Yozgat Hastaneleri
Yozgat

Yozgat ilinde toplam 18 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 13 Devlet Hastanesi, 2 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Üniversite Hastanesi, 1 Şehir Hastanesi, 1 Diyaliz Merkezi bulunmaktadır.

Yozgat sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Yozgat merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Yozgat Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Şehir Hastanesi
Yozgat Şehir Hastanesi
Şehir Hastanesi · / Yozgat
Yozgat Şehir Hastanesi kaliteli hizmeti ve deneyimli kadrosuyla bölgenin tüm ihtiyaçlarına her türlü teknolojik ve fizyolojik yapısıyla sadece Yozgat’a değil, çevre illere de sağlık hizmeti vermektedir.
Üniversite Hastanesi
Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Üniversite Hastanesi · / Yozgat
Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kampus yerleşkesinde bulunan ve 210 yatak kapasitesine sahip olan Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası ve Araştırma Uygulama Hastanesi, uzman kadrosunun yanında teknoloji ve fiziksel altyapısı ile bölge halkına kaliteli acil, tıp ve poliklinik hizmeti sunmaktadır.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Yozgat
Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 29 diş üniti ile hizmet vermektedir. Protez Laboratuvarı, Çocuk Polikliniği, Radyoloji, Sterilizasyon Ünitemiz ile kaliteli hizmet için çalışıyoruz.
Diyaliz Merkezi
Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · / Yozgat
Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi 2011 yılında hizmet vermeye başlamış olup haftanın altı günü 06.00 ile 15.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Kadışehri İlçe Devlet Hastanesi
Kadışehri ilçesinde belediye tarafından tahsisi yapılan yaklaşık 15 bin metrekarelik alanda inşa ettirilen 3 kattan oluşan ve toplam 2 bin 200 me...
Yenifakılı Devlet Hastanesi
Yenifakılı Devlet Hastanesi bünyesinde laboratuvar ünitesi, diş ünitesi ve 3 aile hekimliği birimi bulunan 10 yataklı devlet hastanesidir....
Sorgun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı olarak Sorgun ilçesinde Ahmet Efendi Mahallesinde faaliyet gösteren 15 ünitli polikliniğin, 25 ünitli ...
Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi
Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi 2011 yılında hizmet vermeye başlamış olup haftanın altı günü 06.00 ile 15.00 saatleri arasında hizmet verm...
Yorum ve Şikayetler
İsmail Ozdemir
İsmail Ozdemir · 16 Temmuz 2022
Bomboş bir hastane İstanbul'da sağlık ocağı bile buradan donanımlı....
Necmiye Aslan
Necmiye Aslan · 11 Nisan 2022
Randevular hiçbir zaman zamanında alınmıyor işimizi gücümüzü buna göre ayarlayıp geliyoruz sanıyorlar ki bizim bir ...
Kızıl Sakal
Kızıl Sakal · 28 Şubat 2022
Arıyorsun telefona bile bakmıyorlar.....
Gulsen Doğan
Gulsen Doğan · 30 Kasım 2017
Dört dörtlükte niye açıldığından beri onkoloji doktoru yok?...