Şefaatli Devlet Hastanesi

Şefaatli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Şefaatli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Yozgat
İlçe:Şefaatli
Adres:Yeni Mah. Sağlık Cad. No:7
Telefon:0 (354) 564-3015
Web Sitesi:sefaatlidh.saglik.gov.trHata Bildir
39.49860534.759572

Kurum Hakkında

Şefaatli Devlet Hastanesi, Yozgat ili Şefaatli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz ilçemize Şefaatli Devlet Hastanesi olarak 1993 yılında açılmış olup yeni binamıza taşınıncaya kadar eski binada hizmet vermiştir. Yeni binamız yapılmış ve 2017 Nisan ayında Şefaatli Şehit Osman Belkaya Devlet Hastanesi ismi ile hizmete başlamıştır. Hastanemizde bir ana bina bulunmakta olup; 5864 m2 kapalı alan ve 6556 m2 arsa alanından oluşmaktadır. Sağlık bakanlığı kalite kriterleri göz önüne alınarak 25 yatak kapasitesi ile hizmetimizi sürdürmekteyiz. Hastanemiz aynı zamanda bebek dostu hastane konumundadır. Hastane kalite standartlarınca sürekli güncel ve yenilikçi olarak hizmet vermektedir.

Şefaatli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Şefaatli Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk İmmünolojisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Göğüs Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Nefroloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Şefaatli Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Şefaatli Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.4 / 5

Şefaatli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yerköy Devlet Hastanesi
Yerköy Devlet Hastanesi
30 km. uzaklıkta
Yerköy Devlet Hastanesi, Yozgat Yerköy ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.
Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kampus yerleşkesinde bulunan ve 210 yatak kapasitesine sahip olan Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası ve Araştırma Uygulama Hastanesi, uzman kadrosunun yanında teknoloji ve fiziksel a
Çiçekdağı Devlet Hastanesi
Çiçekdağı İlçe Hastanesi olarak 10 yatak kapasitesi ile yeni binasında vatandaşlarımıza kaliteli bir sağlık hizmeti vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.
Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
170 yatak kapasitesine Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde termal su tedavidsi, rehabilitasyon tedavi, lokomat cihazı, hidroterapi, hot-pack, cold-pack, fonoforezis, ultrason, tens, laser, compex, traksiyon, parafi
Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi
Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezinde hemodiyaliz tedavisi hizmeti verilmektedir.
Yozgat Şehir Hastanesi
Yozgat Şehir Hastanesi
38 km. uzaklıkta
Yozgat Şehir Hastanesi kaliteli hizmeti ve deneyimli kadrosuyla bölgenin tüm ihtiyaçlarına her türlü teknolojik ve fizyolojik yapısıyla sadece Yozgat’a değil, çevre illere de sağlık hizmeti vermektedir.
Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 29 diş üniti ile hizmet vermektedir. Protez Laboratuvarı, Çocuk Polikliniği, Radyoloji, Sterilizasyon Ünitemiz ile kaliteli hizmet için çalışıyoruz.
Sorgun Devlet Hastanesi
Sorgun Devlet Hastanesi
48 km. uzaklıkta
250 yatak kapasiteli Yeni Sorgun Devlet Hastanesi 2017 yılından beri Sorgun halkına sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastane dahilinde poliklinikler, 43 yataklı acil servis, 14 yataklı yoğun bakım ünitesi, 18 adet yeni doğan ve 20 adet
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Şefaatli Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉