Boğazlıyan Devlet Hastanesi

Boğazlıyan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Boğazlıyan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Yozgat
İlçe:Boğazlıyan
Adres:Yenidoğan Mh. Gülveren Cd. No:6
Telefon:0 (354) 645-1032
39.19501635.254031

Kurum Hakkında

Hastanemiz, ilk olarak 1953 yılında Sıtma Savaş Dispanseri olarak hizmet vermeye başlamıştır. 1963 yılında Hükümet Tabipliği, 1973 yılında Sağlık Ocağı hizmeti vermiştir.

Boğazlıyan ve bölge halkımız 2015 yılında açılan 50 yatak kapasiteli yeni Boğazlıyan Devlet Hastanesinde sağlık hizmeti alabilmektedirler. Bölgenin en büyük ve en fazla kadroya sahip bir hastane hüviyetine kazandırılması için çalışmalarımız devam edecektir.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Boğazlıyan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Boğazlıyan Devlet Hastanesi, Yozgat ili Boğazlıyan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Boğazlıyan Devlet Hastanesi RandevuBoğazlıyan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Boğazlıyan Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Boğazlıyan Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Boğazlıyan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Boğazlıyan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sarıkaya Devlet Hastanesi

34.7 km. uzaklıkta

Şekerpınar Mah. Hastane Cad. No:1

Çayıralan Devlet Hastanesi

35.8 km. uzaklıkta

Yeni Mahalle Tekke Caddesi No:4

Özvatan Devlet Hastanesi

39.3 km. uzaklıkta

Yukarı Boğaziçi Mh. Özvatan

Kayseri Şehir Hastanesi

49.2 km. uzaklıkta

Şeker Mahallesi, Molu

Duru Diyaliz Merkezi

52.2 km. uzaklıkta

Yenidoğan mah. Matbaacılar sitesi 2. Blok No:29

Şefaatli Devlet Hastanesi

53.7 km. uzaklıkta

Kayseri Cad. No:41