Balıkesir Asker Hastanesi

Balıkesir Asker Hastanesi
Kurum Adı:Balıkesir Asker Hastanesi
Kategori:Askeri Hastane
Şehir:Balıkesir
İlçe:Merkez
Adres:Dumlupınar Mahallesi Koca Okul Sokak No:28-9
Telefon:0 (266) 239-6000
39.64499627.875584

Kurum Hakkında

Balıkesir Asker Hastanesi'nde çağdaş bilimin ışığında modern ve bilimsel yöntemler kullanarak, eğitimli uzman personeli ve çağdaş tıp teknolojisine uygun donanımı ile hastalarının sağlığını emaneti, güvenini gücü ve memnuniyetini mutluluğu olarak gören bir anlayışla sağlık hizmeti verilmektedir.

1972 yılı öncesi 300 yataklı, 1972 yılı sonrası 200 yataklı Asker Hastanesi olarak hizmet vermiştir. TSK sağlık sisteminin yeniden yapılandırılması çalışmaları kapsamında; 17 Ekim 2005 tarihinde, K.K.K.lığı bünyesinden, TSK Sağ. Hiz. K.lığının teşkilat ve kuruluş yapısına girmiş ve 30 Ağustos 2007 tarihinden itibaren 100 yataklı Asker Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Hastanemize Toplu Taşıma Merkezinden her saat başı kalkan B8 (Aygören Hattı) numaralı otobüs ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Balıkesir Asker Hastanesi, Balıkesir şehrinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sabahattin Çekmen · 26 Kasım 2016

Balıkesir asker hastanesine randevu almak istiyorum. Ancak internetten ulaşamıyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Balıkesir Asker Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Balıkesir Asker Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Balıkesir Asker Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1.3 km. uzaklıkta

Ege Mah. Karesi AVM 11 Kalaycılar Sk. No:15

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Bahçelievler mah. 100. Yıl Cad. 289 Sk.

FMC Balıkesir Diyaliz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Ali Hikmetpaşa Mh. Yeni Sk. Karesi Apt. No:18/A

Balıkesir Devlet Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Atatürk Mah. Turgut Reis Cad.

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Sütlüce Mah. Soma Caddesi No:82 Altıeylül

Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Gazi Osman Paşa Mah. 381. Sok. No:2