İstanbul şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 66 adet Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi listelenmiştir. İstanbul ilinde toplam 614 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden İstanbul yazısına tıklayabilirsiniz.

İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri Listesi

Ataşehir
Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
★★★☆☆· Ataşehir / İstanbul
Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 2014 yılından itibaren 101 ünit, 11 yataklı servisi ile Ataşehirdeki yeni hastane binasında hizmete başlamıştır.
Özel Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
★★★☆☆· Ataşehir / İstanbul
Anadolu yakasının gelişen merkezi Ataşehir’de 1996 yılından beri ağız ve diş sağlığı alanında hizmet veriyoruz. Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde genel diş tedavileri yanında uzmanlık gerektiren tedaviler, branş uzmanı hekimlerimizce uygulanmaktadır.
Özel Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ataşehir / İstanbul
Nişantaşı ve Ataşehir olmak üzere 2 merkezde hizmet veren Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Ortodonti, Çocuk Diş Sağlığı, Estetik Dişhekimliği, İmplantoloji, Diş Beyazlatma, ve Cerrahi işlemler birimlerinde sizlere en kaliteli sağlık hizmetini sunmayı hedeflerliyoruz.
Özel Dentopia Ataşehir Diş Hastanesi
★★★☆☆· Ataşehir / İstanbul
Özel Dentopia Ataşehir Diş Hastanesi tam teşekküllü ameliyathanesi ve anestezi ekibinin yanı sıra engellilere özel bölümü, çocuklara özel oyun odası 20 farklı diş ünitesi ile 2000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.
Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
★★★☆☆· Ataşehir / İstanbul
Doç. Dr. Arzu Aykor ve Dr. Dt. Okan Acar'ın yönetiminde Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Ataşehir Işıklar caddesinde hizmet vermektedir.
Avcılar
Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★★☆· Avcılar / İstanbul
Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2014 yılında açılmış olup 10 ünitli Yeşilova Diş Tedavi ve Protez Merkezinin bağlanmasıyla 30 Ünitli Ağız ve Diş Sağılığı Merkezi olarak faaliyetine devam etmektedir.
Bağcılar
Özel Ateştuğla Polikliniği
★★★☆☆· Bağcılar / İstanbul
Özel Ateştuğla Polikliniğinde klinik odalarımız çeşitli tedavi seçenekleri için özel olarak tasarlanmış ve amacına uygun son sistem teknolojilerle donatılmıştır.
Özel Hospitadent Bağcılar Diş Hastanesi
★★★☆☆· Bağcılar / İstanbul
Bağcılar Hospitadent oral diagnoz, panoromik ve sefalometrik röntgen, pedodonti, ortodonti, periodontoloji, implant, cerrahi, RVG, sterilizasyon, lazer uygulamaları, genel anestezi ve ameliyathane birimleriyle 7/24 hizmet vermektedir.
Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Bağcılar / İstanbul
2014 yılında İstanbul Güneşli'de 1000 m² alanda 9 ünite ile kurulan Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.
Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
★★★☆☆· Bağcılar / İstanbul
Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, 51 ünit + 8 yatak kapasiteli olarak Genel diş, Ağız ve Çene Cerrahisi Kliniği, endodonti, pedodonti kliniği, radyoloji, periodontoloji, ortodonti, protetik diş tedavisi, evde sağlık hizmetleri birimiile kaliteli hizmet sunmaktayız.
Bahçelievler
Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Bahçelievler / İstanbul
Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak aylık poliklinik sayımız 40.000 civarında olup Çene Cerrahisi, Periodontoloji, Tedavi ve Protez Uzmanlarıyla merkezimiz Diş hekimliğinin tüm branşlarında kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş
★★★☆☆· Bahçelievler / İstanbul
Medicana Diş Bahçelievler'de fiziksel olanakları bakımından son derece gelişmiş olan kliniklerinde, dünya standartlarında ve tam steril koşullarda çalışılmaktadır.
İAÜ Dentaydın Bahçelievler Diş Hastanesi
★★☆☆☆· Bahçelievler / İstanbul
İstanbul Aydın Üniversitesine bağlı Bahçelievler'de konuşlanan Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde topluma ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktadır.
Özel Dişhane Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bahçelievler / İstanbul
Bahçelievler Fetih Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlayan Dişhane Ağız ve Diş Sağlık Merkezi 7-24 hizmet verirken uzman kadrosuyla ağız sağlığının vazgeçilmezi olmaktadır.
Bakırköy
Özel Hospitadent Bakırköy Diş Hastanesi
Bakırköy / İstanbul
Özel Hospitadent Bakırköy 1750 m2'ye sahip binasında 14 üniti haftaiçi 08:00-21:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Özel Dentistanbul Bakırköy Polikliniği
★★★☆☆· Bakırköy / İstanbul
Dentistanbul Bakırköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde 220 m2 alanda, 6 ünite ile ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında hizmet verilmektedir.
Başakşehir
Özel Birinci Diş Hastanesi
★★★★★· Başakşehir / İstanbul
Özel Bir İnci Bahçeşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bahçeşehir'de alanında uzman hekimleri, üst düzeyde kullanılan teknoloji ve modern cihazlarıyla 24 saat hizmet vermektedir.
Bayrampaşa
Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Bayrampaşa / İstanbul
25 diş ünitli Topçular Ağız Diş Sağlığı Merkezi Bayrampaşa Yenidoğan mahallesinde hizmet vermeye başladı.
Beşiktaş
Özel Dentistanbul Diş Hastanesi
★★★☆☆· Beşiktaş / İstanbul
Dentistanbul'un ilk kurulduğu Beşiktaş Yıldız'daki hastane binası, İstanbul'un işlek caddelerinden Barbaros Bulvarı üzerindedir.
Özel Dentistanbul Levent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Beşiktaş / İstanbul
Dentistanbul Academy Merkezimiz ameliyathanesiyle genel anestezi ya da sedasyon altında tedavi gerektiren ağız ve diş sağlığı hastalarımıza da hizmet vermektedir.
Beykoz
Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★★★· Beykoz / İstanbul
Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nden ayrılarak, Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kurumumuzda şuanda 34 ünit ve 31 Diş Hekimi ile diş poliklinik hizmeti verilmektedir.

Toplam 4 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa 2 3 4  Sonraki Sayfa »

Yorum ve Şikayetler
Murat Çelebi
Murat Çelebi · 11 Kasım 2022
Doktor Hüseyin işinde çok iyi ilgili kesinlikle tavsiye ederim....
Ömer Akdoğan
Ömer Akdoğan · 4 Kasım 2022
Dört aylık implant tedavisi sonunda dişlerim takıldı. ESNAN Topkapı ekibine çok teşekkür ediyorum gerçekten tüm eki...
Tuncay Buzluk
Tuncay Buzluk · 18 Ekim 2022
Merhaba arkadaşlar Esenler Sanan Diş Sağlığı Merkezine yaklaşık 8 yıldır gidip gelmekteyim. Ortadonti diş dolgusu ç...
Üzeyir
Üzeyir · 14 Ekim 2022
Kanal tedavi için Esenler Esnan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Esenler Yüzyıl şubesine gittim çok memnun kaldım. Dokto...
Eren Yıkılmaz
Eren Yıkılmaz · 4 Ekim 2022
Kanal tedavi için Esenler Esnan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Esenler Yüzyıl şubesine gittim çok memnun kaldım. Dokto...