Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. No:1/2
Telefon:0 (224) 366-8560
Web Sitesi:bursaadseah.saglik.gov.trHata Bildir
40.18603829.128245

Kurum Hakkında

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 14 Şubat.1991 yılında Köy Hizmetleri İl Müdürlüğünün Toprak Mahsulleri Laboratuvarı olarak kullanılan binada, Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adı altında hizmete başlamıştır.

26.01.2015’te Hastanemize bağlı 11 ünitlik Ataevler semt polikliniği açılmıştır. Hastanemiz 01.04.2015’den itibaren Yataklı Servis ve Ameliyathanenin açılmasıyla Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak onaylanmış şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Mevcut tıbbi cihazlarımız teknolojik olarak modern cihazlar ile sürekli yenilenmekte olup daha sağlıklı şartlarda hizmet verilmesi sağlanmaktadır. Teknolojik gelişmeler ve sağlık alanındaki yenilikler konusunda personelimiz hizmet içi eğitimlerle sürekli bilgilendirilmektedir.

Hastanemiz; 24 saat hizmet veren Klinikler, Genel Klinikler, Protez Kliniği, Periodontoloji Kliniği, Ameliyathane, Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Kliniği, Engelli Kliniği, Ağız Diş Çene Cerrahisi Radyolojisi Kliniği, Röntgen, Protez Laboratuarı ve Merkezi Sterilizasyon Ünitesi birimlerimiz ile hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zeyrat Top
★★★★★
Tuba Özdoğru Akpınar diş doktoru diş doldurdum çoook çoook memmun oldum. 15.12.2015 randevu adım 16.12.2015 dişim dolgu oldu teşekkürler
Volkan Yağız
★★
Selamun aleykum benimde diş nedeniyle randevu aldım ama yanlış bilgi verdikleri için benimde dişlerim kötü kalıyor ne gülebiliyorum onun için dogru düzgün yapın işinizi.
Zehra Ardıc
★★★★★
Sayın Kemal Baloğlu üzerine doktor tanımam. Eşim ve ben artık dişlerimizin çoğunu kaybetmiştik ve Allah razı olsun bir tavsiye üzerine Kemal beye gittik ilgisi, sıcak kanlılığı ve güler yüzüyle bize çok yardımcı oldu. Iyıkı sizi tanıdım canım doktorum herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum, estetik görünüme önem veren bir doktor şiddetle tavsiye ediyorum.
Emine Araz
★★★★★
13.09.2013'de ameliyat sonrası dikişleri patlayan kız kardeşimin muayenesini yapan Mustafa Ragıp Doğan'a içinde bulunduğumuz durum ve uygulama yöntemi hakkında bizlere bilgi vermeyi esirgemediği için, sıcakkanlı, güler yüzlü ve bir o kadar candan yaklaşımı için kendisine teşekkür ediyoruz.
Müjdem Budapeşte
Kızım İnci Küçük Duman. Kızımı 2 sene önce diş ağrısı nedeniyle Bursa ağız ve diş sağlığı hastanesine götürdüm. Dişin çekileceğini söylediler.. Ağrısı olduğundan mecbur kaldık.. Çekerken çenesini çıkardılar.. Ve yine şu an ağrısı olmasına rağmen çıkarılan çenelere göre bir yer olmadığını söyleyerek diş hastanesinde kimse sorumluluk almaz oldu. Her Dr. başka bölümlere gönderiyor ama kimse sorumluluk alamıyor.. Bu çeneyi bir DR. çıkardıysa buna çare olunması gerek... Hele diş hastanesinde... Bize yardımcı olursanız sevinirim.. Bursa /Osmangazi

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 127 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
160 metre uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. Polis Okulu Karşısı
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
190 metre uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad.
Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi
980 metre uzaklıkta
Güllük Mh. Kıbrıs Cd. Gülüm Sk. No:3 Demir Apt.
Medicabil Yıldırım Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Ankara Yolu Cad. No: 324-1
Bursa Yıldırım Koç Diyaliz Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Yavuz Selim Mah. Alpay Sk. No:52
Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Ertuğrul Gazi Mah. Okul Sok. No:4