Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Güngören
Adres:Mareşal Çakmak Mah. Soğanlı Cad. No:72
Telefon:4443630
Web Sitesi:www.dishane.comHata Bildir
41.02074328.867156

Kurum Hakkında

2012 yılında İstanbul Güngören'de 1000 m² alanda 15 ünite ve ameliyathanesi ile kurulan hastanemiz, 7 gün 24 saat Oral Diagnoz, Dental Radyoloji Ünitesi, Panaromik Röntgen ve RVG, Pededonti, İmplanoloji, Ortadonti, Endedonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi, Konservatif Diş Tedavisi, Sterilizasyon, Dental Lazer Klinikleri ve Genel Anestezi birimi ile ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir.

Hastanemiz, genç ve dinamik bir ruh ile diş hekimliğinde en iyiyi arayan, araştırmacı, bilgili, diş hekimliğinde çağdaş bir tedavi anlayışının hakim olması gerektiğine inanan ve bunları uygulayan bir kuruluştur.

Kadromuzla diş hekimliğinin tüm branşlarında en son teknoloji ve bilimsel veriler kullanılarak kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı temel prensibimizdir. Yüksek tedavi standartlarını ilke edinip başarıyla uygulayan, hastalarımızın tüm ağız ve diş sağlığı gereksinimlerini karşılayıp, tüm bu özellikleri ile referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olma hedefimiz doğrultusunda sürekli çalışmaktayız.

Hizmet kalitemizin sürekliliği ve kurumsal hedeflerimizi devam ettirirken, bize güvenerek sağlıklarını emanet eden hastalarımızla ilişkilerimizi en sıcak halleriyle korumaya özen göstermekteyiz. Bizim için ‘güven’ ve ‘insan’ faktörleri başarıya ulaşmada temel referanslarımızdır.

Hizmetlerimiz
  • Pedodonti
  • Dental Radyoloji
  • İmplant
  • Periodontoloji
  • Porselen Kaplamalar
  • Endodonti
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Ortodonti
  • Beyazlatma

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Güngören ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 44 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
10 metre uzaklıkta
Hürriyet Mh. Atatürk Cd. Kuyu Sk. No:6
İlgi Hastanesi
40 metre uzaklıkta
Maraşal Fevzi Çakmak Mah. Soganlı Cad. No:77
Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
340 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Ünlü Sok. No:4
Bayraktar Diyaliz Merkezi
540 metre uzaklıkta
Merkez Mahallesi Bayraktar Sokak No:1
Güngören Hastanesi
790 metre uzaklıkta
Doğanbey Cad. No:1 Köyiçi
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Dr. Sadık Ahmet Caddesi
Meltem Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Bağcılar Caddesi No:52 Haznedar