Kağızman Devlet Hastanesi

Kağızman Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kağızman Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kars
İlçe:Kağızman
Adres:Şahindere Mah. Imam Hasan Acara Cad.
Telefon:0 (474) 351-6841
Web Sitesi:kagizmandh.gov.trHata Bildir
40.14343543.120205

Kurum Hakkında

Hastanemiz ana binası 2005 Aralık ayında faliyete geçmiş olup yaklaşık 2540 m2 kapalı alana sahiptir. Zemin katta acil servis ve idari birimler ile 2. ve 3. katta yataklı servisler, ameliyathane ve hemodiyaliz ünitesi mevcuttur. 2006 aralık ayında ameliyathanemiz, 2007 ekim ayında hemodiyaliz ünitesi, 2009 şubat ayında endoskopi ünitesi hizmete açılmıştır.

Hastanemiz ek binası 1546 m2 kapalı alana sahip olup, 2011 Ocak ayında faaliyete geçmiştir. Ek bina 15 poliklinik odası, radyoloji ve laboratuar ünitesi olarak hizmet vermektedir.

Hastanemizde hormon, hemogram, koagülasyon, sedimantasyon, idrar biyokimyası ve biyokimya cihazları bulunmaktadır. Direkt grafi, doppler ultrason ve ultrasonografi cihazları mevcuttur.

Hastanemize Genel Cerrahi, Kadın Doğum ve Ortopedi branşlarıyla alakalı açık ve kapalı (laparoskopik) ameliyatlar yapılmaktadır. Yenidoğan sarılığı tedavisi için mevcut 4 adet fototerapi cihazına ek olarak 1 adet yoğun fototerapi cihazı ve yeni doğanlar için 3 adet küvöz alınmıştır. Hastanemizde 2 adet ambulans ve 1 adet evde bakım hizmeti aracı bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Kağızman Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kağızman Devlet Hastanesi, Kars ili Kağızman ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Kağızman Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kağızman Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kağızman Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Kağızman Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kağızman Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Digor Devlet Hastanesi
36 km. uzaklıkta
Iğdır Cad. Digor Merkez
Selim İlçe Hastanesi
45.6 km. uzaklıkta
Çarşı mah. Kazımpaşa cad.
Ağrı Medicenter Tıp Merkezi
46.9 km. uzaklıkta
Yavuz Mah. Dr.Yaşar Eryılmaz Cad. Milli Eğitim Yanı No:113
Güven Tıp Merkezi
47.1 km. uzaklıkta
Yavuz Mh. Cumhuriyet Cd. Eski Belediye No:115
Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
47.5 km. uzaklıkta
Yeni Şehir Mah. Toki Konutları
Tuzluca Devlet Hastanesi
47.8 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Yeni Hastane Sok. No:34