Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Yozgat
İlçe:Merkez
Adres:Develik Mah. Çamlık Cad. No:19
Telefon:0 (354) 217-3268
39.83019134.823496

Kurum Hakkında

Merkezimiz Sağlık Bakanlığının tüm Türkiye'de Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerinin daha sağlıklı, etkin ve kaliteli verilmesi politikalarının bir sonucu olarak atıl vaziyette olan eskiden yıllarca İl Sağlık Müdürlüğü olarak kullanılan binanın tadilat görerek iyileştirilmesi sonucu 07-02-2005 yılında fiilen açılmış ve değerli halkımızın hizmetine girmiştir.

Merkezimiz 3080 m2 kapalı alan sahip olup bodrum kat, zemin kat, 1, 2, 3 kattan oluşmaktadır. Merkezimizin bordum katında; Röntgen bölümü, teknisyen odası, depolar kazan daireleri, çay ocağı ve mescit bulanmaktadır.

Zemin katımızda; Güvenlik, Bilgi İşlem, Sterilizasyon Birimi mevcuttur. 1. Katında Hasta hakları birimi, Müracaat, Hasta karşılama, özürlü polikliniği, protez laboratuvarı, doktorlar odası, hemşire ve Sorumluhemşire odası ve 5 poliklinik odası ve acil poliklinik yer almaktadır.

2. katımızda Başhekimlik, İdari ve Mali Müdür Odası ve emzirme odası, Vezne, idari birimler ve 4 poliklinik odası yer almaktadır. 3. katımızda ise yemek hanemiz, kalite birimimiz, toplantı salonumuz ve 5 poliklinik odası yer almaktadır.

Açılıştan bu zamana kadar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz ileri teknolojiyle donatılmaya çalışılmış olup 1 adet Panoromik Röntgen cihazı alınmış, 7 olan Ünit sayısı 21'e çıkarılmıştır. Ayrıca yemekhanemiz standartlara uygun hale getirilmiştir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Yozgat şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuYozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi

470 metre uzaklıkta

Karatepe Mahallesi İnan Cad. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Karşısı No:1-

Yozgat Şehir Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Erdoğan Akdağ Mah. Viyana Cad. No:8

Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

2.6 km. uzaklıkta

Adnan Menderes Bulvarı No:44

Sorgun Devlet Hastanesi

27.8 km. uzaklıkta

Ahmet Efendi Mh. Şht. Cemal Şimşek Cd. No:37

Sorgun Güven Hastanesi

31 km. uzaklıkta

Çay Mah. Muzaffer Çetin Cad. No:14

Yerköy Devlet Hastanesi

37.4 km. uzaklıkta

Ali Vehpi Pandır Mah. Hastane Cad. No:1

Şefaatli Devlet Hastanesi

37.9 km. uzaklıkta

Kayseri Cad. No:41