Kars şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 6 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Kars ilinde toplam 7 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Kars yazısına tıklayabilirsiniz.

Kars Devlet Hastaneleri Listesi

Merkez
Kars Harakani Devlet Hastanesi
★★★☆☆· / Kars
2015 yılında açılan yeni binasında 37.000 m2’lik kapalı alanda Kars Harakani Devlet Hastanesi adı altında 328 servis ve yoğun bakım yatağı ile hizmet vermeye başlamıştır.
Arpaçay
Arpaçay Devlet Hastanesi
★★★★★· Arpaçay / Kars
10 yatak kapasitesi ile yatılı hasta kabul eden hastanede; aile hekimliği birimi ve toplum sağlığı birimleri de hastane içerisinde hizmet vermektedir.
Digor
Digor Devlet Hastanesi
★★★★☆· Digor / Kars
Digor Devlet Hastanesi 10 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Bünyemizde acil sağlık hizmetleri, dahiliye polikliniği, diş tedavi hizmeti ve laboratuvar hizmet sunmaktadır.
Kağızman
Kağızman Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Kağızman / Kars
2017 yılında temeli atılan Kağızman ilçesine 100. yataklı devlet hastanesi 2018 yılında hizmete girmiştir. 11 bin 50 metre kare kapalı alana sahip 5 katlı içerisinde acil servis, doğumhane, 4 masa ameliyathane bulunmaktadır.
Sarıkamış
Sarıkamış Devlet Hastanesi
★★★★★· Sarıkamış / Kars
Sarıkamış Devlet Hastanesi 15.000 m2 alanda, 56 hasta yatağı, kapasiteli 12 yoğun bakım yatağı, 3 ameliyat salonu, 10 kişilik diyaliz ünitesi, endoskopi ve kolonoskopi ünitesi, radyoloji ünitesi ile hastaların hizmetindedir.
Selim
Selim Devlet Hastanesi
★★★★☆· Selim / Kars
Selim Devlet Hastanesi adı altında tescilli 15 yataklı E1 rolünde 1 adet acil polikliniği, 1 adet dâhiliye polikliniği, 2 adet aile hekimliği polikliniği, 2 adet diş polikliniği olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Dilek Bilgir
Dilek Bilgir · 30 Kasım 2018
Burası berbat bi yer doğum doktorları terbiyesiz....