Daday Devlet Hastanesi

Daday Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Daday Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kastamonu
İlçe:Daday
Adres:Kastamonu Yolu Davut Köyü Kirendibi Mevkii
Telefon:0 (366) 616-2097
Web Sitesi:dadaydh.saglik.gov.trHata Bildir
41.48039233.483315

Kurum Hakkında

1975 yılında Verem Savaş Dispanseri Derneği tarafından inşa edilerek 1988 yılında Verem Savaş Dispanseri olarak hizmete girmiş olup, sonraki yıllardan itibaren 27 Mart 2002 tarihine kadar Sağlık Merkezi olarak hizmet vermiştir. Bu tarih itibariyle Devlet Hastanesi statüsüne geçerek Hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemiz 23 Eylül 2011 yılından itibaren hastalarımıza yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Daha modern ve rahat bir sağlık hizmeti ve güleryüzlü bir yaklaşım ile çalışmaya devam ediyoruz.

Hastanemiz Diş Polikliniği, 1 Diş Tabibimiz ile hastalarımıza ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktadır. Acil servis, klinik ve ambulans hizmetleriyle yoğun ilişki içerisinde çalışan, ilk müdahalenin yapıldığı ve belki de hastanın hayatla bağlantısının kopmasının engellendiği birimlerdir. Aile Hekimliği Polikliniğimiz hafta içi hergün poliklinik hizmeti vermektedir.

Hastanemiz Diyaliz Ünitesi, Sertifikalı 1 Hekim, 2 Hemşire ve 4 Hemodiyaliz Cihazı ile hizmet vermektedir. Hemodiyaliz tedavisi devam eden hastaların diyaliz tedavi seanslarına getirilip, tedavi sonrası evine bırakılma işlemi hasta nakil araç ve ambulanslarımızla yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Nefroloji

Daday Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Daday Devlet Hastanesi, Kastamonu ili Daday ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Daday Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Erdal Bal
★★★★★
Gece ve gündüz çalışan bütün doktorlarımıza teşekkür ederim. Başarılar.

Daday Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Daday Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Daday Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Azdavay Devlet Hastanesi
23.5 km. uzaklıkta
Karşıyaka mah. Odabaşı sok. No:4
Kastamonu Devlet Hastanesi
26.2 km. uzaklıkta
Kuzeykent Mah. Cankat Sok. No:4
Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
26.7 km. uzaklıkta
İnönü mah. Yalçın cad. No:20
Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi
26.8 km. uzaklıkta
Saraçlar Mah. Bilal Civcioğlu Cd. İstanbul Apt. No:12/22
Kastamonu Odak Göz Tıp Merkezi
26.9 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Sk. No:3 İsfendiyarbey İlkokulu Yanı
Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
26.9 km. uzaklıkta
Aktekke Mah. Safalan Cad. Bakımevi Sok. No:17