Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Yozgat
İlçe:Merkez
Adres:Erdoğan Akdağ Mah. Viyana Cad. Dr. Kazım Arslan Bulvarı No:55
Telefon:0 (354) 217-3268
Web Sitesi:yozgatadsm.saglik.gov.trHata Bildir
39.83206734.843282

Kurum Hakkında

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Yozgat şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Yozgat Devlet Hastanesinden 07.02.2005 tarihinde ayrılıp ayrı binada hizmet vermeye başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 03.10.2014 tarihinde, Develik Mahallesi Çamlık Caddesi No:19 adresine taşınarak hizmet vermiştir. 2019 yılında Şehir Hastanesi'nin alt tarafına yapılan yeni ve modern binasına taşınan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmet vermeye başladı.Binamızda 25 entegre klinik, 1 tane acil klinik, 1 engelli kliniği, 1 cerrahi ameliyat olmak üzere 29 üniteyle hizmet vermekteyiz. Binamız içerisindeki malzemeler olmak üzere yaklaşık 20 milyon yatırım yapıldı. Yozgat Halkımıza birinci sınıf kaliteli hizmet vermek için çalışmalarımız devam edecektir.

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yozgat Şehir Hastanesi
Yozgat Şehir Hastanesi
347 metre uzaklıkta
Yozgat Şehir Hastanesi kaliteli hizmeti ve deneyimli kadrosuyla bölgenin tüm ihtiyaçlarına her türlü teknolojik ve fizyolojik yapısıyla sadece Yozgat’a değil, çevre illere de sağlık hizmeti vermektedir.
Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi
Özel Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezinde hemodiyaliz tedavisi hizmeti verilmektedir.
Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Ankara-Yozgat girişinde bulunmakta olup, 26 Kasım 2010 tarihinde 20.000 m2 kapalı alanla hizmete açılmıştır.
Sorgun Devlet Hastanesi
Sorgun Devlet Hastanesi
26 km. uzaklıkta
250 yatak kapasiteli Yeni Sorgun Devlet Hastanesi 2017 yılından beri Sorgun halkına sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastane dahilinde poliklinikler, 43 yataklı acil servis, 14 yataklı yoğun bakım ünitesi, 18 adet yeni doğan ve 20 adet
Alaca Devlet Hastanesi
Alaca Devlet Hastanesi
38 km. uzaklıkta
C grubu hastane statüsünde olan Alaca Devlet Hastanesi, 100 yatak kapasitesi ve 19 branşta 23 uzman hekim ile siz değerli hemşehrilerimize hizmet vermeye devam edecektir.
Şefaatli Devlet Hastanesi
Şefaatli Devlet Hastanesi
38 km. uzaklıkta
Şefaatli Devlet Hastanesi 1993 yılında 50 yataklı olarak açılmış olup 30 yatak kapasiteli olarak hizmetine devam etmektedir.
Yerköy Devlet Hastanesi
Yerköy Devlet Hastanesi
39 km. uzaklıkta
Yerköy Devlet Hastanesi, Yozgat Yerköy ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.
Çiçekdağı Devlet Hastanesi
Çiçekdağı İlçe Hastanesi olarak 10 yatak kapasitesi ile yeni binasında vatandaşlarımıza kaliteli bir sağlık hizmeti vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉