Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Avcılar
Adres:Üniversite Mah. Yeni Yuvam Sok. No:4
Telefon:0 (212) 412-9000
Web Sitesi:avcilardh.saglik.gov.trHata Bildir
40.98475728.731517

Kurum Hakkında

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi 2008 yılında Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek binası olarak hizmete açılmıştır. Hastanemiz 1872m² arsa alanı üzerinde, toplam kapalı alanı 30501 m² dir. 100 yatak kapasiteli hastanemizde yatan hasta üniteleri dışında Acil Servis, Genel Yoğun Bakım, Poliklinikler ve Evde Bakım Hizmetleri ve Kan Transfüzyon Merkezi birimleri ile hizmet vermektedir. Hasta odalarımız 1 yataklı, 2 yataklı ve 3 yataklı olup, odalarda tv, banyo, refakatçi koltuğu, buzdolabı, giysi dolabı ve hemşire çağrı sistemi bulunmaktadır.

Hastanemiz bünyesinde Dahiliye, Nöroloji, Ortopedi, Göz, Kulak Burun Boğaz, Psikiyatri, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Cildiye, Genel Cerrahi, Anestezi, Çocuk Hastalıkları, Diyetisyen, Diş Ünitesi Ve Sağlık Kurulu olmak üzere 15 branşta poliklinik hizmeti vermektedir. Hastanemiz Acil Servisi 15 yataklı olup acil hastalarımıza 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Hastanemizde 4 salonlu Ameliyathane, 9 yataklı Genel Yoğun Bakım Ünitesi de faaliyet göstermektedir. Bu şekliyle hastanemizde günlük ortalama 2000 hasta muyenesi yapılmaktadır.

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi, Sayın Bakanımızın 02.01.2014 tarih ve 95796091-020/5451/366 sayılı olurları ile Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden ayrılarak, B Sınıfı Devlet Hastanesi statüsünde bağımsız olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tesmiye Ercan
★★★★★
Avcilar Devlet Hastanesinin kadın hastalıkları bölümüne başvurdum. Doktor Zafer Bütün beni muayene etti gerekeni yaptı ben çok memnun kaldım. Burdan kendisine teşekkür ederim işlerinde başarılar dilerim.
Zeliha Orgun
★★★★★
Doktorum Celalettin Demir'e çok teşekkür ederim. 15-07-2014 te geçirdiğim ameliyat öncesi ve sonrasında muhteşem ilgi muhteşem takip ve iş hakimiyeti. Çok teşekkürler.

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 32 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC Avcılar Diyaliz Merkezi
940 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Burnaz Cad. No:4 Avcılar
Medicana Avcılar Hastanesi
950 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Şamlı Sok. No:32
Doğuş Tıp Merkezi
980 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Ahmet Taner Kışlalı Cad. Fatih Sok. No:12/4
Avcılar Vera Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
Ahmet Taner Kışlalı Cad. İnönü Pasajı No:7/1
FMC Avcılar 2 Diyaliz Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Cihangir Mah. Eski Londra Aslfaltı IGS Arkası
Florya Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Gümüşpala Mah. İskeçe Cad. No:64
Asya Göz Tıp Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
E-5 Yan Yol, Cihangir Mh. Karacaoğlan Sk. No:1
Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Kirazlı Cad. Gökler Sok. No:60/2 Avcılar