Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Güngören
Adres:Merkez mah. Ünlü Sok. No:6
Telefon:0 (212) 556-3636
41.02157828.871073

Kurum Hakkında

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 03-01-2011 tarihinden itibaren 5310 metrekare kapalı alanda 51 Diş üniti, 3'ü Uzman olmak üzere 38 Diş Hekimi, 13 Diş Teknisyeni, 2 Rontgen Teknisyeni, 8 Hemşire, 9 İdari personel ve diğer personeller olmak üzere toplam 138 kişilik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Amacımız, branşındaki tüm teknolojik ve bilimsel gelişmeleri sürekli takip edip bu gelişimeler düzeyinde, etik kurallara bağlı, hasta haklarına saygılı, kaliteli ve güler yüzlü ağız ve diş sağlığı hizmetini doğru teşhis ve tedavilerle sunmaktır. Merkezimizde hastalarımız hekim seçme hakkını kullanarak istedikleri hekime muayene olabilir ve tedavilerini yaptırabilirler.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi : Servisimizde; gömülü 20 yaş dişleri, kırık diş çekimleri, protez kullanımına hazırlık ameliyatları, kanama müdahalesi gibi ağız içi küçük cerrahi müdahaleler yapılmaktadır.

Entegre Klinikler : Ağız ve diş muayenesi, diş dolgusu, kanal tedavisi, sabit protez, hareketli protez, diş eti hastalıkları tedavisi, detertraj ve diş çekimi gibi tedavi uygulamaları yapılmaktadır.

Engelli Kliniği : Merkezimiz bünyesinde Ortapedik engelliler için dizayn edilmiş özel engelli kliniğine sahiptir. Özel Diş koltuğu ile engelli vatandaşın tekerlekli sandalyeden inmeden diş tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Acil Klinik : Acil Kliniğimiz Hafta içi 08:00 ile 24:00 saatleri arasında hizmet veren birimimizdir. Rutin tedaviler uygulanmayıp, sadece acil müdahale gereken durumlarda müdahale edilip daha sonra hastaya gerekli yönlendirilmeler ve bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Diş Protez Laboratuvarı : Hastanemiz Diş Protez Laboratuvarında total protezlerin yapımında uygulanan; Ana model elde edilmesi, Diş dizimi, Modelaj, Mufla İşlemleri, Tesviye, Polisaj safhaları ile birlikte Tam protez ve bölümlü protez tamirleri gibi işlemler yapılır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Güngören ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuGüngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Halil Yılmaz · 18 Ocak 2015

Çok güzel ve çok iyi ilgileniyorlar. Allah razı olsun emeği geçen herkesten

Yusuf Ağbaş · 9 Ekim 2013

bu hastane çok güzel bence

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 44 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bayraktar Diyaliz Merkezi

260 metre uzaklıkta

Merkez Mahallesi Bayraktar Sokak No:1

Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

340 metre uzaklıkta

Mareşal Çakmak Mh. Soğanlı Cd. No:72

Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

350 metre uzaklıkta

Hürriyet Mh. Atatürk Cd. Kuyu Sk. No:6

İlgi Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Maraşal Fevzi Çakmak Mah. Soganlı Cad. No:77

Güngören Hastanesi

590 metre uzaklıkta

Doğanbey Cad. No:1 Köyiçi

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

980 metre uzaklıkta

Merkez Mah. Mimar Sinan Cad. 6. Sok

Bağcılar Safa Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Yıldıztepe Mahallesi Bağcılar Caddesi No:108