Birecik Devlet Hastanesi

Birecik Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Birecik Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Birecik
Adres:Meydan Mahallesi Hastane Cad.
Telefon:0 (414) 652-1083
37.02311237.977664

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1952 yılında Sağlık Merkezi 1965 yılında ise 50 (Elli) yataklı Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Ortadoğu’ya giden E-25 karayolu’nun ilçemizden geçmesi sıkça trafik kazalarını da beraberinde getirmesi ve yanı sıra zamanla ilçemize yapılan göçlerin de artması ile bu rakam hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla 150 yatağa çıkarılmış ve hali hazırda 100 yatakla kesintisiz olarak halkımıza hizmet vermektedir.

İlçemiz Şehir merkezi nüfusu tahminen 45.000 olup ilçemize bağlı köylerinde nüfusunun yaklaşık 65.000 olduğu düşünülürse toplam da 110.000 nüfusun %100’üne ilçemizin 35 km. kuzeyinde bulunan ve köyleriyle beraber 30.000 nüfusa sahip olan Halfeti ilçesi nüfusunun %100’üne ilçemizin kuzeydoğusunda ve 70 km. uzaklıkta bulunan köyleriyle beraber 50.000 nüfusa sahip olan Bozova ilçesi nüfusunun %40’ına ve yine ilçemizin doğusunda 40 km. uzaklıkta bulunan köyleriyle beraber tahmini 100.000 nüfuslu Suruç ilçesinin %40’ına da hizmet vermektedir.

Bu bilgiler doğrultusun da ilçemiz Birecik Devlet Hastanesi yaklaşık 200.000 civarındaki nüfusa gerek yatarak gerekse ayaktan tedavi hizmetleriyle 24 saat kesintisiz acil müdahale hizmeti de vermektedir.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Birecik Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Birecik Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ili Birecik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Birecik Devlet Hastanesi RandevuBirecik Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Birecik Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Birecik Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Birecik Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Birecik Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Burak Tıp Merkezi

190 metre uzaklıkta

Meydan Mah. Hastane Cad. Cezaevi yanı No:119

Nizip Devlet Hastanesi

15.6 km. uzaklıkta

Fatih Sultan Mah. Hastane Cd.

Kızılaslan Tıp Merkezi

16.5 km. uzaklıkta

Necip Mahmut Cad. No:70 Nizip

RTS Nizip Diyaliz Merkezi

16.8 km. uzaklıkta

İstasyon Mah. İstasyon Cad. No:3

Halfeti İlçe Hastanesi

23.1 km. uzaklıkta

Siyahgül Mah. Hastane Cad. No:1 Yeni Halfeti

Suruç Devlet Hastanesi

41.4 km. uzaklıkta

Demokrasi Mh. Ziyaret Yolu Cd. Hayat Sk.

Oğuzeli Devlet Hastanesi

41.8 km. uzaklıkta

Oğuzlar Mah. Karpuzatan Cad. No:1