Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Dişhane Güneşli ADSM
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Hürriyet Mh. Atatürk Cd. Kuyu Sk. No:6
Telefon:0 (212) 657-2020
41.02069128.867110

Kurum Hakkında

2014 yılında İstanbul Güneşli'de 1000 m² alanda 9 ünite ile kurulan hastanemiz, 7 gün 24 saat Oral Diagnoz, Dental Radyoloji Ünitesi, Panaromik Röntgen ve RVG, Pededonti, İmplanoloji, Ortadonti, Endedonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi, Konservatif Diş Tedavisi, Sterilizasyon ve Dental Lazer Klinikleri ile ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz
  • Pedodonti
  • Dental Radyoloji
  • İmplant
  • Periodontoloji
  • Porselen Kaplamalar
  • Endodonti
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Ortodonti
  • Beyazlatma

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sme Sme Sme · 5 Eylül 2016

Dişhane güneşli şubesinden çocuğumun diş rahatsızlığı sebebiyle 31.08.2016 günü için randevu aldım. verilen randevu saati 18:00 dır. randevu saatine 10 dakika kala dişçide beklemeye başladık. benden sonra gelenler işlemini bitirip gidiyordu.sorduğumda randevu sırasına göre alıyoruz diyerek yalan söylediler. meğerse işlem yaptıranları geç gelse dahi alıyorlar işlemlerini yapıp gönderiyorlardı. bende ilk muayene yaptıracağım ve ardından işlem yaptıracağım için bir buçuk saat bekletildim.

çocuk diş doktorunun bu tutumunu sorumluya şikayet ettim. dişhane sorumlusu doktorla konuştuktan sonra doktorun benim randevu saatimde gelmemiş olabileceğimi söylediğini o yüzden bekletildiğimi söylemiş. bende kamera kayıtlarına bakmayı teklif ettim. kamera kayıtlarına baksaydı doktorun yalanı ortaya çıkacaktı. ama bakmadı. bu kurumu kimseye tavsiye etmiyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

10 metre uzaklıkta

Mareşal Çakmak Mh. Soğanlı Cd. No:72

İlgi Hastanesi

40 metre uzaklıkta

Maraşal Fevzi Çakmak Mah. Soganlı Cad. No:77

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

350 metre uzaklıkta

Merkez mah. Ünlü Sok. No:6

Bayraktar Diyaliz Merkezi

540 metre uzaklıkta

Merkez Mahallesi Bayraktar Sokak No:1

Güngören Hastanesi

790 metre uzaklıkta

Doğanbey Cad. No:1 Köyiçi