Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Kurum Adı:Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Yozgat
İlçe:Merkez
Adres:Adnan Menderes Bulvarı No:44
Telefon:0 (354) 212-7060
Web Sitesi:hastane.bozok.edu.trHata Bildir
39.81814734.796963

Kurum Hakkında

Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Ankara-Yozgat girişinde bulunmakta olup, eski Yimpaş Holding ana binasının tadilat işlemlerinden sonra 26 Kasım 2010 tarihinde 20.000 m2 kapalı alanla hizmete açılmıştır. Yozgat'ın ilk ve tek 3. basamak Araştırma ve Uygulama Hastanesidir.

Başlangıç döneminde sadece poliklinik hizmetleri ile hasta kabulüne başlanmıştır. Mevcut durumda 27 farklı branşta özveri ile çalışan Profesör, Doçent, Yardımcı Doçent, Uzman, Araştırma görevlileri ve sağlık personeli kadromuzla ayaktan ve yatarak tedavi hizmetleri verilmektedir.

Hastanemiz şu an itibariyle toplam 100 yatak kapasitesine sahiptir. Buna ilaveten 6 yataklı 3. basamak genel yoğun bakım ünitesi ve 6 yataklı koroner yoğun bakım ünitesi aktif olarak çalışmaktadır. Hastanemizde 4 odalı merkezi bir ameliyathane ve 1 doğumhane bulunmaktadır.

Hastanemiz bilimsel gereklilikleri yerine getirerek hastalara tedavi etmeyi, sağlığı korumayı amaç edinmiştir. Bölge halkına teknolojinin bilimin en son gelişmeleri ışığında, bölgedeki sağlık ihtiyacını ciddi oranda karşılamakta ve çevre ilere hasta sevkinin önüne geçerek büyük bir kolaylık sunmakta ve sağlık harcamalarında büyük oranda tasarruf sağlamaktadır.

Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Yozgat şehrinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi
2.7 km. uzaklıkta
Erdoğan Akdağ Mah. Bilal Şahin Cad. No:2/2
Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
4.2 km. uzaklıkta
Erdoğan Akdağ Mah. Viyana Cad. Dr. Kazım Arslan Bulvarı No:55
Yozgat Şehir Hastanesi
4.5 km. uzaklıkta
Erdoğan Akdağ Mah. Viyana Cad. No:8
Sorgun Devlet Hastanesi
30 km. uzaklıkta
Ahmet Efendi Mh. Şht. Cemal Şimşek Cd. No:37
Yerköy Devlet Hastanesi
34.7 km. uzaklıkta
Ali Vehpi Pandır Mah. Hastane Cad. No:1
Şefaatli Devlet Hastanesi
36.3 km. uzaklıkta
Kayseri Cad. No:41
Alaca Devlet Hastanesi
40.1 km. uzaklıkta
Yıldızhan Mah. Cengiz Topel Cd. No:124