Başkent Üniversitesi Zile Diyaliz Merkezi

Başkent Üniversitesi Zile Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Başkent Üniversitesi Zile Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Tokat
İlçe:Zile
Adres:Çekerek Yolu Üzeri Üniversite Kampüsü Yanı
Telefon:0 (356) 317-9005
40.29594235.896612

Kurum Hakkında

Merkezimiz, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Başhekimliği’ne bağlı olarak 20/05/2005 tarihinde, Tokat ili, Zile ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. Konsepti ile ülkemizde örnek teşkil eden Merkezimiz yaklaşık 500 m2 kapalı alan ve 2 kattan oluşan müstakil bir binada hizmet vermektedir. Merkezimizde; 14 Adet Seronegatif Hemodiyaliz Cihazı, 1 Adet Yedek Seronegatif Hemodiyaliz Cihazı, 1 Adet HBS+ (Hepatit B) Hemodiyaliz Cihazı, 2 Adet HCV+ (Hepatit C) Hemodiyaliz Cihazı, ile toplam 18 makine ile Kronik ve Akut Böbrek Yetmezliği hastalarımıza Hemodiyaliz Tedavisi (Bikarbonat – Asetat) sunulma. Su sistemimiz Reverse Osmosis (Ters Ozmoz )sistemine haizdir. Merkezimizde re-use (tekrar kullanım) yapılmamaktadır. Single Needle imkanı sunulmaktadır.

Diyaliz Merkezimizde Tedavi Hizmetleri; 1 Uzman Hekim, 1 Diyaliz Sorumlu Hemşiresi, 4 Diyaliz Hemşiresi nezaretinde sunulmaktadır. Tüm Hemşirelerimiz Diyaliz Sertifikasına haizdir. Ayrıca Hasta Bakım Hizmetleri için 4 Yardımcı Personel görev yapmaktadır. Bakım ve onarım hizmetleri için 1 Teknisyen istihdam edilmektedir.

Merkezimiz Haftanın 6 günü (Pazar Günleri hariç), 07:00 – 16:00 saatleri arasında hasta kabul etmektedir. Seanslar, Uzman Doktor gözetiminde, Diyaliz Hemşireleri tarafından yapılmakta olup, her seansta Uzman Doktor tarafından Hasta Vizitleri yapılmakta, tedavileri ayarlanmakta, Nefroloji Uzmanı tarafından da Aylık Hasta Vizitleri yapılmaktadır.

Hepatit B (HBS+) ve Hepatit C (HCV+) hastalığı taşıyan diyaliz hastalarımıza ayrı bir odada ayrı cihazlarla tedavi hizmeti sunulmaktadır.

Hastaların Hepatit Aşı Programları Sorumlu Hemşire tarafından takip edilerek yapılmakta, Hepatit riski en aza indirilmektedir. Hastalarımızın diyetleri diyetisyenlerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Sosyal hizmet uzmanlarımızca hastalarımız için psiko-sosyal rehabilitasyon programları organize edilmektedir.

Hastalarımıza sabah seansında kahvaltı, öğlen seansında yemek servisi yapılmaktadır. Salonlarımızda uydu TV yayını sunulmaktadır.

Zile İlçesi, köyleri, yakın ilçe ve köylerine Servis Hizmeti sunulmaktadır. Son model araçlar ile hastalarımıza güvenli ve konforlu bir yolculuk sağlanmaktadır.

Başkent Üniversitesi Zile Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Başkent Üniversitesi Zile Diyaliz Merkezi, Tokat ili Zile ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Naci Yavuz · 2 Nisan 2015

Allah acil şifalar versin. Tüm sağlık ekibine kolay gelsin

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Başkent Üniversitesi Zile Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Başkent Üniversitesi Zile Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Başkent Üniversitesi Zile Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Zile Devlet Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Kahya Mah. Nato Yolu Üzeri No:1

Turhal Devlet Hastanesi

17.7 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak Mahallesi İskele Tepesi

Göynücek İlçe Hastanesi

33.5 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Yozgat Cad. No:7/B

Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

39.5 km. uzaklıkta

Fethiye Mah. Mehmet Çelebi Cad. No:10/3

Amasya Şifa Tıp Merkezi

39.9 km. uzaklıkta

Mustafa Kemal Paşa Cad. No:4

Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi

40.8 km. uzaklıkta

Kirazlıdere Mh. Hastane Cd. No:2

Amasya Diyaliz Merkezi

41.5 km. uzaklıkta

Bahçeleriçi Mah. Sipahi Cad. Sultan Apt. B Blok