Azdavay Devlet Hastanesi

Azdavay Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Azdavay Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kastamonu
İlçe:Azdavay
Adres:Karşıyaka mah. Odabaşı sok. No:4
Telefon:0 (366) 717-1014
Web Sitesi:azdavaydh.saglik.gov.trHata Bildir
41.63200133.311892

Kurum Hakkında

Azdavay Devlet Hastanesi, Kastamonu ili Azdavay ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz binasının inşası 1995 yılında başlanmış olup 2007 yılı sonunda bitirilerek fiilen hizmete açılmıştır. Yaklaşık 3000 metrekare kapalı alanda, giriş katında Acil Servis, Poliklinkler, Laboratuvar, Görüntüleme merkezi(Röntgen), İdari Hizmetler, 1. katta Doğumhane, Diyaliz ve Yatan Hasta Servisi olarak konumlanmıştır. 19 yatak kapasiteli serviste 2 adet tek kişilik nitelikli odası mevcuttur. Bölge Hastanesi durumundaki Azdavay Devlet Hastanesi modern yapısıyla halkımıza hizmet sunmaktadır.

Azdavay Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Azdavay Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Üroloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ali Ergenç
Bu nasıl devlet hastanesi polikliniklere bak. Dahiliye üroloji uzmanı olmayan hastanesi olur boşuna milleti kandırmayın. İlaç yazdırma yetkili doktor yok ist hasta götürüyorum ahhhh Türkiyem ahhhhh...
Aliye Karasu
Bilinçli doktor yok kusura bakmayın anlamıyorlar boşuna para alıyorlar

Azdavay Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Azdavay Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Daday Devlet Hastanesi
Daday Devlet Hastanesi
22 km. uzaklıkta
Daday Devlet Hastanesi 23 Eylül 2011 yılından itibaren hastalarımıza yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır.
Cide Devlet Hastanesi
Cide Devlet Hastanesi
38 km. uzaklıkta
Hastanemiz 1991 yılında hizmet vermeye başlamış olup aile hekimliği, çocuk sağlığı ve hastalıkları, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, diş poliklinikleri branşlarında hizmet vermeye devam etmektedir.
Araç Devlet Hastanesi
Araç Devlet Hastanesi
43 km. uzaklıkta
2018 yılında açılan Araç Devlet Hastanesi yeni hizmet binası çağın gerektirdiği tıbbi donanım ve hizmet kalitesiyle artık hizmet vermektedir.
Devrekani Devlet Hastanesi
Devrekani Devlet Hastanesi
43 km. uzaklıkta
20 yataklı yeni Kastamonu Devrekani ilçesi Devrekani Devlet Hastanesi inşaatı 2015 yılında tamamlanarak hizmete açılmıştır.
Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İlimiz Kuzeykent Mahallesi, Cankat Sokak, Adliye Sarayı Arkası adresinde birçok yeni modern üniteleri bulunan, 85470 m2 alana sahip Yeni Devlet Hastanesi hizmet vermektedir.
Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
400 yataklı devlet hastanesi arazisi içine yapılan 30 ünit kapasiteli yeni Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2017 yılında hizmet vermeye başlamıştır.
Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Türkiye'deki sayılı rehabilitasyon merkezlerinden biri olan Kastamonu Rehabilitasyon Merkezi 200 yatak kapasiteli olup Tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.
Özel Kastamonu Odak Göz Tıp Merkezi
Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile halkımıza sunmaktadır.
Özel Kastamonu Şifa Polikliniği
Özel Kastamonu Şifa Polikliniği olarak tanı ve tedavi merkezi, psikoteknik değerlendirme merkezi, beslenme ve diyetetik merkezi, laboratuar hizmetleri, evde sağlık hizmeti, sağlık raporu hizmetlerini vermekteyiz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Azdavay Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉