Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Hürriyet Mh. Atatürk Cd. Kuyu Sk. No:6
Telefon:4443630
Web Sitesi:www.dishane.comHata Bildir
41.02069128.86711

Kurum Hakkında

2014 yılında İstanbul Güneşli'de 1000 m² alanda 9 ünite ile kurulan hastanemiz, 7 gün 24 saat Oral Diagnoz, Dental Radyoloji Ünitesi, Panaromik Röntgen ve RVG, Pededonti, İmplanoloji, Ortadonti, Endedonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi, Konservatif Diş Tedavisi, Sterilizasyon ve Dental Lazer Klinikleri ile ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir.

Alanında uzman çalışanları, hasta odaklı üstün hizmet anlayışı ve multidisipliner çalışmayı bir araya getiren Dişhane ağız ve diş sağlığı poliklinikleri olarak, üç farklı lokasyonda kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.

Hizmetlerimiz
  • Pedodonti
  • Dental Radyoloji
  • İmplant
  • Periodontoloji
  • Porselen Kaplamalar
  • Endodonti
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Ortodonti
  • Beyazlatma

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Salim Aşci
Merhaba öncelikle bilinçli hastalara burdan seslenmek istiyorum dişleriniz ile yaşadığınız sorunun daha büyük hal olmasını farklı rahatsızlıklar ile karşılaşmak istemiyor iseniz size bu hastaneyi tavsiye etmiyorum ben ve kızım bu hastane yüzünde ağız ve dış sağlığımız bozuldu şiddetle kınıyorum yurt dışındayım Türkiye ilk döndüğümde bu dış merkezinden dolayı yaşadığımız sorunları tüm kurumlara rahatsız ederek cevabsiz kalmayacağımı şirket yetkililerinde burdan duyurmak istiyorum doktorlarınız doktor değil!!! Yalancı işletmenizin kalitesinden de belli oluyor...
Sme Sme Sme
Dişhane güneşli şubesinden çocuğumun diş rahatsızlığı sebebiyle 31.08.2016 günü için randevu aldım. verilen randevu saati 18:00 dır. randevu saatine 10 dakika kala dişçide beklemeye başladık. Benden sonra gelenler işlemini bitirip gidiyordu. Sorduğumda randevu sırasına göre alıyoruz diyerek yalan söylediler. Meğerse işlem yaptıranları geç gelse dahi alıyorlar işlemlerini yapıp gönderiyorlardı. Bende ilk muayene yaptıracağım ve ardından işlem yaptıracağım için bir buçuk saat bekletildim. Çocuk diş doktorunun bu tutumunu sorumluya şikayet ettim. Dişhane sorumlusu doktorla konuştuktan sonra doktorun benim randevu saatimde gelmemiş olabileceğimi söylediğini o yüzden bekletildiğimi söylemiş. Bende kamera kayıtlarına bakmayı teklif ettim. Kamera kayıtlarına baksaydı doktorun yalanı ortaya çıkacaktı. Ama bakmadı. Bu kurumu kimseye tavsiye etmiyorum.

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
10 metre uzaklıkta
Mareşal Çakmak Mah. Soğanlı Cad. No:72
İlgi Hastanesi
40 metre uzaklıkta
Maraşal Fevzi Çakmak Mah. Soganlı Cad. No:77
Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
350 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Ünlü Sok. No:4
Bayraktar Diyaliz Merkezi
540 metre uzaklıkta
Merkez Mahallesi Bayraktar Sokak No:1
Güngören Hastanesi
790 metre uzaklıkta
Doğanbey Cad. No:1 Köyiçi
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Dr. Sadık Ahmet Caddesi