Özel Ataşehir Koç Diyaliz Merkezi

Özel Ataşehir Koç Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ataşehir Koç Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Barbaros Mah. Barbaros Cad. No:220 Batı Ataşehir
Telefon:0 (216) 315-9444
Web Sitesi:kocdiyaliz.com.trHata Bildir
40.98949429.101993

Kurum Hakkında

Özel Ataşehir Koç Diyaliz Merkezi dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir. Tecrübeli uzman kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibi ile özverili çalışmaktadır.

Diyaliz Merkezimiz Sabah 07:00 Akşam 20:00 Saatleri arasında hizmet vermektedir. Merkezimizde toplam 40 adet hemodiyaliz cihazı mevcuttur. Merkezimizde hasta biouyumlu sarf malzemeler kullanılmakta olup bu konuda kesinlikle hastalarımız için en iyi malzemeler tercih edilmektedir. Yine merkezimizde Aqua RD 30 Doublepass sistemli son teknoloji online su arıtma sistemi mevcuttur. Bu diyaliz tedavisinin alt yapısıdır ve en iyi sistemdir. SGK, SSK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı ve Özel Yurt İçi ve Yurt Dışı Sigortalar ile anlaşmamız Vardır.

Klimalı hasta nakil servisi ile hastalarımıza rahatlık ve konforu sağlıyoruz. Hastalarımız ücretsiz olarak evlerinden alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Uluslar arası standartlardaki tecrübeli ve güler yüzlü ekibimizle hasta merkezli bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Hastalarımızın yaşam kalitesini artırmak, yaşam kalitelerini sağlıklı bireyler seviyesinde tutmak amacımızdır. Bu hizmet anlayışı ile bölgede ve ülkede referans bir sağlık kuruluşu olmak hedefimizdir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ataşehir Koç Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ataşehir Koç Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ataşehir Koç Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ataşehir Koç Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Ataşehir Koç Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ataşehir Koç Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
630 metre uzaklıkta
Barbaros Mah. Fesleğen Sk. No:6 Batı Ataşehir
Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi
670 metre uzaklıkta
Barbaros Mah. Ortabahar Sok. No:28
Memorial Ataşehir Hastanesi
700 metre uzaklıkta
Küçükbakkalköy Mah. Kubilay Sok. No: 1/2-4
Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi
710 metre uzaklıkta
Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No.36
Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
740 metre uzaklıkta
Atilla İlhan Cad. Efe Sok. No:10 Küçükbakkalköy
Medicana Ataşehir Hastanesi
750 metre uzaklıkta
Küçükbakkalköy, Vedat Günyol Cad. No:24
Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi
780 metre uzaklıkta
Işıklar Cad. No:35/A