Karesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Karesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Karesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Karesi
Adres:Ege Mah. Karesi AVM 11 Kalaycılar Sk. No:15
Telefon:0 (266) 245-6687
Web Sitesi:balikesiradsm.saglik.gov.trHata Bildir
39.6533327.88621

Kurum Hakkında

Karesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Balıkesir ili Karesi ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Karesi Alışveriş Merkezi'nde yer alan ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne tahsis edilen 8 dükkan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği olarak hizmet vermektedir. Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine bağlı Karesi Ağız ve Diş Sağlığı semt polikliniğimizde de tüm işlemler yapılmaktadır.

Vatandaşlarımız 182 MHRS (Merkezi Randevu Sistemi) ile muayene olmak istediği hekimimize randevu alarak tedavilerini yaptırabilirler. Merkezimizde poliklinik hizmetleri sonrasında hafta içi 17:00 - 08:00 saatleri arasında, hafta sonları ise 24 saat durumu acil olan hastalarımıza kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Karesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Karesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Süzgül Akal
★★★★★
Ben kızımı Kıymet Berrini getirdim doktorumuz Berivan hanım çok iyi ve çok ilgilendi. Allah ondan razı olsun böyle iyi doktorlar bulmak çok zor. Bize hertürlü yardımcı oldular. Berivan doktor hanıma ve çalışanlara çok teşekkür ediyorum iyi ki varlar.
Doğan Büyükkeser
Balıkesir Karesi diş hastanesinden ne randevu alabiliyosun ne de gidip hasta kabul ediyorlar kayıt yapmadan geri gönderiyorlar nasıl bi hastanedir anlamadım...
Nebahat Bozkır
★★
Şikayetim var diş ağrısından duramıyorum çıldırmak üzereyim bana sıra vermediler neymiş dolmuş doktorlar almıyomuş. Acil durum diye bişey olmalı. En azından bi ağrı kesici bişey verebilirlerdi. Duramadığımı söylediğim halde geri çevirdiler.

Karesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Karesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 33 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel FMC Balıkesir Diyaliz Merkezi
Özel FMC Balıkesir Diyaliz Merkezi 39 makine kapasiteli olup hemodiyaliz ve ev hemodiyaliz tedavi hizmeti vermektedir,
Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 2020 yılında taşındığı yeni hizmet binasında diş hekimliği hizmetlerini ve koruyucu diş hekimliğini en çağdaş ve modern donanımı ile sunmaktadır.
Balıkesir Devlet Hastanesi
Balıkesir Devlet Hastanesi
469 metre uzaklıkta
Balıkesir Devlet Hastanesi ilimizde yüklendiği rollerde merkez hastanesi olma iddiasını sürdürme çabasındadır. Gerek teknolojik alt yapıdaki gelişmeler gerekse branş içi iyileştirmeler ve ek branşlarla hastanemiz büyük bir gelişme
Balıkesir Devlet Hastanesi Turgut Solak Binası
Balıkesir Devlet Hastanesi Turgut Solak Binası sınırları içerisinde Balıkesir Devlet Hastanesi Yöneticiliğine bağlı Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi ile 40 yatağı Açık Psikiyatri Servisi ve 20 yatağı Akut Psikiyatri Servisi olmak üze
Özel İlke Diyaliz Merkezi
İlke Diyaliz Merkezi Mart 2005 tarihinde açılmış olup 2009 yılında diyaliz merkezi yapılmak üzere tasarlanıp yapılan binasına taşınmıştır.
Özel Bal-Fizik Tıp Merkezi
Balıkesir Fizik Tedavi Merkezi, TC Sağlık Bakanlığı’ndan özel çalışma belgeli 2. basamak sağlık hizmeti veren tam teşekküllü Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Özel Dal Sağlık Merkezidir.
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi
Şehrimizin en büyük hastanelerinden biri olan Özel Sevgi Hastanesi, 1996 yılında Balıkesir de görev yapmakta olan hekimler tarafından kuruldu. 2006 yılında ise 15 hekimin ortaklığında yapısını daha da güçlendirerek anonim şirket o
Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi
Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi Aralık 2014 tarihinde Balıkesir Şehrinin kasaplar mahallesinde hizmete girmiştir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Karesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉