Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Büyükçekmece
Adres:Dizdariye Mah. Gölboyu Cad. No:11
Telefon:0 (212) 881-9901
Web Sitesi:buyukcekmeceadsm.saglik.gov.trHata Bildir
41.02420528.581741

Kurum Hakkında

T.C. Sağlık Bakanlığının 06/12/2017 tarih ve E.2306 sayılı oluruyla 52 Üniteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak kuruluş onayı alınmış olup 01.02.2018 tarihinde fiilen hizmete açılarak hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır.Büyükçekmece merkezde dört katlı bir binada sadece gündüzleri mesai saatleri içinde hizmet vermeye başlayan Ağız Diş Sağlığı Merkezi 7/24 olarak gece-gündüz aralıksız hizmet vermek üzere planlanıyor.

Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yeşim Çiftçi
★★★★
Ben çok memnunum çok iyi güler yüzlü doktorları var.
Saime Güneş
Santral telefonlara neden bakmıyor görevi telefonlara bakmak degilmi neden niçin bakılmıyor telefonlara?
Nalan Bakır
★★
Merhaba geçen sene annem için Dr *** hanıma gelmiştik ama yaptığı dişler hiçbir işe yaramadı ve üstelik hakaret edip durdu şuan annem o dişleri kullanmıyor.
Tugba Keskin
★★★★
Merhaba ben diş doktorlarından çok korkuyorum çocuklukltan kalma fobi ama dişlerim berbat çürükler ve diş kırıkları çok fazla benim ağzıma bakıp bana bağırmayıp sorgulamayan doktorlar varmı hastanede benim gibi olup tedavi olanlar yazabilirmi bana
Ceylan Deniz
★★★★★
Bütün çalışanlarına sonsuz teşekkürler ederim özellikle doktorumuz Kübra Budak hanımefendiye çok güzel ilgileniyor güler yüzlüler bütün çalışanlar.

Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İAÜ Dentaydın Büyükçekmece Diş Hastanesi
360 metre uzaklıkta
Fatih Mah. Rıza Küçükoğlupaşa Cad. No:34
2000 Tıp Merkezi
400 metre uzaklıkta
Londra Asfaltı Dizdariye Mah. No:71/A
Büyükçekmece Kolan Hastanesi
470 metre uzaklıkta
Fatih Mah. Turgut Reis Sk. No:3
Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Merkez Mah. D-100 Karayolu Cad. No:62
Beykent Üniversitesi Hastanesi
3.8 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Gürpınar Yolu Cad. Şafak Sok. E Blok No:1/1
Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi
3.9 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Cihat Sok. No:218-220