Tokat Hastaneleri
Tokat

Tokat ilinde toplam 14 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 7 Devlet Hastanesi, 2 Diyaliz Merkezi, 1 Üniversite Hastanesi, 1 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Özel Hastane, 1 Psikiyatri Merkezi bulunmaktadır.

Tokat sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Tokat merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Tokat İlçe Hastaneleri

Tokat Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Üniversite Hastanesi
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesi
★★★★☆· Üniversite Hastanesi · / Tokat
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesi nitelikli çalışma ekibi ile teknolojik altyapısını sürekli güncelleyen, tedavi edici uygulamaları yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan, teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, sağlık hizmetlerinde öncü politikaları geliştirerek hizmet vermektedir.
Devlet Hastanesi
Tokat Devlet Hastanesi
★★★★☆· Devlet Hastanesi · / Tokat
Toplam 730 yatak kapasitesine ulaşan Tokat Devlet Hastanesi branşlarında uzman hekimlerimiz ve tecrübeli sağlık personellerimizle halkımıza kaliteli sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.
Özel Hastane
Özel Medical Park Tokat Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · / Tokat
Tokat'ın ilk ve tek özel hastanesi olan Medical Park Tokat Hastanesi, toplam 6000 metrekarelik kapalı alanda 20 uzmanlık dalında, 49 yatak kapasitesi ile hizmet veriyor.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Tokat
50 Ünitli Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ameliyathane, tedavi odaları, son teknoloji cihazları ve sosyal alanlarıyla vatandaşlarımızın hizmetine başlamıştır.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi
★★★☆☆· Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · / Tokat
Özel Tokat Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir.
Psikiyatri Merkezi
Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
★★★★☆· Psikiyatri Merkezi · / Tokat
Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi ağır ruhsal bozukluğu olan hastaların tedavisi sağlanmakta ve hastaların rehabilitasyon programlarına katılması sağlanarak; toplumsal ve mesleki işlevselliklerini arttırmak hedeflenmektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Turhal Devlet Hastanesi
2016 yılında yapımına başlanılan 230 yataklı yeni Turhal Devlet Hastanesi hizmet binamız 2020 Temmuz ayı itibariyle hasta kabulüne başlamıştır....
Zile Devlet Hastanesi
Tokat'ın Zile ilçesinde bulunan 110 yataklı modern Devlet Hastanesi 2014 yılında hasta kabulüne başlamış olup B grubu sağlık tesisi statüsündedir...
Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi ağır ruhsal bozukluğu olan hastaların tedavisi sağlanmakta ve hastaların rehabilitasyon programlarına...
Tokat Devlet Hastanesi
Toplam 730 yatak kapasitesine ulaşan Tokat Devlet Hastanesi branşlarında uzman hekimlerimiz ve tecrübeli sağlık personellerimizle halkımıza kalit...
Yorum ve Şikayetler
Hacer Talas Hangül
Hacer Talas Hangül · 1 Mayıs 2022
Abimin oğlu 3. atağını geçirdi. Zar zor burası ayarlandı. Bu hastahaneye yatırıldı. Biz çok uzak mesafeden üç hafta...
Suna Özbekler Güven
Suna Özbekler Güven · 7 Mayıs 2020
Hijyene en çok dikkat edilmesi gereken zamanda 0 hijyenle karşılaştım. Tuvalet temizliğinden tutun kan alınan birim...
Tokat Doğan Kuaför
Tokat Doğan Kuaför · 9 Ağustos 2017
Tokat Devlet Hastanesinde yedeklerede çalışıyorum ama hastam olsun dışardan bİr hasta da olsun bakımda hizmette sık...
Narin Mehmet
Narin Mehmet · 23 Mayıs 2017
Ne zaman gitsek kendi evimiz gibi hizmet her zaman aynı hizmet edeninden hemşiresine ve doktorlarımıza cok tşk....