Aydıncan Diyaliz Merkezi

Aydıncan Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Aydıncan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Aydın
İlçe:Efeler
Adres:Zeybek Mahallesi İzmir Bulvarı No:233
Telefon:0 (256) 219-7880
37.84646727.817802

Kurum Hakkında

Kliniğimiz 2008 yılında grubumuza katılarak adı Aydıncan Diyaliz Merkezi olarak değişmiştir. 30+1 cihaz kapasitesiyle Aydın ili içinde en büyük diyaliz kliniklerinden biridir.

Merkezlerimizde Fresenius 4008 B ve 4008 S cihazları kullanılmaktadır. Bu cihazlar en son teknoloji ile üretilmiş olup kendini sürekli denetleyen bilgisayar donanımına sahiptir. Ayrıca cihazlarımızla her hastaya farklı programla tedavi yapabilme şansımız mevcuttur. 4008 S cihazlarımızda tedavi süresince uygulanan ve hastada seyreden profil değişikliklerini ekranından tekip edebilme olanağımız vardır. Tüm hemodiyaliz cihazlarımız Bibag denilen toz bikarbonat aperatına sahiptir. Yine hemodiyaliz cihazlarımız ayda en az bir kez Fresenius Teknik ekibi tarafından kontrol edilip bilgisayar desteğinde kalibrasyon hassas ayar ayarları yapılmaktadır.

Diyaliz merkezlerimizde Fresenius marka diyalizör ve malzemeler kullanılmaktadır. Misafirlerimizin tedavileri süresince evlerinde hissetmelerini sağlamanın yanında dört saat içerisinde zamanımızın getirdiği son teknoloji diyalizörler Fx Class -Fiber demeti geometrisi membran yapısı akış portu ve kaplama tasarımı tam olarak; performans hemodinami ve güvenli kullanım avantajları sağlamaktadır- ve bibag® -kontaminasyon riskini en aza indirirmikrobiyolojik üremeyi önler ve güvenli diyaliz tedavisi gerçekleştirme imkanı sağlar- kullanılarak en iyi tedavi kriterlerine ulaşılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Aydıncan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Aydıncan Diyaliz Merkezi, Aydın ili Efeler ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Aydıncan Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Aydıncan Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Aydıncan Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Aydıncan Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Aydın Hayat Diyaliz Merkezi

930 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. Yörük Ali Efe Blv. No:17

Medinova Hastanesi

980 metre uzaklıkta

Efeler Mah. İzmir Bulvarı No:82

Ayfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Efeler Mah. Bergama Cad. 2256 Sok. No:23

Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No:96

Aydın Devlet Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Hasan Efendi Mh. Kızılay cad. No:13

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Kemer Mah. Zeytinlik Cad. No:1

Aydın Diyaliz Merkezi

1.9 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mh. Vali Konağı Blv. 1982 Sk. No:13/B