Kars şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 7 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Kars ilinde toplam 8 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Kars yazısına tıklayabilirsiniz.

Kars Devlet Hastaneleri Listesi

Merkez
Kars Harakani Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · / Kars
2015 yılında açılan yeni binasında 37.000 m2’lik kapalı alanda Kars Harakani Devlet Hastanesi adı altında 328 servis ve yoğun bakım yatağı ile hizmet vermeye başlamıştır.
Akyaka
Akyaka İlçe Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Akyaka / Kars
Kars Akyaka İlçe Devlet Hastanesi, acil servisi, aile hekimliği, diş polikliniği ve toplum sağlığı merkezi birimleriyle entegre ilçe hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Arpaçay
Arpaçay Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Arpaçay / Kars
10 yatak kapasitesi ile yatılı hasta kabul eden hastanede; aile hekimliği birimi ve toplum sağlığı birimleri de hastane içerisinde hizmet vermektedir.
Digor
Digor Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Digor / Kars
Digor Devlet Hastanesi 10 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Bünyemizde acil sağlık hizmetleri, dahiliye polikliniği, diş tedavi hizmeti ve laboratuvar hizmet sunmaktadır.
Kağızman
Kağızman Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Kağızman / Kars
2017 yılında temeli atılan Kağızman ilçesine 100. yataklı devlet hastanesi 2018 yılında hizmete girmiştir. 11 bin 50 metre kare kapalı alana sahip 5 katlı içerisinde acil servis, doğumhane, 4 masa ameliyathane bulunmaktadır.
Sarıkamış
Sarıkamış Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Sarıkamış / Kars
Sarıkamış Devlet Hastanesi 15.000 m2 alanda, 56 hasta yatağı, kapasiteli 12 yoğun bakım yatağı, 3 ameliyat salonu, 10 kişilik diyaliz ünitesi, endoskopi ve kolonoskopi ünitesi, radyoloji ünitesi ile hastaların hizmetindedir.
Selim
Selim Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Selim / Kars
Selim Devlet Hastanesi adı altında tescilli 15 yataklı E1 rolünde 1 adet acil polikliniği, 1 adet dâhiliye polikliniği, 2 adet aile hekimliği polikliniği, 2 adet diş polikliniği olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Dilek Bilgir
Dilek Bilgir · 30 Kasım 2018
Burası berbat bi yer doğum doktorları terbiyesiz....