Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Dişhane Güngören ADSM
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Güngören
Adres:Mareşal Çakmak Mh. Soğanlı Cd. No:72
Telefon:0 (212) 505-9876
41.02074328.867156

Kurum Hakkında

2012 yılında İstanbul Güngören'de 1000 m² alanda 15 ünite ve ameliyathanesi ile kurulan hastanemiz, 7 gün 24 saat Oral Diagnoz, Dental Radyoloji Ünitesi, Panaromik Röntgen ve RVG, Pededonti, İmplanoloji, Ortadonti, Endedonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi, Konservatif Diş Tedavisi, Sterilizasyon, Dental Lazer Klinikleri ve Genel Anestezi birimi ile ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir.

Hastanemiz, genç ve dinamik bir ruh ile diş hekimliğinde en iyiyi arayan, araştırmacı, bilgili, diş hekimliğinde çağdaş bir tedavi anlayışının hakim olması gerektiğine inanan ve bunları uygulayan bir kuruluştur.

Kadromuzla diş hekimliğinin tüm branşlarında en son teknoloji ve bilimsel veriler kullanılarak kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı temel prensibimizdir. Yüksek tedavi standartlarını ilke edinip başarıyla uygulayan, hastalarımızın tüm ağız ve diş sağlığı gereksinimlerini karşılayıp, tüm bu özellikleri ile referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olma hedefimiz doğrultusunda sürekli çalışmaktayız.

Hizmet kalitemizin sürekliliği ve kurumsal hedeflerimizi devam ettirirken, bize güvenerek sağlıklarını emanet eden hastalarımızla ilişkilerimizi en sıcak halleriyle korumaya özen göstermekteyiz. Bizim için ‘güven’ ve ‘insan’ faktörleri başarıya ulaşmada temel referanslarımızdır.

Hizmetlerimiz
  • Pedodonti
  • Dental Radyoloji
  • İmplant
  • Periodontoloji
  • Porselen Kaplamalar
  • Endodonti
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Ortodonti
  • Beyazlatma

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Güngören ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

10 metre uzaklıkta

Hürriyet Mh. Atatürk Cd. Kuyu Sk. No:6

İlgi Hastanesi

40 metre uzaklıkta

Maraşal Fevzi Çakmak Mah. Soganlı Cad. No:77

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

340 metre uzaklıkta

Merkez mah. Ünlü Sok. No:6

Bayraktar Diyaliz Merkezi

540 metre uzaklıkta

Merkez Mahallesi Bayraktar Sokak No:1

Güngören Hastanesi

790 metre uzaklıkta

Doğanbey Cad. No:1 Köyiçi

Bağcılar Safa Hastanesi

870 metre uzaklıkta

Yıldıztepe Mahallesi Bağcılar Caddesi No:108

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Merkez Mah. Mimar Sinan Cad. 6. Sok