Özel Işık Tıp Merkezi

Özel Işık Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Işık Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Yüzyıl Mah. Barbaros Cad. 47. Sokak No:1
Telefon:0 (212) 629-9676
Web Sitesi:www.isiktipmerkezi.comHata Bildir
41.06283028.855050

Kurum Hakkında

Özel Işık Tıp Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Işık Tıp Merkezi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (212) 629-9676 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Işık Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Gulsah Koc
★★★★★
Ben ilk defa gitmiştim çocuk doktoruna Naki beydi sanırım işinde uzman doktor tavsiye ederim herkese.
Pelin Avcı Özçan
★★★★★
10 yıldır Ali Naki beyin hastasıdır kızım son derece iyi bir dr. olduğunu biliyorum iki kızımda Naki beyle büyüdü küçük kızım için halen kendisine gidiyoruz Naki bey bizim tek kelimeyle aile doktorumuz.
Sebnem Horozal Uzun
★★★★
Doktorlar çok iyi. çalışan personeller küçümseyici tavırlar sergiliyor. Doktor için gidilir.
Özlem Bay
★★★★★
Ben de bu hastaneye gidiyorum ve Metin bey doktorum çok iyi çok memnunum Allah şükür Allah razı olsun ondan.
Kardelen Çicek
★★★★★
Süper bir hastane ve özellikle de doğum doktoru Metin Bey bir harika doktor kardeşimizdir. Çok iyi ve süper işini yapıyor.
Aydın Gür
★★★★★
Böyle bir klinik hayatımda hiç görmedim ilgi alaka süper bir de kadın doğum uzmanı Metin Bey var ki şeker gibi bir insan her şeyimizle dört dörtlük ilgilendi. O kadar yer gezdik sorunumuza sadece Metin Bey çare olabildi saygılarımı sunuyorum.
Gamze Ersoy
★★
Merhaba adım Gamze 03.10.2012 tarihinde eşimin ameliyat sonrası pansumanını yaptırmak için hastanenizi ziyaret ettik daha sonrasında tansiyonumun düştüğünü hissederek ölçtürmek istedim fakat çalışan bayan personeliniz yanımdaki diğer hastanın tansiyonunu ölçtü bana sıra gelince ölçmek istemedi bu durum beni çok şaşırttı bana bulunduğu açıklama ve sergilediği tavır hiç hoş değildi yüzüme bakmadan bekliyeceksiniz tansiyonunuza bakamam dedi hastaya yapılması gereken en kötü tavrı sergileyerek hastaneniz den memnuniyetsiz bir şekilde uğurlandım. NOT:Hastanenizde görev yapmakta bulunan yetkililerde durumdan haberdardır.

Özel Işık Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Özel Işık Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 62 oy kullanılmış ve kurum hakkında 7 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Öz İstanbul Tıp Merkezi
Özel Öz İstanbul Tıp Merkezi, İstanbul Bağcılar ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Esnan Esenler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinin ikinci şubesi olan Esenler şubesi 2009 yılında hizmete açılmıştır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden merkezlerimizde müşteri memnuniyeti birinci hedefimizdir.
Özel Fer Tıp Merkezi
Özel Fer Tıp Merkezi
570 metre uzaklıkta
Özel Fer Tıp Merkezi, İstanbul Esenler ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Esenler Koç Diyaliz Merkezi
50 cihaz kapasiteli Özel Esenler Koç Diyaliz Merkezi tecrübeli uzman kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibi ile özverili ç
Özel Meditan Tıp Merkezi
Özel Meditan Tıp Merkezi iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kardiyoloji, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, diş sağlığı ve hastalıkları, acil muayene ve müdahale branşlarında hizmet vermektedir.
Medipol Mega Üniversite Hastanesi
Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, 470 yatak kapasitesi, 133 Yoğun Bakım Ünitesi ve Türkiye'nin en fazla branş sayısına sahip özel sağlık yatırımı olarak, 246 poliklinik odasıyla tüm branşlarda hasta odaklı bir şekilde, üstün hizm
Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi
Kurulduğu yıldan itibaren sürekli gelişen Medikare Healthcare Group, 2002 yılında daha büyük bir ekip ve 40 cihaz kapasiteli yeni yerine taşınarak, Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezini kurmuştur.
Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
150 yatak kapasiteli ve içinde acil servisten laboratuara, yeni doğan ünitesinden röntgen cihazlarına kadar tüm tibbi ekipmana sahip Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 2014 yılında hizmete girmiştir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Işık Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉