Aydıncık Devlet Hastanesi

Aydıncık Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Aydıncık Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Mersin
İlçe:Aydıncık
Adres:Cumhuriyet Mahallesi Kenan Evren Cad. No:1
Telefon:0 (324) 841-4655
36.15239233.338952

Kurum Hakkında

Hastanemiz 2002 yılında Mersinin Aydıncık İlçesinde hizmete açılmıştır. Uzun ve zorlu çalışmalar, emekler neticesinde 25 Yataklı bir Devlet Hastanesi olmayı hak kazanmıştır. İlçe Halkı için sağlık aşamasında çok büyük bir yatırımdır. Çevre ilçelere uzaklığı ve konumu bakımından çok gerekli bir hastane olması bu durumu daha net bir hale getirmiştir.

Hastanemizde 24 saat acil servis hizmeti verilmesinin yanısıra Dahiliye, Genel Cerrahi, Ağrı ve Diş Poliklinikleri bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Aydıncık Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Aydıncık Devlet Hastanesi, Mersin ili Aydıncık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Aydıncık Devlet Hastanesi RandevuAydıncık Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Aydıncık Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Aydıncık Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Aydıncık Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Aydıncık Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gülnar Devlet Hastanesi

20.3 km. uzaklıkta

Akdeniz Mah. Köy Hizmetleri Sokak No:7/1

Bozyazı Devlet Hastanesi

33.1 km. uzaklıkta

Çopurlu Mah. Şehitler Cad. No:8

Anamur Anamed Hastanesi

44.6 km. uzaklıkta

Bahçelievler mah. Hoca Ahmet Yesevi cad.

Anamur Devlet Hastanesi

45.4 km. uzaklıkta

Sağlık Mah. Dr. Abdullah Çelik Cd. No:22

Mut Devlet Hastanesi

54.9 km. uzaklıkta

Yatırtaş Mah. Uğur Mumcu Cad. No:19

Silifke Devlet Hastanesi

55.8 km. uzaklıkta

Burunucu Köyü Taşucu Yolu Üzeri