Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Balıkesir Üniversitesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Altıeylül
Adres:Bigadiç Yolu 18. Km Cağış Yerleşkesi
Telefon:0 (266) 612-1454
39.53495428.012316

Kurum Hakkında

Hastanemiz bünyesinde 75 öğretim üyesi, 40 araştırma görevlisi doktor, 145 idari ve yardımcı sağlık personeli (hemşire, sağlık teknisyeni, paramedik) çalışmaktadır. Hastanemizde Kan Bankası, Kardiyoloji Anjiyo Ünitesi, Böbrek Taş Kırma Ünitesi (ESWL), Endoskopi Ünitesi, Bronkoskopi Ünitesi, Dijital Röntgen, Kemik Dansitometri, Mr, Mamografi, Bilgisayarlı Tomografi, Ultrason, 1. basamak Genel Yoğun Bakım Ünitesi hizmet sunmaya devam etmektedir. Toplumun beden ve ruh sağlığının korunmasına yönelik kaliteli tanı ve tedavi hizmetlerini çağdaş ve güvenilir bir ortamda, hasta ve sağlık çalışanlarının haklarına uygun bir şekilde sunan, eğitim-öğretim yapılması için uluslararası standartlarda gerekli altyapıyı oluşturan bir araştırma ve sağlık kurumu olmayı misyon edinen hastanemiz 200 yataklı yeni kalıcı modern binasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hastanemiz, Kent Merkezine 17 km. uzaklıkta Bigadiç Yolu üzerinde Balıkesir Üniversitesi Kampusü içerisindedir. Ulaşım, Belediye Otobüsleri ve Özel Halk Otobüsleriyle sağlanmaktadır. Üniversitemize merkezden gelmek isteyenler için Kurtdereli Spor Salonu önünden minibüsler kalkmaktadır.

Bölümler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • Halk Sağlığı ve Rehabilitasyon
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi
 • Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Tıbbi Genetik
 • Tıbbi Patoloji
 • Üroloji

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Balıkesir ili Altıeylül ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tamer Esinbay · 17 Temmuz 2019

Devamlı gidiyorum belimden ameliyatta oldum hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Nasipse gözden ameliyat olacağım 15 gün sonraya gün verdi... Tüm çalışanlara teşekkür

TC Ali Dağ · 16 Nisan 2018

randevü almak imkansız tahlil sonuçlarını ögrenmek için arıyorum telefon müzik çalıyor sonra hoşcakal diyor bu hastanenin yönetimi nerde çok yazık

Alı Erkk · 28 Aralık 2017

Randevu servisi sıfır bu kadar olmaz ya ayıp bu çağda

Arzu Çelik · 27 Aralık 2017

Babam 3 ay önce katarak ameliyatnda merceği aldılar. 2 ay göz iyileşme süreci 1 ay öncede anesteziden ameliyat onayı almamıza rağmen ameliyata hala çağrılmadık. Telefonla aradığımızda sekreter meşgule alıyor. Kısaca hastalar çok mağdur ediliyor yazık

Onder Emre · 23 Mayıs 2016

İnsanlarla ilgilenmek bukadarmı zor zaten randevular ölümden beter tahlil sonucunu almak için adeta telefounumu kırsam yeridir. doktorlarımızın bu konuyla ilgi ve alakalarını bekliyoruz

Sevim Demir Yacan · 14 Kasım 2015

İnternetten online randevu almak işkence. Yurt dışından Bal.Dev.Has. randevu aldım. Susurluktan sizden randevu alamadım. Manidar.

Recep Altinkaya · 18 Eylül 2015

Doktorları fena değil kapalı hemşireler iyi diğerleri sıfır sıfıra bile ayıp olur telefon başındakiler sıfırı bile haketmiyo temizlikçiler ise yatıyo hastane dıştan iyi ama içeri sıfır tuvaletleri berbat bide hastane yani ayıp

Şeyma Bulut · 4 Şubat 2015

hastane hizmetleri doktorlar iyi olmasına iyide neden hep telefon problemi oluyor

Gökhan T. · 10 Kasım 2014

Odaları temiz büyük ihtişamlı bir hastane ama bunlar gözünüzü boyamasın personeli çok ilgisiz acil sevkli olarak geldik tam 22 saat beklettiler.

Yunus D. · 30 Haziran 2014

Balıkesir sinek cenneti. Bu kadar çeşit sineği başka yerde görmek imkansız.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 35 oy kullanılmış ve kurum hakkında 10 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Deva Diş Polikliniği

13.5 km. uzaklıkta

Plevne Mah. Çayır Sok. No:6

İzmiryolu Sevgi Hastanesi

14.1 km. uzaklıkta

G.O.P. Mah. Yeni İzmir Cad. No:180-A

Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi

15.4 km. uzaklıkta

Gazi Osman Paşa Mah. 381. Sok. No:2

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi

15.4 km. uzaklıkta

Sütlüce Mah. Soma Caddesi No:82 Altıeylül

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

16.7 km. uzaklıkta

Bahçelievler mah. 100. Yıl Cad. 289 Sk.

Balıkesir Devlet Hastanesi

16.7 km. uzaklıkta

Atatürk Mah. Turgut Reis Cad.

Bal-Fizik Tıp Merkezi

16.8 km. uzaklıkta

Paşaalanı Mah. Dereboyu Cd. No:20-22