İstanbul şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 61 adet Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi listelenmiştir. İstanbul ilinde toplam 595 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden İstanbul yazısına tıklayabilirsiniz.

İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri Listesi

Beylikdüzü
Özel Esnan Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★★★· Beylikdüzü / İstanbul
Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinin 3. şubesi olan Beylikdüzü şubesi 2012 yılında hizmete açılmıştır. Büyükçekmece ve Avcılar ilçelerinden rahatlıkla ulaşılabilen Beylikdüzü şubemiz diş sağlığı sekötürnde ilkleri de hastalarına sunmaktadır.
Özel Medilife Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Beylikdüzü / İstanbul
Medilife Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2013 yılından beri Medilife Beylikdüzü Hastanesi yanındaki müstakil binasında haftada 7 gün 24 saat kaliteli ağız ve diş sağlığı hizmeti vermektedir.
Büyükçekmece
Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★★☆· Büyükçekmece / İstanbul
İstanbul Büyükçekmece Ağız Diş Sağlığı Merkezi 4 katlı binasında, 18 poliklinik kapasiteli olarak ilçe halkına hizmet sunmaktadır.
İAÜ Dentaydın Büyükçekmece Diş Hastanesi
★★★★☆· Büyükçekmece / İstanbul
İstanbul Aydın Üniversitesine bağlı Büyükçekmece'de konuşlanan Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde topluma ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktadır.
Çekmeköy
Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Çekmeköy / İstanbul
Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2013 yılında hizmet sunumuna başlamış olup halen 35 diş üniti ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Esenler
Özel Esnan Esenler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Esenler / İstanbul
Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinin ikinci şubesi olan Esenler şubesi 2009 yılında hizmete açılmıştır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden merkezlerimizde müşteri memnuniyeti birinci hedefimizdir.
Medipol Üniversitesi Esenler Diş Hastanesi
★★★★☆· Esenler / İstanbul
Medipol Üniversitesi Esenler Diş Hastanesi, merkezi konumu, modern mimari yapısı, ileri tıp teknolojisi ve güçlü sağlık kadrosu ile Esenler’de hizmetinizdedir.
Fatih
Özel Hospitadent Fatih Diş Hastanesi
★★★☆☆· Fatih / İstanbul
Fatih Hospitadent oral diagnoz, panoromik ve sefalometrik röntgen, pedodonti, ortodonti, periodontoloji, implant, cerrahi, RVG, sterilizasyon, lazer uygulamaları ve ağız kokusu birimleriyle 7/24 hizmet vermektedir.
Medipol Üniversitesi Unkapanı Diş Hastanesi
Fatih / İstanbul
Unkapanı Medipol Üniversitesi Diş Hastanesi diş ve ağız sağlığı konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile Unkapanı'nda hizmetinizdedir. Kurum klinikleri ve ameliyathanesi ile ülkemizin en önde gelen sağlık ve uygulama araştırma merkezlerinden biridir.
Güngören
Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Güngören / İstanbul
2012 yılında İstanbul Güngören'de 15 ünite ve ameliyathanesi ile kurulan hastanemiz ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir.
Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★★☆· Güngören / İstanbul
Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hasta haklarına saygılı, kaliteli ve güler yüzlü ağız ve diş sağlığı hizmetini doğru teşhis ve tedavilerle sunmaktır.
Kadıköy
Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Kadıköy / İstanbul
Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Eski Göztepe EAH Merdivenköy Polikliniklerinin Prof.Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesine devri sonrası mevcut binada hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği
★★★☆☆· Kadıköy / İstanbul
Özel Dentistanbul Koza Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ni Ekim 2011 tarihinden itibaren 230 m2 alanda, 8 ünite ile hizmet verilmektedir.
Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi
Kadıköy / İstanbul
Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi Türkiye’nin ilk Diş Hastanesi'dir. Kurulduğu günden bu yana güçlü kadrosuyla kendi alanında öncü kurum olma özelliğini hiç kaybetmeden, güncel teknolojiyle donatılarak, kadrosu ve sunduğu kaliteli sağlık hizmeti ile ilkleri başarmaya devam etmektedir.
Kağıthane
Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
★★★★☆· Kağıthane / İstanbul
Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi İstanbul ve çevre illere ağız ve diş sağlığı alanlarında hizmet vermekte olup Türkiye'nin en büyük diş hastanelerinden biridir.
Kartal
Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★★☆· Kartal / İstanbul
Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ağız ve diş sağlığı üzerine hizmet vermekte olup, her türlü dolgu, diş çekimi, diş taşı temizliği, kanal tedavisi, sabit ve hareketli protez uygulamaları yapılmaktadır.
Küçükçekmece
Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
★★★☆☆· Küçükçekmece / İstanbul
2016 yılında hizmete giren 5 yataklı Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde 50 diş üniti, 2 ameliyathane ve dijital röntgen cihazları mevcuttur.
İAÜ Dentaydın Florya Diş Hastanesi
★★★★★· Küçükçekmece / İstanbul
İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Yerleşkesinde konuşlanan Diş Hekimliği Fakültesi Dentaydın Diş Hastanesiyle topluma ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktadır.
Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★☆☆☆· Küçükçekmece / İstanbul
Skydent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, uzman doktor kadrosu, deneyimli personeli, kaliteli hizmet ve hasta memnuniyetini daima ön planda tutan yönetim anlayışıyl hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Küçükçekmece / İstanbul
Klinik Artı, implantoloji, ortodonti, pedodonti (çocuk diş hekimliği), periodontoloji, protez, estetik diş hekimliği ve endodonti (kanal tedavisi) bölümleriyle diş hekimliğinin tüm branşlarında uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.
Maltepe
Özel İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
★★★☆☆· Maltepe / İstanbul
İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Maltepe ilçesinde çocuk ve yetişkinlere yönelik diş sağlığı ve hastalıkları konusunda hizmet vermektedir.

Toplam 3 sayfanın 2. sayfasındasınız.

« İlk Sayfa 2 3  Sonraki Sayfa »

Yorum ve Şikayetler
Hilal Ak Yıldız
Hilal Ak Yıldız · 18 Mayıs 2022
Telefonlara bir kere bakın be Allahsizlar...
Furkan Dırka
Furkan Dırka · 14 Nisan 2022
Mükemmel bi hastane....
Adem Celik
Adem Celik · 19 Mart 2022
Esman eskiden çok güzeldi yeni oluşum yapılınca yabancı müşteriler gelince yerli müşterilere biraz sıkıntı yapıyorl...
Yeşim Çiftçi
Yeşim Çiftçi · 10 Mart 2022
Ben çok memnunum çok iyi güler yüzlü doktorları var....
Ramis Yavas
Ramis Yavas · 27 Şubat 2022
Dt. Ece Çağla Çakır Hanıma, Asistanı İrem Hanıma, Sevil Hanıma çok teşekkür ederim....