Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi

Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Yozgat
İlçe:Merkez
Adres:Erdoğan Akdağ Mah. Bilal Şahin Cad. No:2/2
Telefon:0 (354) 217-8071
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
39.83002834.824499

Kurum Hakkında

Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi, Yozgat şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (354) 217-8071 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Bilal Özdemir
★★★★★
Bütün çalışanlara teşekkürlerimi sunarım.

Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 29 diş üniti ile hizmet vermektedir. Protez Laboratuvarı, Çocuk Polikliniği, Radyoloji, Sterilizasyon Ünitemiz ile kaliteli hizmet için çalışıyoruz.
Yozgat Şehir Hastanesi
Yozgat Şehir Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Yozgat Şehir Hastanesi kaliteli hizmeti ve deneyimli kadrosuyla bölgenin tüm ihtiyaçlarına her türlü teknolojik ve fizyolojik yapısıyla sadece Yozgat’a değil, çevre illere de sağlık hizmeti vermektedir.
Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kampus yerleşkesinde bulunan ve 210 yatak kapasitesine sahip olan Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası ve Araştırma Uygulama Hastanesi, uzman kadrosunun yanında teknoloji ve fiziksel a
Sorgun Devlet Hastanesi
Sorgun Devlet Hastanesi
28 km. uzaklıkta
250 yatak kapasiteli Yeni Sorgun Devlet Hastanesi 2017 yılından beri Sorgun halkına sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastane dahilinde poliklinikler, 43 yataklı acil servis, 14 yataklı yoğun bakım ünitesi, 18 adet yeni doğan ve 20 adet
Şefaatli Devlet Hastanesi
Şefaatli Devlet Hastanesi
37 km. uzaklıkta
Şefaatli Şehit Osman Belkaya Devlet Hastanesi 2017 yılından itibaren yeni binasında 25 yatak kapasitesi ile kalite standartlarınca sürekli güncel ve yenilikçi olarak hizmet vermektedir.
Yerköy Devlet Hastanesi
Yerköy Devlet Hastanesi
37 km. uzaklıkta
Yerköy Devlet Hastanesi, Yozgat Yerköy ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.
Alaca Devlet Hastanesi
Alaca Devlet Hastanesi
39 km. uzaklıkta
C grubu hastane statüsünde olan Alaca Devlet Hastanesi, 100 yatak kapasitesi ve 19 branşta 23 uzman hekim ile siz değerli hemşehrilerimize hizmet vermeye devam edecektir.
Çiçekdağı Devlet Hastanesi
Çiçekdağı İlçe Hastanesi olarak 10 yatak kapasitesi ile yeni binasında vatandaşlarımıza kaliteli bir sağlık hizmeti vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉