Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Güngören
Adres:Merkez Mahallesi Bayraktar Sokak No:1
Telefon:0 (212) 643-4300
41.02380628.872094

Kurum Hakkında

1985 yılında Güngören'de Dr. Savcı Bayraktar Polikliniği adı altında özel sağlık sektöründe hizmet vermeye başlayan kuruluşumuz 1997 yılında aynı çatı altında Bayraktar Diyaliz Merkezini açmıştır.

Kurucu Uzman Prof. Dr. Kemal Önen önderliğinde saygın, titiz ve kaliteli hizmet sunduğu için çağın sunduğu bilgi ve teknolojiyi takip etmektedir.

Önce insan ilkesi geçerli olan BDY kurucusu Uzman Prof. Dr. Kemal Önen sorumluluğunda kurulduğundan beri deneyimli doktor ve hemşirelerle eğitilmiş personeli 34+3 yedek makine+yatak kapasitesiyle 24 saat örnek diyaliz hizmeti vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Güngören ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

260 metre uzaklıkta

Merkez mah. Ünlü Sok. No:6

Güngören Hastanesi

340 metre uzaklıkta

Doğanbey Cad. No:1 Köyiçi

Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

540 metre uzaklıkta

Mareşal Çakmak Mh. Soğanlı Cd. No:72

Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

540 metre uzaklıkta

Hürriyet Mh. Atatürk Cd. Kuyu Sk. No:6

İlgi Hastanesi

550 metre uzaklıkta

Maraşal Fevzi Çakmak Mah. Soganlı Cad. No:77

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

740 metre uzaklıkta

Merkez Mah. Mimar Sinan Cad. 6. Sok