Kağızman Devlet Hastanesi

Kağızman Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kağızman Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kars
İlçe:Kağızman
Adres:Şahindere Mah. Imam Hasan Acara Cad.
Telefon:0 (474) 351-6841
40.14343543.120205

Kurum Hakkında

Hastanemiz ana binası 2005 Aralık ayında faliyete geçmiş olup yaklaşık 2540 m2 kapalı alana sahiptir. Zemin katta acil servis ve idari birimler ile 2. ve 3. katta yataklı servisler, ameliyathane ve hemodiyaliz ünitesi mevcuttur. 2006 aralık ayında ameliyathanemiz, 2007 ekim ayında hemodiyaliz ünitesi, 2009 şubat ayında endoskopi ünitesi hizmete açılmıştır.

Hastanemiz ek binası 1546 m2 kapalı alana sahip olup, 2011 Ocak ayında faaliyete geçmiştir. Ek bina 15 poliklinik odası, radyoloji ve laboratuar ünitesi olarak hizmet vermektedir.

Hastanemizde hormon, hemogram, koagülasyon, sedimantasyon, idrar biyokimyası ve biyokimya cihazları bulunmaktadır. Direkt grafi, doppler ultrason ve ultrasonografi cihazları mevcuttur.

Hastanemize Genel Cerrahi, Kadın Doğum ve Ortopedi branşlarıyla alakalı açık ve kapalı (laparoskopik) ameliyatlar yapılmaktadır. Yenidoğan sarılığı tedavisi için mevcut 4 adet fototerapi cihazına ek olarak 1 adet yoğun fototerapi cihazı ve yeni doğanlar için 3 adet küvöz alınmıştır. Hastanemizde 2 adet ambulans ve 1 adet evde bakım hizmeti aracı bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Kağızman Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kağızman Devlet Hastanesi, Kars ili Kağızman ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kağızman Devlet Hastanesi RandevuKağızman Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kağızman Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Kağızman Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kağızman Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kağızman Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Digor Devlet Hastanesi

36 km. uzaklıkta

Iğdır Cad. Digor Merkez

Selim İlçe Hastanesi

45.6 km. uzaklıkta

Çarşı mah. Kazımpaşa cad.

Ağrı Medicenter Tıp Merkezi

46.9 km. uzaklıkta

Yavuz Mah. Dr.Yaşar Eryılmaz Cad. Milli Eğitim Yanı No:113

Güven Tıp Merkezi

47.1 km. uzaklıkta

Yavuz Mh. Cumhuriyet Cd. Eski Belediye No:115

Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

47.5 km. uzaklıkta

Yeni Şehir Mah. Toki Konutları

Ağrı Asker Hastanesi

47.7 km. uzaklıkta

Erzurum Caddesi