Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Hürriyet Mh. Atatürk Cd. Kuyu Sk. No:6
Telefon:4443630
Web Sitesi:www.dishane.comHata Bildir
41.02069128.86711

Kurum Hakkında

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2014 yılında İstanbul Güneşli'de 1000 m² alanda 9 ünite ile kurulan hastanemiz, 7 gün 24 saat Oral Diagnoz, Dental Radyoloji Ünitesi, Panaromik Röntgen ve RVG, Pededonti, İmplanoloji, Ortadonti, Endedonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi, Konservatif Diş Tedavisi, Sterilizasyon ve Dental Lazer Klinikleri ile ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir.

Alanında uzman çalışanları, hasta odaklı üstün hizmet anlayışı ve multidisipliner çalışmayı bir araya getiren Dişhane ağız ve diş sağlığı poliklinikleri olarak, üç farklı lokasyonda kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
  • Pedodonti
  • Dental Radyoloji
  • İmplant
  • Periodontoloji
  • Porselen Kaplamalar
  • Endodonti
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Ortodonti
  • Beyazlatma

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Salim Aşci
Merhaba öncelikle bilinçli hastalara burdan seslenmek istiyorum dişleriniz ile yaşadığınız sorunun daha büyük hal olmasını farklı rahatsızlıklar ile karşılaşmak istemiyor iseniz size bu hastaneyi tavsiye etmiyorum ben ve kızım bu hastane yüzünde ağız ve dış sağlığımız bozuldu şiddetle kınıyorum yurt dışındayım Türkiye ilk döndüğümde bu dış merkezinden dolayı yaşadığımız sorunları tüm kurumlara rahatsız ederek cevabsiz kalmayacağımı şirket yetkililerinde burdan duyurmak istiyorum doktorlarınız doktor değil!!! Yalancı işletmenizin kalitesinden de belli oluyor...
Sme Sme Sme
Dişhane güneşli şubesinden çocuğumun diş rahatsızlığı sebebiyle 31.08.2016 günü için randevu aldım. verilen randevu saati 18:00 dır. randevu saatine 10 dakika kala dişçide beklemeye başladık. Benden sonra gelenler işlemini bitirip gidiyordu. Sorduğumda randevu sırasına göre alıyoruz diyerek yalan söylediler. Meğerse işlem yaptıranları geç gelse dahi alıyorlar işlemlerini yapıp gönderiyorlardı. Bende ilk muayene yaptıracağım ve ardından işlem yaptıracağım için bir buçuk saat bekletildim. Çocuk diş doktorunun bu tutumunu sorumluya şikayet ettim. Dişhane sorumlusu doktorla konuştuktan sonra doktorun benim randevu saatimde gelmemiş olabileceğimi söylediğini o yüzden bekletildiğimi söylemiş. Bende kamera kayıtlarına bakmayı teklif ettim. Kamera kayıtlarına baksaydı doktorun yalanı ortaya çıkacaktı. Ama bakmadı. Bu kurumu kimseye tavsiye etmiyorum.

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2012 yılında İstanbul Güngören'de 15 ünite ve ameliyathanesi ile kurulan hastanemiz ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir.
Özel İlgi Hastanesi
Özel İlgi Hastanesi
37 metre uzaklıkta
İstanbul Özel İlgi Hastanesi 60 yatak, 4 ameliyathane, 3 doğumhane, 10 yataklı yetişkin ve 10 yataklı bebek yoğun bakım üniteleri, acil servisi, tam donanımlı ambulansı ve tüm birimleriyle gece gündüz hizmet sunmaktadır.
Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hasta haklarına saygılı, kaliteli ve güler yüzlü ağız ve diş sağlığı hizmetini doğru teşhis ve tedavilerle sunmaktır.
Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi
Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi
542 metre uzaklıkta
Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi deneyimli doktor ve hemşirelerle eğitilmiş personeli 34+3 yedek makine+yatak kapasitesiyle 24 saat örnek diyaliz hizmeti vermektedir.
Özel Güngören Hastanesi
Özel Güngören Hastanesi
792 metre uzaklıkta
1998'de Güngören ilçesinde hizmete başlayan Özel Güngören Hastanesi koşulsuz hasta memnuniyetini kapıdan girdiğiniz anda hastanemizin her bölümünde sizlere sunmaktadır.
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yaklaşık 3 milyon nüfusun ikamet ettiği Bağcılar, Esenler ve Güngören ilçelerinin kesiştiği yerde konuşlanmış olan Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, genel dal eğitim hastanesi olarak kurumsal yapı, bilişim ve tıbbi hizmetler
Özel Meltem Hastanesi
Özel Meltem Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Özel Meltem Hastanesi 1796 m2 kapalı alan ve 26 yatak kapasitelidir. Hastanemizde dokuz branşta hasta kabulü yapılmaktadır.
Özel Vital Hospital Hastanesi
Bahçelievlerde Haznedarda bulunan özel Vital Hospital yüksek kaliteli sağlık hizmeti sunkatadır.
Özel Medicana Haznedar Hastanesi
Medicana Haznedar Hastanesi, alanında uzman doktorları, hasta odaklı hizmet standartları ve etkin hasta bakımı ile kalite ve konforu bir arada tutan bir hastanedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉