İstanbul Başakşehir Hastaneleri
İstanbul Başakşehir

İstanbul Başakşehir ilçesinde 9 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 4 Tıp Merkezi, 2 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2 Poliklinik, 1 Şehir Hastanesi bulunmaktadır.

İstanbul Başakşehir ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

İstanbul İli Başakşehir İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Şehir Hastanesi
Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi
Şehir Hastanesi · Başakşehir / İstanbul
Başakşehir Şehir Hastanesi olarak da bilinen Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Türkiye'nin üçüncü büyük sağlık yatırım projesidir. Çam Sakura Şehir Hastanesinde toplam 725 klinik ve gerektiğinde yoğun bakım tıbbına dönüştürülebilen 2.682 yatak bulunmaktadır.
Tıp Merkezi
Özel Başakşehir Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Başakşehir / İstanbul
Özel Başakşehir Tıp Merkezi halen uzman hekimlerimiz, eğitimli ve tecrübeli tıbbi ekibimiz ile hizmetine devam etmektedir.
Özel Acıbadem Bahçeşehir Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Başakşehir / İstanbul
Özel Acıbadem Bahçeşehir Tıp Merkezi hafta içi ve hafta sonu olmak üzere 10 adet poliklinik odası, sterilizasyon ünitesi, Acil Servis ve 2 gözlem odasıyla hizmet veriyor.
Özel Dayıoğlu Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Başakşehir / İstanbul
Özel Dayıoğlu Tıp Merkezi iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi ve acil bölümleriyle hizmet vermektedir.
Özel Loca Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Başakşehir / İstanbul
Özel Loca Tıp Merkezi Bahçeşehir 2'nci kısımdaki Loca Binasında yer alan merkezi konumuyla ve daima güleryüzlü personeli, kalitesi ve tam donanımıyla hizmetinizdedir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Başakşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Başakşehir / İstanbul
Başakşehir Devlet Hastanesine Bağlı Onurkent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, ağız ve diş sağlığı tedavileri ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Birinci Diş Hastanesi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Başakşehir / İstanbul
Özel Bir İnci Bahçeşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bahçeşehir'de alanında uzman hekimleri, üst düzeyde kullanılan teknoloji ve modern cihazlarıyla 24 saat hizmet vermektedir.
Poliklinik
Bahçeşehir Semt Polikliniği
Poliklinik · Başakşehir / İstanbul
Bahçeşehir Semt Polikliniği, Başakşehir Devlet Hastanesine bağlı olarak poliklinik hizmetleri vermektedir.
Güvercintepe Semt Polikliniği
Poliklinik · Başakşehir / İstanbul
İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesine bağlı Güvercintepe Semt Polikliniğinde acil müdahale işlemlerinin yanı sıre; 2 kadın doğum, 2 çocuk hastalıkları, 1 diş ve 1 üroloji polikliniğinin yanında 10 genel poliklinik yer almaktadır.
Yeni Eklenen Kurumlar
Özel Medicana Ataköy Hastanesi
Medicana Ataköy Hastanesi yeşil ve mavinin birleştiği noktada tıbbın tüm dallarında hem İstanbul’a hem de yurt dışı hastalarına dünya standartlar...
Özel Acıbadem Taksim Hastanesi
Genel amaçlı bir hastane olarak konumlanan Acıbadem Taksim yaklaşık 24 bin metrekarelik kapalı alana sahiptir. 93 yatak kapasiteli hastanede, 7 a...
Özel Kadıköy Florence Nightingale Tıp Merkezi
Bağdat Caddesi'nde, Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi’nin hemen yanında hizmet vermektedir. Uzman kadrosu, modern teknolojiyle donatılmış tı...
Çekmeköy Psikiyatri ve Nöroloji Semt Polikliniği
Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çekmeköy Semt Polikliniğinde Ruh Sağlığı (Erişkin Psikiyatri), Nöroloji, Dahiliye...
Yorum ve Şikayetler

Henüz yorum eklenmemiş.