Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Tokat
İlçe:Merkez
Adres:Hoca Ahmet Mah. Ardala Sok. No:27/B
Telefon:0 (356) 229-1640
40.31091436.551342

Kurum Hakkında

2004 yılına kadar Tokat Dr. Cevdet Aykan Devlet Hastanesinin Diş Polikliniği olarak devam eden merkezimiz 2004 yılı başında 26 Haziran Kültür Sarayı zemin katında 600 m2 alan üzerinde diş ve protez merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra aynı binada 1000 m2 alan üzerinde Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 22 temmuz 2004 tarihli yazısı ile Tokat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi haline dönüşerek hizmet vermeye devam etmiştir.

30 Mart 2015 tarihi itibariyle toplam 12.823, 51 m2 alan üzerinde 50 Ünitli yeni ağız ve diş sağlığı merkezimiz, ameliyathane, standartlara uygun merkezi sterilizasyon ünitesi, eğitim salonu, en fazla 2 ünitten oluşan tedavi odaları, son teknoloji cihazları, çalışanlar için dinlenme alanları ve sosyal alanlarıyla çalışanlarımız ve vatandaşlarımızın hizmetine başlamıştır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Tokat şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuTokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi

160 metre uzaklıkta

Kaleardı Mah. Muhittin Fisunoğlu Cad.

Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

930 metre uzaklıkta

Parakente Mah. Gop Bulvarı Sgk Karşısı No:333

Tokat Devlet Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Gültekin Topçam Bulv.

Medical Park Tokat Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Yeşilırmak Mah. Vali Zekai Gümüşdiş Cad. No:29

Tokat Fizyomer Tıp Merkezi

3.3 km. uzaklıkta

Yeniyurt Mah. Denizli Cad. No:6/A

Almus Devlet Hastanesi

29.9 km. uzaklıkta

İstiklal Mahallesi Tokat Caddesi