Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Tokat
İlçe:Merkez
Adres:Hoca Ahmet Mah. Ardala Sok. No:27/B
Telefon:0 (356) 229-1640
Web Sitesi:tokat.adsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.31091436.551342

Kurum Hakkında

2004 yılına kadar Tokat Dr. Cevdet Aykan Devlet Hastanesinin Diş Polikliniği olarak devam eden merkezimiz 2004 yılı başında 26 Haziran Kültür Sarayı zemin katında 600 m2 alan üzerinde diş ve protez merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra aynı binada 1000 m2 alan üzerinde Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 22 temmuz 2004 tarihli yazısı ile Tokat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi haline dönüşerek hizmet vermeye devam etmiştir.

30 Mart 2015 tarihi itibariyle toplam 12.823, 51 m2 alan üzerinde 50 Ünitli yeni ağız ve diş sağlığı merkezimiz, ameliyathane, standartlara uygun merkezi sterilizasyon ünitesi, eğitim salonu, en fazla 2 ünitten oluşan tedavi odaları, son teknoloji cihazları, çalışanlar için dinlenme alanları ve sosyal alanlarıyla çalışanlarımız ve vatandaşlarımızın hizmetine başlamıştır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Tokat şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi
160 metre uzaklıkta
Kaleardı Mah. Muhittin Fisunoğlu Cad.
Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
930 metre uzaklıkta
Parakente Mah. Gop Bulvarı Sgk Karşısı No:333
Tokat Devlet Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
Yeni Mah. Gültekin Topçam Bulv.
Medical Park Tokat Hastanesi
2.8 km. uzaklıkta
Yeşilırmak Mah. Vali Zekai Gümüşdiş Cad. No:29
Tokat Fizyomer Tıp Merkezi
3.3 km. uzaklıkta
Yeniyurt Mah. Denizli Cad. No:6/A
Almus Devlet Hastanesi
29.9 km. uzaklıkta
İstiklal Mahallesi Tokat Caddesi