Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Tokat
İlçe:Merkez
Adres:Parakente Mah. Gop Bulvarı Sgk Karşısı No:333
Telefon:0 (356) 215-0071
Web Sitesi:tokatrsh.saglik.gov.trHata Bildir
40.30282536.554044

Kurum Hakkında

Tokat Toplum Ruh Sağlımı Merkezi'nde bölgede yaşayan ağır ruhsal bozukluğu olan hastaların tedavisi sağlanmakta ve hastaların rehabilitasyon programlarına katılması sağlanarak; toplumsal ve mesleki işlevselliklerini arttırmak hedeflenmektedir.

Sağlık Bakanlığı Toplum Temelli Ruh Sağlığı hizmetleri politikası kapsamında; Toki mevkiinde sağlık ocağı tahsisli bir bina il sağlık müdürlüğünden devralınarak, toplum ruh sağlığı merkezi kurulmuş ve 10.02.2014 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır.

Poliklinikler
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Psikiyatri

Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Tokat şehrinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ali Yildiz
★★★★★
Ben burda yattım Mubarra hanım gibi birini görmedim hem anne hem doktor oldu Allah razı olsun hepsinden.
Üstün Arslan
★★★★★
Yozgattan merhaba ben Üstün Arslan, Hastanenizde erkek 2 servisinde kaldım ve uzman Dr. Ferhat Sarı ve uzm dr. Zeynep Elyas Kaya hanfendinin kontrolunde yaklaşık 40 gün tedavi gördüm ve iyi haliyle şifahen taburcu oldum. Emeği geçen Dr. Ferhat Sarı, uzman Dr. Zeynep Elyas Kaya hocaya, Dr. Kamuran hocaya, ve nöbetleri sırasında bizleri yalnız bırakmayan tüm doktor psikiatris uzmanlarına, psikolog Merve hanıma beden hocası Şeniz hocama, müzik saatinde ben şarkı söylerken bana eşlik eden müzik hocasına, sağlık memuru İrfan abime Semih beye, Ziya beye, hemşilerden baş hemşire hanıma Fundagül, Zeynep hanıma, Sümeyye hanıma, Serkan beye ve nöbetleri boyunca güvenlik amiri Ahmet Beye ve tüm güvenlikten sorumlu görevlilere, ahçılara ve bilhassa ahçı anneye, temizlik görevlileri Rüstem bey, Murat bey, Hüseyin bey, Ayhan bey, Hülya ve Dürdana hanıma, resim ve elişi bayan öğretmene, ambulans şöförüne, ve işkur temizlik personeline Burhan beye, ismini unuttuğum ve bizlere kol kanat geren ve bakan tüm hastane personeline ayrı ayrı ve özellikle hastane başhekimi Müberra Hanfendiye, teknik personele emeği geçen ıntörn hemşire adaylarına ayrı ayrı teşekkür eder saygılarımı sunarım. Ben iyiyim ilaçlarımı düzgün ve saatinde alıyorum herşey için tekrar teşekkür ederim erkek 2 servisinden menmun ve tatlı hatıralarla ayrıldım. Ayrıca hastanedeyken ailemizle görüşmelerimizi sağlayan telefon santral memurlarına arkadaşlarım adına ve ben çok teşekkür ederim, iyiki varsınız.
Gamze Aktaş
★★★★★
Bu hastane çok iyi gerek doktorlar gerek hemşireler ve hocaları kendinizi onlara bıraktığınız taktirde gayet sağlıklı bir yaşama hazır haline getiriyorlar. Başta Mübeyra Hanım ve Müjdat Hocalarıma çok teşekkür ederim :) Saygılarımla

Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi
770 metre uzaklıkta
Kaleardı Mah. Muhittin Fisunoğlu Cad.
Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
930 metre uzaklıkta
Hoca Ahmet Mah. Ardala Sok. No:27/B
Tokat Devlet Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
Yeni Mah. Gültekin Topçam Bulv.
Medical Park Tokat Hastanesi
3.7 km. uzaklıkta
Yeşilırmak Mah. Vali Zekai Gümüşdiş Cad. No:29
Tokat Fizyomer Tıp Merkezi
4.1 km. uzaklıkta
Yeniyurt Mah. Denizli Cad. No:6/A
Almus Devlet Hastanesi
29.9 km. uzaklıkta
İstiklal Mahallesi Tokat Caddesi