Özel Esnan Esenler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Esnan Esenler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Esnan Esenler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Esenler
Adres:Oruçreis Mah. Barbaros Cad. No:48 Yüzyıl
Telefon:0 (212) 431-0606
Web Sitesi:esnan.com.trHata Bildir
41.05840628.855044

Kurum Hakkında

Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinin ikinci şubesi olan Esenler şubesi 2009 yılında hizmete açılmıştır. Esenler şubemiz Bağcılar ilçesine yakınlığı ile de bilinmektedir. Bağcılar halkına ve çevresindeki şirketlere de yıllardır sağlık hizmet vermektedir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden merkezlerimizde müşteri memnuniyeti birinci hedefimizdir. Merkezlerimizde; oral diagnoz ve radyoloji (ilk muayene ve röntgen), çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti (tel tedavisi), konservatif diş tedavisi (diş dolgusu), endodonti (kanal tedavisi), pedodonti (çocuk ağız ve diş sağlığı), periodontoloji (diş eti tedavisi) birimlerinin yanısıra genel anestezi ameliyathaneleri mevcut olup, ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek bütün problemlerin çözüm merkezidir.

Esnan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi alanında uzman kadrosu ve güleryüzlü personeli ile daha sağlıklı hizmet vermek adına her geçen gün kendini yenilemeye devam edecektir.

Tedavilerimiz
 • Cerrahi Tedaviler
 • İmplantoloji
 • Ortodonti
 • Estetik Diş Tedavileri
 • Genel Anestezi
 • Pedodonti
 • Kuron Köprü Protezler
 • Total Parsiyel Protezler
 • Konservatif
 • Endodonti
 • Diş Beyazlatma
 • Periodontal Tedaviler

Özel Esnan Esenler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Esnan Esenler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Esenler ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Adem Celik
Esman eskiden çok güzeldi yeni oluşum yapılınca yabancı müşteriler gelince yerli müşterilere biraz sıkıntı yapıyorlar son zamanlarda hiç memnun kalmıyorum çalışanlar olsun doktorlar olsun hiçbir ilgi alaka kalmamış.
Sabriye Çarboğa
★★★★★
Merhabalar Esnan ağız ve diş sağlık merkezinden çok memnunum. Her konuda gerçekten hijyen ve temiz bir hastane. Yıllardır orda tedavi oluyorum ve tedavim hala devam etmekte. Hiç bir şikayetim yok herkes gönül rahatlığıyla gidebilir. Ayrıca doktorum Serdar bey ve asistanı Kübra hanıma teşekkür ediyorum iligi ve güler yüzükleri için.

Özel Esnan Esenler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Esnan Esenler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Esnan Esenler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Öz İstanbul Tıp Merkezi
450 metre uzaklıkta
Yüzyıl Mah. Barboros Cad. 43.Sok. No:1
Işık Tıp Merkezi
490 metre uzaklıkta
Yüzyıl Mah. Barbaros Cad. 47. Sokak No:1
Esenler Koç Diyaliz Merkezi
590 metre uzaklıkta
Tuna Mah. Mahmutbey Cad. No:16
Fer Tıp Merkezi
670 metre uzaklıkta
Turgut Reis Mah. Karaosmanoğlu Cad. No:75
Meditan Tıp Merkezi
860 metre uzaklıkta
Fatih Mah. Maslak Cad. No:114
Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi
910 metre uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Osmangazi Cad. No:189