Bozyazı Devlet Hastanesi

Bozyazı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Bozyazı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Mersin
İlçe:Bozyazı
Adres:Çopurlu Mah. Şehitler Cad. No:8
Telefon:0 (324) 851-7001
36.11600932.972324

Kurum Hakkında

Bozyazı Devlet Hastanesi Olarak vatandaşlarımıza kalite lüks değil zorunluluktur anlayışı içerisinde hizmet vermekteyiz. Hastalarımıza güler yüzlü yaklaşarak, modern tıbbi, teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet verirken, çalışanlarımızın da ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermek amacındayız. Bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarına saygılı, güler yüzlü yaklaşarak hasta ve çalışan memnuniyetini maksimum arttırmak amacındayız.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bozyazı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bozyazı Devlet Hastanesi, Mersin ili Bozyazı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Bozyazı Devlet Hastanesi RandevuBozyazı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hasan Yücel · 12 Aralık 2015

Bozyazı artık büyüdü, Anamura bağımlı olmaktan kurtulmalı. Artık hastanede bir diyaliz merkezi olma zamanı geldi... Özellikle yazın yazlıkçıların geldiği zamanıda göz önüne alınca nüfus dahada artmaktadır...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bozyazı Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bozyazı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bozyazı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Anamur Anamed Hastanesi

11.8 km. uzaklıkta

Bahçelievler mah. Hoca Ahmet Yesevi cad.

Anamur Devlet Hastanesi

12.4 km. uzaklıkta

Sağlık Mah. Dr. Abdullah Çelik Cd. No:22

Aydıncık Devlet Hastanesi

33.1 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mahallesi Kenan Evren Cad. No:1

Gülnar Devlet Hastanesi

45.7 km. uzaklıkta

Akdeniz Mah. Köy Hizmetleri Sokak No:7/1

Ermenek Devlet Hastanesi

57.6 km. uzaklıkta

Seyran Mh. Fincan Tepesi Mevkii No:1

Gazipaşa Devlet Hastanesi

62.4 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. İpek Sok. 2 No:21/2