Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Barbaros Mah. Fesleğen Sk. No:7 Batı Ataşehir
Telefon:0 (216) 469-7740
40.99085529.109060

Kurum Hakkında

Kurumumuz 1999 yılına kadar Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı diş polikliniği olarak 12 diş üniti ile hizmet vermekte iken 1999 yılında Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne bağlı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı olarak hizmet veren Merkezimiz 2001 yılında müstakil Başhekimlik olmuş ve Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak II. Basamak Sağlık Kurumu kimliğini kazanmıştır.

Kurumumuz 2011 tarihinden itibaren 76 Diş Hekimi ve 23 diş üniti kapasitesi ile hizmet vermekte iken, 25.10.2008 yılında 84 diş hekimi ve 89 entegre diş klinik odası ile toplam 184 personelle yeni binamızda hizmete başlamıştır.

Kurumumuzun 2011 yılında ismi değişerek Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 102 diş üniti, 106 diş hekimi ve 102 hizmet alımı yöntemi ile çalıştırılan personel ile hizmet vermektedir.

Kurumumuz 2014 yılı 22 Aralık tarihinden itibaren 101 ünit, 11 yataklı servisi ile Ataşehirdeki yeni hastane binasında hizmete başlamıştır, 25 Şubat 2015 yılında isim değişikliği gerçekleşerek Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olmuştur.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi RandevuAtaşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Herodot Tunçbilek · 27 Ağustos 2017

182 ye kapalı kendi verdikleri bir adresten saat 17de ve arandığında ya ulaşılmıyor yada 3 dakika sonra hekimlerin randevu kontenjanı bitiyor yani ulaşmak na mümkün sadece bir gün ve belli bir saate olması kontenjanın çok sınırlrlı nedense hep dolu olması yani 40 günde belki bir defa randevu alabilirsiniz tabi eğer dişiniz hala yerinde duruyor ise yada iş o kadar uzuyorki özele gitmek kalıyor tabi ki paranız varsa ben 10 gündür uğraşıyorum ama muvaffak olamadım yani anlıyacağınız randevu almak bir nevi hayal gibi bu yüzden özeli deneyecem onasa param yeterse mesele bundan ibaret sayın diş hastaları

Ahmet Küçükerik · 30 Ocak 2017

Hoş zaten bu yorumları okuyup kaale bile almıyosunuz ama ben genede yazayım ınsanlarla dalga gecmeyi bırakın randevu almak için ne yapılması gerekiyo onu yazın olmazmı milleti mağdur etmeyin

Muhsin Aksakal · 13 Ocak 2017

Çene cerrahisi için randevu alamıyorum

TC Ragıp Oyguç · 28 Mart 2016

2 aydır çene cerrahisinden randevu alamıyoruz. Sistem anında doluyor bu nasıl bir iştir. Birde hekimler zaten az, öğleden sonra işlem yok.
Utanmadan sağlıkta çağ atladık diye reklam yapmıyorlar mı...

Kadriye Cevdet Erdogan · 4 Mart 2015

Randevu alamıyoruz saglık bakanı şikayet etmemiz lazım

Mertcan Kılıç · 17 Kasım 2014

6 aydır giriyoruz randevu alamıyoruz, Saat 17:30'da giriyoruz, site'nin verdiği hata saat 17:00'dan sonra girin oluyor. Böyle saçma iş olmaz, bir türlü randevu alamıyoruz. Bir yardım edin..

Mehmet İstanbull · 13 Kasım 2014

Randevu alamıyoruz. Ne yapmamız lazım? Hemen randevular doluyor.

Carrefour Pasta Ekmek · 5 Ekim 2012

Randevu almak mucize gibi bişey.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 49 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

450 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mh. Elmalı Sokak No:7

Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

500 metre uzaklıkta

Atilla İlhan Cad. Efe Sok. No:10 Küçükbakkalköy

Ataşehir Diyaliz Merkezi

510 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Nartanesi Sk. No.14-16

Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi

580 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No.36

Uzman Diyaliz Merkezi

610 metre uzaklıkta

Barbaros Mah. Barbaros Cad. No:220 Batı Ataşehir

Estethica Ataşehir Tıp Merkezi

660 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:28