Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi

Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Tokat
İlçe:Merkez
Adres:Yeniyurt Mah. Denizli Cad. No:6/A
Telefon:0 (356) 213-3031
Web Sitesi:fizyomertokat.comHata Bildir
40.33189336.524535

Kurum Hakkında

Güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir. Fizyomer uyguladığı yeniliklerle sektöründe öncü olmayi hedefleyen bir sağlık kuruluşudur. Ekibimiz; Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzman doktoru, konusunda deneyimli fizyoterapistler, tıbbi sekreter ve ulaşim sorumlularından oluşmaktadır.

Fizyomer hafta içi ve cumartesi günleri sabah 08:30'dan aksam 19:00'a kadar hizmetinizdedir. Sosyal güvenlik kurumu (emekli sandığı, SSK Bağ-kur, askeri personel, memurlar ve 18 yaşaltı tüm hastalar) ile anlaşmamız vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi, Tokat şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mustafa Karadaşlı
★★★★★
Herşeyden önce bunu belirtmekte fayda gördügümden başta Dr. Bülent Öztürk ve ekibine sonsuz teşekürlerimi bir borç bilirim. Yeni yerleşim yeriniz bir harika. Güler yüzlü personelinz vede çok başarılı fizyoterapislerinize beni hayata bağğladıkları için sonsuz teşekür ederim. Saygılar.

Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Tokat Fizyomer Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medical Park Tokat Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Yeşilırmak Mah. Vali Zekai Gümüşdiş Cad. No:29
Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
3.3 km. uzaklıkta
Hoca Ahmet Mah. Ardala Sok. No:27/B
Tokat Devlet Hastanesi
3.4 km. uzaklıkta
Yeni Mah. Gültekin Topçam Bulv.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi
3.4 km. uzaklıkta
Kaleardı Mah. Muhittin Fisunoğlu Cad.
Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
4.1 km. uzaklıkta
Parakente Mah. Gop Bulvarı Sgk Karşısı No:333
Almus Devlet Hastanesi
31.7 km. uzaklıkta
İstiklal Mahallesi Tokat Caddesi