Ağız Diş Sağlığı Merkezi 20 ünite ile hizmet sunmaktadır. Diş merkezinde diş çekimi, dolgu, diş taşı temizliği, kanal tedavisi, porselen protez, hareketli protezler dallarında uzman doktorlar tarafından tedavileri yapılıyor.

Merkezimiz hastalaradaha hızlı hizmet verebilmek adına il merkezinde Diş Polikliniğini de açarak hizmet vermeye başlamıştır.

Merkezimiz haftanın beş günü sabah 08:00 ile akşam 17:00'ye kadar hizmet vermektedir ve bu merkezimize bağlı olarak şehir merkezinde semt polikliniğimiz aynı saatlerde hizmet vermekte olup saat 17:00'dan sonra 24:00 kadar acil hizmeti vermektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kars şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kars Harakani Devlet Hastanesi
640 metre uzaklıkta
Yenişehir Mh. İsmail Aytemiz Bulvarı No:55
Selim İlçe Hastanesi
28.3 km. uzaklıkta
Çarşı mah. Kazımpaşa cad.
Digor Devlet Hastanesi
35.4 km. uzaklıkta
Iğdır Cad. Digor Merkez
Arpaçay Devlet Hastanesi
36.6 km. uzaklıkta
Orta Mah. Dr. İbrahim Gökçe Cad. No:86
Göle Devlet Hastanesi
46.5 km. uzaklıkta
Kubilaybey Mah. Çevreyolu Sok. No:1/2
Kağızman Devlet Hastanesi
47.5 km. uzaklıkta
Şahindere Mah. Imam Hasan Acara Cad.