Özel Esnan Esenler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Esnan Esenler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Esnan Esenler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Esenler
Adres:Oruçreis Mah. Barbaros Cad. No:48 Yüzyıl
Telefon:0 (212) 431-0606
Web Sitesi:esnan.com.trHata Bildir
41.05840628.855044

Kurum Hakkında

Özel Esnan Esenler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Esenler ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinin ikinci şubesi olan Esenler şubesi 2009 yılında hizmete açılmıştır. Esenler şubemiz Bağcılar ilçesine yakınlığı ile de bilinmektedir. Bağcılar halkına ve çevresindeki şirketlere de yıllardır sağlık hizmet vermektedir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden merkezlerimizde müşteri memnuniyeti birinci hedefimizdir. Merkezlerimizde; oral diagnoz ve radyoloji (ilk muayene ve röntgen), çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti (tel tedavisi), konservatif diş tedavisi (diş dolgusu), endodonti (kanal tedavisi), pedodonti (çocuk ağız ve diş sağlığı), periodontoloji (diş eti tedavisi) birimlerinin yanısıra genel anestezi ameliyathaneleri mevcut olup, ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek bütün problemlerin çözüm merkezidir.

Esnan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi alanında uzman kadrosu ve güleryüzlü personeli ile daha sağlıklı hizmet vermek adına her geçen gün kendini yenilemeye devam edecektir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Esnan Esenler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tedavilerimiz
 • Cerrahi Tedaviler
 • İmplantoloji
 • Ortodonti
 • Estetik Diş Tedavileri
 • Genel Anestezi
 • Pedodonti
 • Kuron Köprü Protezler
 • Total Parsiyel Protezler
 • Konservatif
 • Endodonti
 • Diş Beyazlatma
 • Periodontal Tedaviler

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Tuncay Buzluk
★★★★★
Merhaba arkadaşlar Esenler Sanan Diş Sağlığı Merkezine yaklaşık 8 yıldır gidip gelmekteyim. Ortadonti diş dolgusu çekimi vs sürekli kendini yenileyen ve teknolojiyi takip eden bir hastane bu konuda da kendilerini tebrik ediyorum. Doktorumuz Cansun hn ve asistanı Elife geler yüzlü ilgi ve alakalarindan dolayı teşekkür ederim. Sağlık ağızdan başlar tavsiye edebileceğim güzel bir hastane sağlıklı günler dileğiyle.
Üzeyir
★★★★★
Kanal tedavi için Esenler Esnan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Esenler Yüzyıl şubesine gittim çok memnun kaldım. Doktorum Uzm. Dtr. Serdar Göktürk ve asistan Nuran hanıma ilgisi ve güleryüzlerinden dolayı teşekkürlerimi iletirim.
Eren Yıkılmaz
★★★★★
Kanal tedavi için Esenler Esnan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Esenler Yüzyıl şubesine gittim çok memnun kaldım. Doktorum uzm. dt. Gözde Kayasöken ve asistan Merve hanıma ilgisi ve güleryüzlerinden dolayı teşekkürlerimi iletirim.
Aleyna Yıldırım
★★★★★
Kanal tedavi için Esnan Ağız Ve Diş Sağlık Merkezi Bağcılar Esenler Şubesine gittim ve çok memnun kaldım. Ayrıca doktorum Uzm. Dt. Gözde Kayasöken ve asistanı Buse Hanıma ilgi ve güleryüzlerinden dolayı teşekkür ederim.
Adem Celik
Esman eskiden çok güzeldi yeni oluşum yapılınca yabancı müşteriler gelince yerli müşterilere biraz sıkıntı yapıyorlar son zamanlarda hiç memnun kalmıyorum çalışanlar olsun doktorlar olsun hiçbir ilgi alaka kalmamış.
Sabriye Çarboğa
★★★★★
Merhabalar Esnan ağız ve diş sağlık merkezinden çok memnunum. Her konuda gerçekten hijyen ve temiz bir hastane. Yıllardır orda tedavi oluyorum ve tedavim hala devam etmekte. Hiç bir şikayetim yok herkes gönül rahatlığıyla gidebilir. Ayrıca doktorum Serdar bey ve asistanı Kübra hanıma teşekkür ediyorum iligi ve güler yüzükleri için.

Özel Esnan Esenler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Özel Esnan Esenler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Öz İstanbul Tıp Merkezi
Özel Öz İstanbul Tıp Merkezi, İstanbul Bağcılar ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Işık Tıp Merkezi
Özel Işık Tıp Merkezi
491 metre uzaklıkta
Özel Işık Tıp Merkezi, İstanbul Bağcılar ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Esenler Koç Diyaliz Merkezi
50 cihaz kapasiteli Özel Esenler Koç Diyaliz Merkezi tecrübeli uzman kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibi ile özverili ç
Özel Fer Tıp Merkezi
Özel Fer Tıp Merkezi
669 metre uzaklıkta
Özel Fer Tıp Merkezi, İstanbul Esenler ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Meditan Tıp Merkezi
Özel Meditan Tıp Merkezi
858 metre uzaklıkta
Özel Meditan Tıp Merkezi iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kardiyoloji, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, diş sağlığı ve hastalıkları, acil muayene ve müdahale branşlarında hizmet vermektedir.
Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi
Kurulduğu yıldan itibaren sürekli gelişen Medikare Healthcare Group, 2002 yılında daha büyük bir ekip ve 40 cihaz kapasiteli yeni yerine taşınarak, Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezini kurmuştur.
Medipol Mega Üniversite Hastanesi
Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, 470 yatak kapasitesi, 133 Yoğun Bakım Ünitesi ve Türkiye'nin en fazla branş sayısına sahip özel sağlık yatırımı olarak, 246 poliklinik odasıyla tüm branşlarda hasta odaklı bir şekilde, üstün hizm
Özel Medilife Bağcılar Hastanesi
29 Erişkin Yoğun Bakım yatağı, 32 Yenidoğan Küvözü, 1 Koroner Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 100 yataklı bir özel hastane olarak hizmete girmiştir.
Medipol Üniversitesi Esenler Diş Hastanesi
Medipol Üniversitesi Esenler Diş Hastanesi, merkezi konumu, modern mimari yapısı, ileri tıp teknolojisi ve güçlü sağlık kadrosu ile Esenler’de hizmetinizdedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Esnan Esenler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉