Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Altıeylül
Adres:Bigadiç Yolu 17. Km Cağış Yerleşkesi
Telefon:0 (266) 612-1010
Web Sitesi:hastane.balikesir.edu.trHata Bildir
39.53495428.012316

Kurum Hakkında

Hastanemiz bünyesinde 75 öğretim üyesi, 40 araştırma görevlisi doktor, 145 idari ve yardımcı sağlık personeli (hemşire, sağlık teknisyeni, paramedik) çalışmaktadır. Hastanemizde Kan Bankası, Kardiyoloji Anjiyo Ünitesi, Böbrek Taş Kırma Ünitesi (ESWL), Endoskopi Ünitesi, Bronkoskopi Ünitesi, Dijital Röntgen, Kemik Dansitometri, Mr, Mamografi, Bilgisayarlı Tomografi, Ultrason, 1. basamak Genel Yoğun Bakım Ünitesi hizmet sunmaya devam etmektedir. Toplumun beden ve ruh sağlığının korunmasına yönelik kaliteli tanı ve tedavi hizmetlerini çağdaş ve güvenilir bir ortamda, hasta ve sağlık çalışanlarının haklarına uygun bir şekilde sunan, eğitim-öğretim yapılması için uluslararası standartlarda gerekli altyapıyı oluşturan bir araştırma ve sağlık kurumu olmayı misyon edinen hastanemiz 200 yataklı yeni kalıcı modern binasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hastanemiz, Kent Merkezine 17 km. uzaklıkta Bigadiç Yolu üzerinde Balıkesir Üniversitesi Kampusü içerisindedir. Ulaşım, Belediye Otobüsleri ve Özel Halk Otobüsleriyle sağlanmaktadır. Üniversitemize merkezden gelmek isteyenler için Kurtdereli Spor Salonu önünden minibüsler kalkmaktadır.

Bölümler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • Halk Sağlığı ve Rehabilitasyon
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi
 • Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Tıbbi Genetik
 • Tıbbi Patoloji
 • Üroloji

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Balıkesir ili Altıeylül ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hülya Ibrahim Yılcı
Sabah saat 10dan beri tahlil sonucu öğrenmek için arıyorum karşımda birtane muhatap yok sürekli beklemeye alıyor bence şu santrale adam gibi işini yapan çalışanlar alın binedir ya herkez keyfi canı isteyecek telefona bakacak bu işi bir düzene sokmalısınız.
Tamer Esinbay
★★★★★
Devamlı gidiyorum belimden ameliyatta oldum hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Nasipse gözden ameliyat olacağım 15 gün sonraya gün verdi... Tüm çalışanlara teşekkür
TC Ali Dağ
★★
Randevu almak imkansız tahlil sonuçlarını ögrenmek için arıyorum telefon müzik çalıyor sonra hoşcakal diyor. Bu hastanenin yönetimi nerde çok yazık.
Alı Erkk
Randevu servisi sıfır bu kadar olmaz ya ayıp bu çağda.
Arzu Çelik
★★
Babam 3 ay önce katarak ameliyatnda merceği aldılar. 2 ay göz iyileşme süreci 1 ay öncede anesteziden ameliyat onayı almamıza rağmen ameliyata hala çağrılmadık. Telefonla aradığımızda sekreter meşgule alıyor. Kısaca hastalar çok mağdur ediliyor yazık
Onder Emre
★★
İnsanlarla ilgilenmek bukadarmı zor zaten randevular ölümden beter tahlil sonucunu almak için adeta telefounumu kırsam yeridir. Doktorlarımızın bu konuyla ilgi ve alakalarını bekliyoruz
Sevim Demir Yacan
★★
İnternetten online randevu almak işkence. Yurt dışından Bal.Dev.Has. randevu aldım. Susurluktan sizden randevu alamadım. Manidar.
Recep Altinkaya
★★★
Doktorları fena değil kapalı hemşireler iyi diğerleri sıfır sıfıra bile ayıp olur telefon başındakiler sıfırı bile haketmiyo temizlikçiler ise yatıyo hastane dıştan iyi ama içeri sıfır tuvaletleri berbat bide hastane yani ayıp.
Şeyma Bulut
★★★★
Hastane hizmetleri doktorlar iyi olmasına iyide neden hep telefon problemi oluyor?
Gökhan T.
★★
Odaları temiz büyük ihtişamlı bir hastane ama bunlar gözünüzü boyamasın personeli çok ilgisiz acil sevkli olarak geldik tam 22 saat beklettiler.

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 36 oy kullanılmış ve kurum hakkında 10 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi
13.5 km. uzaklıkta
Gazi Osman Paşa Mah. 209. Sok. No:26
Deva Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
13.5 km. uzaklıkta
Plevne Mh. 12121 Sk. No:4
İzmiryolu Sevgi Hastanesi
14.1 km. uzaklıkta
G.O.P. Mah. Yeni İzmir Cad. No:180-A
Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
16.7 km. uzaklıkta
Bahçelievler mah. 100. Yıl Cad. 289 Sk.
Balıkesir Devlet Hastanesi
16.7 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Turgut Reis Cad. Karesi
Bal-Fizik Tıp Merkezi
16.8 km. uzaklıkta
Paşaalanı Mah. Dereboyu Cd. No:20-22
Balıkesir Devlet Hastanesi Turgut Solak Binası
16.9 km. uzaklıkta
Dumlupınar Mah. Ali Hikmet Paşa Cad. Koca Okul Sok. No:28/9